DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Gość   
Gość
7 godzin temu, slawekz1975 napisał:

a u handlarzy cielakami kolejki 1tys za 50-60kg 

To znaczy że wariatów nie zabraknie.na skupie hf 7 kolor mm do 13nastu.jak macie takie stawki tzn że jednak ktoś na bydle zarabia.szkoda że to jak zwykle handlarz😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
11 godzin temu, HF86 napisał:

Robi na dzień dzisiejszy koronasfiros narobił takiego burdelu że nikt nie przewidzi.moze zyskamy 1zl może stracimy 3 na kg.jednak wolałbym wycofywać się z tego biznesu z tarczą a nie pokonany i sfrustrowany.kto ma nadmiar kasy niech do wróżbity Macieja lub innego czarodzieja dzwoni i nam tu o tej wizji opowie .

Z kanali sie wszyscy śmiali, a chłop miał racje ze bedzie za psi pieniądz bydła. Cielaki hf jak ktoś pisał u handlarza po 1 tys, 2 lata roboty przy nie i za była 700+ ledwie sie 4 tys wezmie. Wczoraj dzwoniłem co wozi do mckeena to wogole bydła nie bierze w tym tygodniu, a drugi zaproponował 5.5hf a mm 6. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszKlim    30

od ponad tygodnia bez zmian abc tykocin 11.80 netto, zamówiłem bo kończą się bele a już ponad 2 tygodnie bez deszczu, kolejny tydzień też bez zapowiada się na prognozach meteo i model GFS.  jak na początek wiosny to tragedia, a siać już trzeba.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał90    6

11.80 to i tak masz dobra cene mi OSI w zeszłym tyg proponowało 11.4 a w tym 11.3 jakby dali 11.80 to sprzedałbym bez zastanowienia w obecnym czasie.

NIE CYTUJ POPRZEDNIEGO POSTA!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek0406    122

Mam 3 hfy do sprzedania ale za tą cenę nie sprzedam wole je zjeść albo nawet do lasu wypuścić niż dać zarobić tym wszystkim złodzieją...Panowie nic nie sprzedawajmy chyba że już naprawdę macie nóż na gardle.To jest niedopuszczalne i poniżej wszelkiej godności...Skoro i tak już do tych sztuk trzeba dołożyć to chociaż przytrzymajmy je jak najdłużej

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mierzejewski krowa hf max 5bruro Czarnecki 5bruto bratex 5.5 brutto  jałówki hf max 6.5bruto byki hf średnio  6.6bruto za mieszańce itp po 7.... Słabo.... Manelski narazie nawet nie skupuje ... Płatność wszyscy 14 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek0406    122

Łeee tam zaraz tragedia, sprzedawajcie wszyscy szybko bo na ubojniach pustki w chłodniach a handlarze już czekają na kolejnych de....li co oddają za pół darmo z pocałowaniem w ręke. Co za naród to słów brak...

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robi666    11
1 godzinę temu, Tomek0406 napisał:

Łeee tam zaraz tragedia, sprzedawajcie wszyscy szybko bo na ubojniach pustki w chłodniach a handlarze już czekają na kolejnych de....li co oddają za pół darmo z pocałowaniem w ręke. Co za naród to słów brak...

Masz rację niech tak robią dalej to nigdy ceny nie będzie, bo po co jak i tak sprzedają

 

22 godziny temu, zkordalski napisał:

Niestety trochę przesadziłem z inwestycjami i będę musiał sprzedać kilka sztuk jutro dzwonię i się dowiem co i  po ile postaram się byków nie pchać mam jałówki ładne na handel ale nie na chodowle i krówki  brakowanie ale coś słabo się szykuje ..... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robi666    11
4 minuty temu, przemek28_28 napisał:

A moze człowiek musiał sprzedać? Kredyty, paliwo, za coś żyć trzeba.

To słabe te gospodareczki jak na czarno godzinę się nie ma oszczędności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

E tam. Nikt nie jest w jego sytuacji i nikt nie wie jaki powód ze nie miał oszczędności. Ja wytrzymam spokojnie do końca czerwca, a na sprzedaż mam juz teraz 6, ale w czerwcu bede musiał sprzedać bo mam duża ratę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864

Poszukalbym postu tego pana sprzed 3-4 tygodni ktory mi zarzucal i Adamowi, ze straszymi obnizkami...:)

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

propozycja limuze nie czyste za u klase 7.5 za r 7 cena netto waga około 750 wiek 20 czekają

Edytowano przez przemekhodowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Szczęśliwy ten co nie ma kredytu. Do ilu miesięcy moge przytrzymać byki? W maju będą kończyły 24 msc, kiedyś do 30 msc płacili normalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Simental mleczny 6.60. A czysty Hf 6zl. Mają 20 miesięcy waga około 700kg. Poczekaj za taką cenę nie sprzedaje ale cielakow też nie kupuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Byk w dawnej cenie krowy😭było 14 gorzej nie będzie 13 dno.teraz dwa metry mułu 12 wbc dobra cena.robota za miskę wołowiny z polamancow.kto przeinwestowal to czarne chmury 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj