DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

johny1991    104
Dnia 31.03.2020 o 09:06, asus921 napisał:

A u mnie uciekli.

Z tego co mowil, to maja dwa auta. Jedno jest bez wagi i tym autem sami na ogolna chca jechac. Pewnie te auto jest uzborojone na wage ogolna, czyli zbiornik z woda i inne czary. Akurat sie zlozylo, ze przyjechal dzien pozniej i byl innym autem juz z waga na samochodzie. Jaki stary trup. 

Cena dogadana, jak na tamten czas 20 groszy wyzej niz inni. Dogadana gotowka albo szybki przelew. No to co, bedziemy ladowac. 

Ja na to, ze waga na aucie nic nie zmienia i tak chce jechac na ogolna, to sie zaczerwienil ale sie zgodzil. Byl z pomocnikiem, to mowie, ze pomocnik zostanie, a on z ojcem podjedzie 500 metrow dalej na wage. Wtedy zaczal czarowac, ze pomocnik mu zmarznie (a bylo 10 stopni na plusie) i mamy jechac osobowka, a on juz wyjezdza na te wage.

Mowie mu, ze w lewo jak wyjedzie z ulicy, to nawet nie sluchal juz. Pojechal w prawo, a ojciej go osobowka ponoc gonil, bo myslal, ze zabladzil :)

A on nie zabladzil tylko spierdol... i dzwoni, ze oni akurat dzisiaj gotowki jednak nie wzieli, a przelewu tez akurat nie moga zrobic i oni jutro z samego rano podjada :)

Zeby tego bylo malo to na wejsciu pomocnik sciagnal gacie i zesral mi sie obok paszowozu... Normalnie firma krzak...

mieli 3 auta scanie nowsza starego chyba mana i małe renault ale na każdym waga była a mimo to żadnym autem jak się uparlem na ogólną to nie UCIEKŁ...

nie twierdzę że nie oszukuje ale u mnie takich numerów nie było i nie slyszalem na okolicy.

u mnie to jedynie to że za kasa trzeba dzwonić...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117
1 godzinę temu, DRIPOL napisał:

Mnie to handlarze na całym powiecie Staszowskim przeklinają (waże usługowa przed handlarzami ) różnica na wadze od 40 kg do 90 kg max

co do cen byk 7.00-7.30 netto

 

1 godzinę temu, DRIPOL napisał:

Mnie to handlarze na całym powiecie Staszowskim przeklinają (waże usługowa przed handlarzami ) różnica na wadze od 40 kg do 90 kg max

co do cen byk 7.00-7.30 netto

Za jakie byki jaka klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asus921    250
57 minut temu, johny1991 napisał:

mieli 3 auta scanie nowsza starego chyba mana i małe renault ale na każdym waga była a mimo to żadnym autem jak się uparlem na ogólną to nie spierdolil...

nie twierdzę że nie oszukuje ale u mnie takich numerów nie było i nie slyszalem na okolicy.

u mnie to jedynie to że za kasa trzeba dzwonić...  

Nie wiem, może spierdolil, bo liczył, że mnie zrobi na długi przelew mimo, że od początku była mowa o gotówce lub przelewie na miejscu, bo dostałem ostrzeżenie od jednego użytkownika AF, że potrafi bardzo mocno kasę przeciagac

Edytowano przez asus921
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    141
Przed chwilą, asus921 napisał:

@Sokol2

Pochwal sie jakie.

to że o kase trzeba dzwonić to standard, kiedyś na ogólnej mnie opierdolił na 105kg. ale kase oddał jak go troche przycisnąłem jak przyjechał po następne byki niby nie duzo jak na 8sztuk byka chyba wtedy było ale 800 zł na drodze nie lezy. Nie ma uczciwych!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny1991    104

A jak to wykryles że tyle brakło?

miałeś ważne wcześniej czy jak?

no z kasą to prawda standard 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miziun    7

skupy żywca za bydło mięsne (MM) najczęściej oferowały około 6,60 zł/kg, za bydło mieszańce (MCB) - 6,30 zł a za bydło HF - 5,80 zł/kg. Lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
Dnia 30.03.2020 o 14:40, Rolnik_Kujawy napisał:

Może połowa, z 4 O reszta R

To musisz mieć coś w sobie że taką cenę dostałeś....

4 tygodnie temu dla mnie przy 14szt U/R nie mogłem tego uzyskać

Dnia 30.03.2020 o 14:34, Damiano19899 napisał:

Szczyglinski dziś za hf z godzinę temu dostałem 6.5 netto

A nie chciał by tak z 15kupić? Za 6.5 netto sam mu załaduje hf-oczywiście najpierw wejście na moją wagę

Ma dzisiaj u mnie za U klasowego z pewną kasą do 14dni nie więcej niż 6.8.

Renifery sporo poniżej 6.

Zastanawiam się ile ten SZCZYGLIŃSKI ma na ubojni za O?14?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1298

A ja mam na piątek 7.5 netto no chyba że ...🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik    221

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE Rząd Zjednoczonych Emiratów Arabskich upoważnił lokalnych importerów/dystrybutorów do zakupów w ramach budowania strategicznej rezerwy żywności. W chwili obecnej (31.03) jest możliwe natychmiastowe zamówienie do 100 ton mięsa z certyfikatem halal (kurczak, wołowina, baranina) z dowozem lotniczym zorganizowanym przez stronę ZEA. Zainteresowani polscy producenci mogą zgłaszać swoje zainteresowanie podjęciem współpracy bezpośrednio do Zagranicznego Biura Handlowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Dubaju. Może cena pójdzie do góry🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    141
Przed chwilą, johny1991 napisał:

A jak to wykryles że tyle brakło?

miałeś ważne wcześniej czy jak?

no z kasą to prawda standard 

jak było wazone puste auto to siedział w środku a jak z bykami to wysiadł. Za pierwszym razem jechał z nim ojciec a za drugim ja. Pytam wtedy tez wysiadłeś mowił ze tak. Zajechałem do domu pytam ojca czy wysiadł i tak to wyszło... Ale pytałem sie go i prosto w oczy mnie okłamal a byki bierze co miesiac i takie numery odwala...  Ponoc w szpitalu jest bo byk go stratował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48 napisał:

Dnia 30.03.2020 o 14:40, Rolnik_Kujawy napisał:

Może połowa, z 4 O reszta R

To musisz mieć coś w sobie że taką cenę dostałeś....

4 tygodnie temu dla mnie przy 14szt U/R nie mogłem tego uzyskać

Dnia 30.03.2020 o 14:34, Damiano19899 napisał:

Szczyglinski dziś za hf z godzinę temu dostałem 6.5 netto

A nie chciał by tak z 15kupić? Za 6.5 netto sam mu załaduje hf-oczywiście najpierw wejście na moją wagę

Ma dzisiaj u mnie za U klasowego z pewną kasą do 14dni nie więcej niż 6.8.

Renifery sporo poniżej 6.

Zastanawiam się ile ten SZCZYGLIŃSKI ma na ubojni za O?14?

Nie wiem ile ma Po co mi kłamać do faktury nikt mi kasy nie dołoży Może więcej zapłacil za stała współprace a nie jak widzę co byk to inny kupujący to później nikt na poważnie klienta nie traktuje A drugie byk a byk


Jeżdżę z pasza i stały klient zawszę idzie się dogadać a taki co dostawa gdzie indziej kupuje to nikt serio takiego nie traktuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny1991    104
2 godziny temu, Sokol2 napisał:

jak było wazone puste auto to siedział w środku a jak z bykami to wysiadł. Za pierwszym razem jechał z nim ojciec a za drugim ja. Pytam wtedy tez wysiadłeś mowił ze tak. Zajechałem do domu pytam ojca czy wysiadł i tak to wyszło... Ale pytałem sie go i prosto w oczy mnie okłamal a byki bierze co miesiac i takie numery odwala...  Ponoc w szpitalu jest bo byk go stratował

A to ni3 słyszałem.. ale musiałoby teraz coś być bo tydzień temu to widziałem to jeździł za bydłem..

no ale z tym że tak oszuka to wiadomo trzeba uważać na każdego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503

12,2 za O. Najwyższa cena jaką słyszałem dziś dla duuużych pośredników. W większości zakładów około 11,5.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To fakt.wczoraj zabierał pośrednik kulawego na wbc to na takiej stawce mógł pchać . przyjdzie kiedyś rozliczenie to jak zwykle wsawie.nedza i bida reszta została.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niestety trochę przesadziłem z inwestycjami i będę musiał sprzedać kilka sztuk jutro dzwonię i się dowiem co i  po ile postaram się byków nie pchać mam jałówki ładne na handel ale nie na chodowle i krówki  brakowanie ale coś słabo się szykuje ..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
2 godziny temu, AdamRo napisał:

12,2 za O. Najwyższa cena jaką słyszałem dziś dla duuużych pośredników. W większości zakładów około 11,5.

i jak sie to ma do 6,5 za hf??

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robi666    11

Nie sprzedawać, bo cena nigdy nie pójdzie do góry, wstrzymac każdy powinien miesiąc, wtedy by się drapali po jajach. 

Edytowano przez Robi666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Robi na dzień dzisiejszy koronasfiros narobił takiego burdelu że nikt nie przewidzi.moze zyskamy 1zl może stracimy 3 na kg.jednak wolałbym wycofywać się z tego biznesu z tarczą a nie pokonany i sfrustrowany.kto ma nadmiar kasy niech do wróżbity Macieja lub innego czarodzieja dzwoni i nam tu o tej wizji opowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1298

Ja tam się nie znam ale za 7 moich byków nie oddam a na 8 nie mam  co liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny852    1

Ma ktoś namiary na sprawdzonego odbiorcę podkarpackie/ Łańcut.

Mój poprzedni odbiorca narazie nie odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117

Jaja sobie robią handlarze wczoraj byki wycenione na 7 i 7. 2 Dzisiaj przyjechali po nie i mówią 650 Nie oddałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj