DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

6465    12344

A ja wczoraj kupił 2 cieliczki po 10zl/kg. Jedna sm  druga mm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

taniocha . Duże ? Jaki wiek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12344

To takie cycole  za 2 dałem 1300zl.  SM miesiąc  MM może bardziej LM 2 tygodnie. Ale piją mleko z wiaderka bardzo ładnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12344

Może i byśmy po handlowali ale za daleko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Podziwiam Was, Chłopaki. Uwierzcie, nie mogę już patrzeć na to bydło, teraz wiem, co czuli hodowcy świń, sprzedając po 3 złote. Tu nie chodzi o narzekanie, ale po tej akcji sporo ludzi rzuci to w cholerę, bo ile można. Ciągle jakaś afera, wirus, wojna na Bliskim Wschodzie. Jutro napiszę Wam, ile proponują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexiflexi    20

Niedawno sprzedany byk krzyżowka 1.5 roczny waga 740 kg, sprzedany z powodu podejrzeń zawału serca u niego, nie chciałem ryzykować, mięcha było 409 kg poszedł w R2+ Za 12.40 netto... policzyłem na żywą wagę z obtrąceniem 7% to wychodzi 7.90 brutto...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1892
54 minuty temu, artek27 napisał:

Ja moge sprzedac 2 jaloszki po bb za 1600.

Jaki rejon ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    353
6 minut temu, Cybulek17 napisał:

Jaki rejon ? 

Jak pisze soltys Podlaskie. Chyba ze ktos chce byczki mieszance z SM yez mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolego Cybulek, jakie stawki obecnie w kujawsko-pomorskiem?

Kolego Cybulek, jakie stawki obecnie w kujawsko-pomorskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864
1 godzinę temu, krzysiek277 napisał:

Wiesław to może lepiej to potrzymaj jeszcze wtedy -20gr powyżej 30msc ale przecież chyba cena wróci do normy za nie długo jak ustanie trochę sytuacja wirusa

Wogóle kupi ktoś dziś bydło? Bo u mnie handlarze nie skupują bo nie ma co z tym robić 

Ja np. jutro ruszam po 15 krow BO MUSZE. O byku nawet nie rozmawiam z nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864

Sprzedajacy muszá sprzedac i licza sie z tym, ze to moze byc ostatni dzwonek.

Kupujacego wyzej ode mnie to prawie prosic bylo trzeba o te 15 miejsc.

Krowa na niektorych zakladach troche spadla a na niektorych spadla ponad zlotowke.

Niestety, jutro np oddaje srogo ponad zlotowke mniej niz zazwyczaj bo nie jest to moj glowny zaklad.

 

Edytowano przez Kentar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajwan1986    113
2 godziny temu, artek27 napisał:

Jak pisze soltys Podlaskie. Chyba ze ktos chce byczki mieszance z SM yez mam.

podlaskie dosyc spore jest,w okolicach jakiej wiekszej miejscowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Na wp.pl wczoraj artykuł z rana jakie to problemy wywoła w gospodarce koronawirus. I temat braków wołowiny w sklepach (?) Zakłady nie wyrabiają się z ubojem krów i zaopatrywaniem sieci marketów.(?) Czy nas ktoś rucha w d*pę jak zwykle czy redaktorek nie wie o czym pisze?

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 godzin temu, pedro2 napisał:

Po pierwsze nie kolego. Po drugie pierniczysz jak potłuczony jak zwykle handlarzyno, nie było cię jakiś czas to i można było cokolwiek sensownego znaleźć w temacie. Skończ swoje wywody, które każdy zna na pamięć. Ja mam swoją wersję i się jej trzymam.

I to jest własnie hejt  w czystej postaci, zero merytorycznej odpowiedzi tylko ja jestem najmadżejszy ( swoja wersja)  a ty jesteś potłuczony i ogólnie wariat i idiota.  Nikt ci się nie każe zgadzać z moim zdaniem   ale moje przewidywania do tej pory były trafne czy Ci się to podoba czy nie. Handlarzem nigdy nie byłem ja bym handlarza za jaja i na latarnie. A ten z gry o plon to jest ten sam AS co kukurydze za tysiaka robił więc szkoda komentować jego poczynań.

Kentar a ty te krowy skoro tak usilnie cię proszą to za ile kupisz ?????  bo aż jestem ciekaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
25 minut temu, komizmo napisał:

Na wp.pl wczoraj artykuł z rana jakie to problemy wywoła w gospodarce koronawirus. I temat braków wołowiny w sklepach (?) Zakłady nie wyrabiają się z ubojem krów i zaopatrywaniem sieci marketów.(?) Czy nas ktoś rucha w d*pę jak zwykle czy redaktorek nie wie o czym pisze?

Moim zdaniem tylko pretekst do obniżki.spedycja pełną parą idzie.w popłochu kupujący zagraniczni też wybrzydzac nie będą i sklepy i magazyny próbują zapełnić.takze bicie piany a za 3 miesiące popatrzeć będziemy mogli na nowe piękne zestawy do bydła brane za gotówkę.przeciez im się należy bo ciężko pracowali na to przez te trudne miesiące 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

HF86 a coś ty myslał, hehehe Zobacz smiertelne niebezpieczeństwo a np. taki Kentar w stroju supermena z wielka literką K  zasuwa po 15 krówek od rolnika biduli))))) Za taka pomoc należy się godna zapłata przecież, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No przynajmniej 300 na szt i to już z litości.chlop dokłada to i chandlaz ma może jakieś uczucia i nie przedstawi że z 15 stu 4 jeszcze w kontener poszły na rozliczeniu na kartce w kratkę długopisem nabazgrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1892
9 godzin temu, WiesławZetor napisał:

Kolego Cybulek, jakie stawki obecnie w kujawsko-pomorskiem?

Kolego Cybulek, jakie stawki obecnie w kujawsko-pomorskiem?

6 netto za hfa

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A zagrożenie naprawdę gigantyczne.zajechac i powiedzieć prosto w twarz że za byka 5.5  to przerwę na papierosa można między trujkami mieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    353
10 godzin temu, tajwan1986 napisał:

podlaskie dosyc spore jest,w okolicach jakiej wiekszej miejscowości?

Siemiatycze, Ciechanowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj