DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

gregor1284    14113
13 godzin temu, EmilPlayP napisał:

Kogo polecacie na północnym Mazowszu? Na czerwca planuje 10-12 sztuk sprzedać byki i jalowki mm i dwa hfy waga 600-700 kg, mam własną wagę elektroniczna i jak dotychczas współpracowałem z Agro - Max, bez żadnych problemów czy to z wagą czy z płatnościami.

którzy to ten agromax?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EmilPlayP    57
Marmurek12 napisał:

13 godzin temu, gregor1284 napisał:

którzy to ten agromax?

Krzyżanowski 

Dokładnie, kilka ładnych lat współpracujemy z Panem Waldemarem i polecam jakby ktoś pytał. Może ktoś sprzedawał do Jan - Polu? Jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52

Jesli cena wroci do normalnosci gdy bd sprzedawal to uwazam ze warto jesli nie to nie warto ale to wrozenie z fusow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Opas nigdy nie miałem angusa w sumie nawet nie widziałem z bliska dlatego się obawiam. Może ktoś wie jak to rośnie w porównaniu do limousine 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

U mnie angusy rosły zawsze do max 650-670 kg. Manelski hf 6,2 zł,  mm do 7 zł + vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117
10 minut temu, maroko napisał:

U mnie angusy rosły zawsze do max 650-670 kg. Manelski hf 6,2 zł,  mm do 7 zł + vat

U mnie to samo z tymi przyrostkami u Angusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    141

jutro jedzie 12szt mm i hf w ostatnią podróz po 6,7netto minus 5%.  A tak przy okazji Wczoraj wieczorem zauważyłem byk ok 500kg ( 16 mcy ) sapie jakby miał ostre zapalenie płuc... Dzisaj to samo i troche idzie piana z pyska... temp. nie mierzyłem bo z luzu... Widać że sie mieczy próbować leczyc czy moze jutro go sprzedac z tamtymi. Jeszcze nie miałem takiego dużego byka zeby go tak ostro wzieło na płuca... a moze to cos innego zatkany albo co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Moim zdaniem sprzedaj bo dasz antybiotyk to już nie sprzedasz bo karencja będzie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    141

byłem teraz zobaczyc jak z nim to stoi tak jak stał rano dycha mocno brzuch jakis dziwny wyciągniety do dołu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274

Dzwonił bym po weterynarza dzisiaj. Mógł coś zjeść i stanęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielC1524    0

Mógłbym prosić kogoś o  kontakt do firmy Pawlonka jarex z miejscowości Borek ?

Edytowano przez DanielC1524

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494

Ktos sprzedawal ostatnio byki w okolicy pultusk makow nasielsk? Mozecie kogos polecic? Ile mozna uzyskac  obecnie hf okolo 700 i hf+ angus ponad 700?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1878

Angus do 700kg? Dobre hehe u mnie jałówka angusa w 2 lata miała 800kg. Jest prosta odpowiedź, mleko musi pić i byki angusa ponad 800kg bedą miały. Tylko nie pokrzywach i gałęziach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    172

Czy Angus czy Lm, nie ma znaczenia..Liczy się waga cielaka przy porodzie/budowa/czy nie załapał na płuca itp...

Rekordzista u Mnie byk po Angusie i krowie Czarno białej, w 2 lata 930 kg. 

Zresztą i Sim mleczny 800kg w 24 mc złapie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211
3 godziny temu, DanielC1524 napisał:

Mógłbym prosić kogoś o  kontakt do firmy Pawlonka jarex z miejscowości Borek ?

606647006

512081768

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, zbyszek8201 napisał:

Czy Angus czy Lm, nie ma znaczenia..Liczy się waga cielaka przy porodzie/budowa/czy nie załapał na płuca itp...

Rekordzista u Mnie byk po Angusie i krowie Czarno białej, w 2 lata 930 kg. 

Zresztą i Sim mleczny 800kg w 24 mc złapie.

Sim w dwa lata to 900 haczy , najważniejszy to odchów cieląt , byki RP u mnie robią w 24 miechy około 800 kg A cielak przy porodzie malutkie jak jersey 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    141

złapałem tego byczka i przegnałem go zeby był sam i jest źle ma 36 stopi osowiały taki, mam nadzieje ze dotrwa do jutra... był weterynarz i  stwierdził ze to nie płaca tylko coś z którymś zołądkiem  bo ten brzuch taki dziwny zapadniety... zwazyłem go jeszcze i ma 530kg... Jutro moze go wezmie z tamtymi za jakies "normalne" pieniadze mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj