DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

karolr2    767
24 minuty temu, AdamRo napisał:

Mam nadzieję że ci co każą teraz wstrzymać się ze sprzedażą nie znikną za jakiś czas z for internetowych i biorą odpowiedzialność za swoje słowa.

W tamtym tygodniu pisałem że jest szansa sprzedać w tym tygodniu O za 12,4 . Od jutra już tej szansy nie ma :(

W tamtym tygodniu to za  U klase chciałeś mi dac 7 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomtom83    7
29 minut temu, Baks00 napisał:

O to handlarzy  mnóstwo w tej okolicy.Jak to mówią  do wyboru do koloru.......

 

Masz jakiegoś  konkretnego  z dobrą  ceną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4340

Nie wiem  jakie  ceny na dzień  dzisiejszy.....nic  nie sprzedawalem  ostatnio.Ale mam  przyzwoitego  odbiorcę.Z kim ty handlowales? Daj na priv  nie róbmy  bajzeru 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Servio    13

tomtom musiałbym sprawdzc ale gdzies z Twoich okolic teraz mam cielaki  co mi kolo przywiózł, dzis poszedł ładny mm którego szykowałem z reszta jednak zaprzestał jesc i w 3 dn skapciał nie do poznania 7 brutto   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4340

Z jego  okolic  możesz  przywieść  różne  cielaki..........

Kto odbierał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bobienko ale jak zaczną krowy sprzedawać pod nóż to cena za byki do 2 zł walnie Ty wiesz ile tego jest , a mleczne gospodarstwa są najbardziej zadłużone obory za miliony i w 99% na kredycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobrze wiesz jakie mam o nich zdanie😁

Z bykiem u nas kończą prawie wszyscy.zostana tacy co tam 2-3 szt będą trzymać oby trzymać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bobienko gdzie tam koniec??? sołtysa wiele dni na forum nie było kupuje cielaki na potęgę do 3zł jeszcze przecież daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, kanalia36 napisał:

bobienko ale jak zaczną krowy sprzedawać pod nóż to cena za byki do 2 zł walnie Ty wiesz ile tego jest , a mleczne gospodarstwa są najbardziej zadłużone obory za miliony i w 99% na kredycie

I co myślisz że wszystkie mleczarnie przestaną odbierać mleko . zresztą z mojej tydzień temu info że za mleko będzie więcej👍😎

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ursus i daj Ci Boże  jak najwięcej,  tu nie chodzi aby cieszyć się z czyjegośc nieszczęścia  ale zeby nie nastapił krach bo to nikomu nie służy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gringo1    119
6 godzin temu, Ursus932 napisał:

I co myślisz że wszystkie mleczarnie przestaną odbierać mleko . zresztą z mojej tydzień temu info że za mleko będzie więcej👍😎

Radomsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I cyk,koronawirusie w mleczarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    111
9 godzin temu, kanalia36 napisał:

Ursus i daj Ci Boże  jak najwięcej,  tu nie chodzi aby cieszyć się z czyjegośc nieszczęścia  ale zeby nie nastapił krach bo to nikomu nie służy 

Kanalia twoich postach niezauważony jeszcze jednego spostrzeżenia Dlaczego tacy jak sołtys i inni którzy trzymają koło 50 sztuk i powyżej mówią że będą trzymać jak się okazuje większości mają rozpisany bydło na brata siostry sąsiada kuzyna i żyjąc dopłat a nie a nie z hodowli bo to faktycznie jest nieopłacalny i zostaje jedynie ta dopłata

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 godzin temu, kanalia36 napisał:

Ursus i daj Ci Boże  jak najwięcej,  tu nie chodzi aby cieszyć się z czyjegośc nieszczęścia  ale zeby nie nastapił krach bo to nikomu nie służy 

A czy ja się ciesze z czyjegoś nieszczęcia 😕. Tylko chodzi o to że wszystkich krów ludzie nie oddadzą na rzeź , bo Ty już wieścisz spadek cen dużą ilością krów do uboju . A krach To już jest tylko teraz będzie po tym całym wirusie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszKlim    30

dzisiaj ABP Tykocin - byk kl. O do 30msc 11.80 netto

ponad 2 tygodnie temu 11.20

Edytowano przez MariuszKlim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez to wasze panikowanie zbiajcie sobie cenę. Przestój jest aktualnie we wszystkim nie tylko w rolnictwie. Dodam tylko, że ludzie jeść muszą. A co cena tylko zadrży to wszyscy zaraz wypychaja. Cena za hf w moim regionie koło 6netto mm 6,50 bez szału i większych zmian.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszKlim    30

ja póki co się zastanawiam, liczyłem na min. 12zł netto, a jeśli będzie ponad to 2 sztuki od razu pójdą. Handlarza i ubojnie nie pytam czy cena podskoczy bo zawsze mówią że w dół nawet jak za tydzień są podwyżki.

Edytowano przez MariuszKlim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matius04    13

Taaa. A ABP Tykocin złotówkę do góry... Widocznie myśleli że zejdę z ceny i będa mieli towar a widocznie nie mieli i znowu do góry. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2488

Mi udało sie wczoraj oddać 2 sztuki O 12.40 netto R 12.70 netto i U 12.90 netto w nastepnym tyg prawdopodobnie znów staje skup na niektórych ubojniach. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Ja to nie wiem co wy z ta pasza. Trzyma się tyle żeby była zapas chociaż na pół roku 

  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj