DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

AdamRo    1503
16 minut temu, ab23 napisał:

 Panie Adam możesz się śmiać jak tylko będą deszcze  zacznie wam brakować🐂🐂🐂 

 

Nie zaprzeczam że tak będzie.

A tym czasem byk O 5,5 netto. Krowa 4,5.

Edytowano przez AdamRo
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A się śmiej śmiej chłopie tyle Ci pozostało :D W środę spadnie deszcz od blisko 60 dni i takiego h*ja zobaczysz a bydła nie ujrzysz na swoim samochodziku po te 6 zł za kilo :D 

Edytowano przez zkordalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19703
10 godzin temu, Damianek20 napisał:

Ponoć od maja ma coś podskoczyć. Dziś sam handlarz zapukał do drzwi z pytaniem czy coś mam. Oferta bez oględzin 6 krowa, 7.7 byk 7.5 jałówka brutto jeszcze do negocjacji jak bym się decydował, waga moja, stały odbiorca. 

Czy aby na pewno ta oferta jest na poważnie?

10 godzin temu, AdamRo napisał:

Nie zaprzeczam że tak będzie.

A tym czasem byk O 5,5 netto. Krowa 4,5.

A miałem właśnie Ciebie pytać 

Krowa R +350wbc i O +320wbc

Wiele na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey235    327

kanada zamyka ubojnie ,dużo z tym swirusem pracowników i w tym kraju wolowina będzie drozec,teraz idąc tokiem postepowania całej bandy handlarzyn ,itd. żeby jak za byle pretekstem do obniżek to czekamy na podwyżki bo w kanadzie drożeje....     https://www.agrofoto.pl/produkcja-zwierzeca/bydlo-i-mleko/kanada-ceny-wolowiny-moga-wzrosnac-zamykane-sa-ubojnie,94433.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzyk85    3

marek530053 napisał:

Pitraszek napisał:

Mazowieckie ubijnia zareba skorznice mnial przyjechac w poprzednim tygodniu po byki cena 6.5 brutto za czarno biale. Nie przyjechali a dzis rano dzwonia ze cena w dol moga dac 6 i zaraz ptzyjechac. h*j z taka firma. Tyle lat brali i takie numery, dziady.

Z kolei getmor na portalu ceny rolnicze za o 11,20 a jak zadzwonilem do 10.60 maks o. Masakra jakas. I kilka miesiecy  temu wzieli jalowkie po ocieleniu wiek 26 miesiecy to jako krowe licza

Jak jalowka się ocieli to zawsze jako krowę policzą Ci, getmor odemnie znajduje się z 5km i z nimi handluje to na kg mięsa nie oszukują a cena szału nie robi i to tylko kwestia koronawirusa ze maja okazję opuścić cenę bo mięso idzie, wkoncu i włosi muszą coś jeść.

ode mnie Getmor w tamtym roku wziął jałówkę po ocieleniu jako jałówkę i nic nie marudził. A teraz był u mnie po dwa byki, i tak na nie popatrzył i powiedział że szkoda ich w tej cenie, niech jeszcze postoją. Jak Włoch da cenę to ma się odzywać. Obydwa w U klasie. teraz cena 11.4 A powiedział że chociaż z 12 żebym za nie dostał.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pit17    185
48 minut temu, Damianek20 napisał:

Nie bardzo rozumiem aluzji

No że bajki opowiadasz 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2020

Kim jest ten sumek ... Że zawalił mi śmieszne ostrzeżnie ? 

Sołtys 48 dziwny jesteś, sam mówisz o  lepszych cenach że masz a piszesz że ktoś opowiada głupoty. Rozumiem że jak ktoś produkuje kilka sztuk rocznie to jest nikim i najlepiej żeby sprzedawał po 5 zł max a ty że masz dużo to tobie należy się po 10 zł. Tak to można odebrać. Napisałem jaką miałem wczoraj propozycje, zobaczymy jaka cena będzie przy sprzedaży ale zrobię foto fv żeby nie było że bajki opowiadam.

Kupujący Agatowski. Jak dzwoniłem w zeszłym tygodniu do Wierzbickiego to za krowę dawał 5.8, byk 7.3 jałówka 6.8-6-9 brutto do negocjacji jak ładne.

Ponoć jakiś nowy kupiec jeździ po powiecie Zamość Hrubieszów nie wiem jak z kasą ale lepiej uważać i kasa do ręki albo na konto od razu. Jeździ z naganiaczem który jeździł z agatowskim. Żeby się nie okazało że to drugi Wiącek i kasy nie wypłaci ludziom.

Edytowano przez Damianek20
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A kolega sprzedał wczoraj hf 540kg po 6.4 brutto 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, Damianek20 napisał:

Kim jest ten sumek ... Że zawalił mi śmieszne ostrzeżnie ?

To jest ... Ktoś ważny 

4 godziny temu, Damianek20 napisał:

 

Sołtys 48 dziwny jesteś, sam mówisz o  lepszych cenach że masz a piszesz że ktoś opowiada głupoty. 

Podstawowe pytanie czy kupiec podając cene wiedział że masz wage?

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19703
4 godziny temu, Damianek20 napisał:

 

Sołtys 48 dziwny jesteś, sam mówisz o  lepszych cenach że masz a piszesz że ktoś opowiada głupoty. Rozumiem że jak ktoś produkuje kilka sztuk rocznie to jest nikim i najlepiej żeby sprzedawał po 5 zł max a ty że masz dużo to tobie należy się po 10 zł.

Wiem że jestem dziwny ale jestem też realistą. Cena która podałeś jest ceną nieosiągalną dla dużych pośredników

 

A cena 10,-/kg należy się nam wszystkim

4 godziny temu, Damianek20 napisał:

 

Sołtys 48 dziwny jesteś, sam mówisz o  lepszych cenach że masz a piszesz że ktoś opowiada głupoty. Rozumiem że jak ktoś produkuje kilka sztuk rocznie to jest nikim i najlepiej żeby sprzedawał po 5 zł max a ty że masz dużo to tobie należy się po 10 zł.

Wiem że jestem dziwny ale jestem też realistą. Cena która podałeś jest ceną nieosiągalną dla dużych pośredników

 

A cena 10,-/kg należy się nam wszystkim

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2020
53 minuty temu, soltys48 napisał:

Wiem że jestem dziwny ale jestem też realistą. Cena która podałeś jest ceną nieosiągalną dla dużych pośredników

 

A cena 10,-/kg należy się nam wszystkim

Wiem że jestem dziwny ale jestem też realistą. Cena która podałeś jest ceną nieosiągalną dla dużych pośredników

 

A cena 10,-/kg należy się nam wszystkim

To może typ by się nie błaźnił i nie przychodził pytać czy coś mam i że po tyle da zważywszy że dość długo handlujemy, jeszcze z jego ojcem.

Pożyjemy zobaczymy, ok połowy maja będę sprzedawał to wrzucę foto fv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2020
1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

To jest ... Ktoś ważny 

Podstawowe pytanie czy kupiec podając cene wiedział że masz wage?

Tak wie że mam wagę stoi obok wejścia do obory i z szosy widać, poza tym waga jest od 2005 r i zawsze się na niej waży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1296

Ja próbowałem i na próbach się skończyło ale spróbuję jeszcze można dojedzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie handlowałem ale znam ich dobrze są z moich okolic i nie polecam ich.

 

4 godziny temu, 1piotr1 napisał:

ktoś handluje z ubojnia murawski z okolic jarocina  jakies opinie ????? :) 

 

Nie handlowałem z nimi ale znam ich dobrze są z moich okolic  ale nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asus921    250
4 godziny temu, 1piotr1 napisał:

ktoś handluje z ubojnia murawski z okolic jarocina  jakies opinie ????? :) 

 

Nie handlowalem, ale robilem uboj. Koszty spore, bo na szybko i troche zdarli ze mnie. Po wszystkim brakowalo kilogramow miesa. Po interwencji kilogramy sie znalazly. Tyle moge powiedziec.

Poubojowo raczej nie oddam, ale na zywo ich nie przekreslam, ale na rece bym patrzyl ostro.

 

1 godzinę temu, soltys48 napisał:

Wychodzi na to, ze co firma to mnie oznaczasz :) Ja to mam chyba szczescie do ciekawych przygod :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asus921    250

Do oznaczania nic nie mam, tylko wypadaloby chociaz raz jakas firme polecic xD Ale chyba jeszcze takiej na rynku niema :)

Chociaz z tym polecaniem to tez roznie. Kiedys bym polecil Walenski i Pieta. Raz sprzedawalem kilka sztuk. Dobra cena + waga ogolna + przelew natychmiastowy czyli wszystkie 3 moje warunki spelnione, a pozniej wyszlo jak wyszlo. Naszczescie przekonalem sie o tym nie na swojej skorze.

Edytowano przez asus921
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj