DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

zbyszek8201    173

Dobre sobie, woli Tobie oddać za free niż sprzedać za 300 zł..} Gdyby to był ojciec/teść to może..

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

Ale MÓJ......

Auto od wuja zajechało a pieniędzy nima

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2504
Napisano (edytowany)
2 minuty temu, zbyszek8201 napisał:

Dobre sobie, woli Tobie oddać za free niż sprzedać za 300 zł..} Gdyby to był ojciec/teść to może..

Zauważ że oddać jest w cudzysłowie 

 

Toć soltys pisałeś że to dziadkowy... 

Edytowano przez JarekBazydlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    173

Użyłeś słowa oddać i sprzedać...było pisać, woli je oddać za 300 mi niż handlarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16856

za darmo to byłoby barbarzyństwo. po 300 jest ok. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

dobry wujas czy tak czy tak to i tak po 300 zł wezmie , a potem bedzie wypominał . kiedyś też wuj mi mówi żeby po rodzinie brać kowadło za 100 zł , a potem to samo kowadło kupiłem  od złomiarza za 70 zł ,, rodzina '' z nią sie najlepiej na zdjeciach wychodzi  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1297
21 minut temu, soltys48 napisał:

 

Auto od wuja zajechało a pieniędzy nima

Jaką cenę tam nagrabiłeś 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200
1 godzinę temu, jarecki napisał:

dobry wujas czy tak czy tak to i tak po 300 zł wezmie , a potem bedzie wypominał . kiedyś też wuj mi mówi żeby po rodzinie brać kowadło za 100 zł , a potem to samo kowadło kupiłem  od złomiarza za 70 zł ,, rodzina '' z nią sie najlepiej na zdjeciach wychodzi  

                              Za stówę?,jak kowadło proste to bezcen,prędzej by wójo parę dni do tyłu chodził,niż bym odpuścił. A jak kowadło 150 kg9_9,no miałeś farta ze złomiarzem,albo kowadło to ,to tylko z nazwy😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

kto kowadła sprzedaje po 100? dam 200zł Oczywiście wysyłka na koszt sprzedajacego!😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983

Kowadła po dwa trzy tysie chodzą... Sołtys u mnie wuja zawsze panikę siał że bić nie mają co, ubojni stoi, szybko trzeba ładować ostatnio zapierał się że przedpłata wyszła, mogą pokazać potwierdzenie mailem... Samochód pojechał na pusto a przedpłata idzie już pół roku i jeszcze jej nie widać 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
Napisano (edytowany)

kowadło ma 80- 90 kg i ma odpryski  z wierzchu ,mało go użwam bo mam szyne kolejową taką z 60 cm , ostatnio na złomie było po 2 zł za kg do kupienia .nieraz na zlomie ciekawe rzeczy można kupić , 

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek0406    122

Właśnie widziałem wuja solówke załadowaną bydłem, na trasie Ostrów Wlkp-Krotoszyn.Czyli biznes się kręci.Pytałem na CB jaka cena ale kierowca nie chciał powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12379

Kowadło też zakupię z odbiorem własnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1902

Faktycznie u wuja taka duża przebitka ? Kanion by się uzbierał a nasi miejscowi odbiorcy z braku konkurencji wstrzymują się od podwyżek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTECH    19

gdzie te podwyrzki,gdzie.osi,abp nie podnosza---biora nas na przeczekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200
1 godzinę temu, jarecki napisał:

kowadło ma 80- 90 kg i ma odpryski  z wierzchu ,mało go użwam bo mam szyne kolejową taką z 60 cm , ostatnio na złomie było po 2 zł za kg do kupienia .nieraz na zlomie ciekawe rzeczy można kupić , 

   90 kg,to już takie tam,już  coś można wyprostować,łożysko rozkuć,coś rozgiąć,zagiąć. Oby dołu nie miało.Utwardzona jest tylko część zewnętrzna,dalej już miękkie.Ale co na kowadle ma ,,pociągnięcie'',to nie na szynie. Chociaż z braku laku,i szyna dobra,.Widziałem z trzech złożonych,zespawanych. Znałem ,,agenta'' co  na kamieniu lemiesze ,,klepał'',grzał w parniku na ziemniaki,aby ciepłe i💪💪 esaaaaa. Młotem resztę ,,dogrzewał''😐👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gieniek to klasa sama w sobie 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
1 godzinę temu, MARTECH napisał:

gdzie te podwyrzki,gdzie.osi,abp nie podnosza---biora nas na przeczekanie.

Niektóre zakłady podniosły cenniki na wbc o 20-50 gr a na AF  złotówka, złoty pindziesiont na żywo do góry.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajwan1986    113
8 godzin temu, zbyszek8201 napisał:

Dobre sobie, woli Tobie oddać za free niż sprzedać za 300 zł..} Gdyby to był ojciec/teść to może..

 

8 godzin temu, zbyszek8201 napisał:

Użyłeś słowa oddać i sprzedać...było pisać, woli je oddać za 300 mi niż handlarzowi

kurła ludzie czepiacie się nie wiadomo czego.a co was boli to jak napisał czy nie możecie się przegryźć że ktoś może komuś coś oddać? czy mu odda czy sprzeda mnie to wisi i wam też powinno, to jego sprawa 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj