DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Tomtom83    7

 Marosław  0770Komu sprzedales  ? 

Edytowano przez Tomtom83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hobbysta82    298
30 minut temu, jedrus2020 napisał:

2 godziny temu, jedrus2020 napisał: jaka cena łódzkie okolice Piotrkowa za byki i krowy? A 7 zł brutto kto odbiera? U mnie teścia ostatnio do Rakowa oddaje bo od razu płacą.

Wczoraj Raków płacił za byka i jałówkę do 7 złoty brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

No to nie jest tak źle póki co


kris148a napisał:

Przepraszam 14,76zł za 0,5kg ☹️ Było sobie kawałek stejka z byczka wykroić ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki18l    52

2 tygodnie temu dzwoniłem do znajomego pośrednika że w połowie marca będę odstawiał bydło, przyjechał wstępnie wycenić byki 24 mieś, dał cenę za najładniejszego 8 zł, słabsze 7,80 , ostatni balot sianokiszonki mi został więc się dogadaliśmy że za tydzień mogą wpaść, minęło kilka dni i dzwoni żebym zobaczył co się dzieje na necie że cena leci, że u nich ubojnia obniżyła stawki a za tydzień zatrzymują skup, i albo sprzedam teraz albo będzie jeszcze taniej lub wcale nie sprzedam, no i za***iście, paszy nie ma by przetrzymać , akurat teraz były 2 lata , i akurat teraz rynek się zesrał, sprzedałem po 6,50, wyobraźcie sobie jakie mam nerwy wiedząc że kilka dni zrobiły to że zapier,,,łem 2 lata za free, i że jeszcze musiałem dopłacić , 

  • Like 1
  • Sad 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214
31 minut temu, suzuki18l napisał:

2 tygodnie temu dzwoniłem do znajomego pośrednika że w połowie marca będę odstawiał bydło, przyjechał wstępnie wycenić byki 24 mieś, dał cenę za najładniejszego 8 zł, słabsze 7,80 , ostatni balot sianokiszonki mi został więc się dogadaliśmy że za tydzień mogą wpaść, minęło kilka dni i dzwoni żebym zobaczył co się dzieje na necie że cena leci, że u nich ubojnia obniżyła stawki a za tydzień zatrzymują skup, i albo sprzedam teraz albo będzie jeszcze taniej lub wcale nie sprzedam, no i za***iście, paszy nie ma by przetrzymać , akurat teraz były 2 lata , i akurat teraz rynek się zesrał, sprzedałem po 6,50, wyobraźcie sobie jakie mam nerwy wiedząc że kilka dni zrobiły to że zapier,,,łem 2 lata za free, i że jeszcze musiałem dopłacić , 

chyba zartujesz? jakim cudem spadlo o 1,5 zl na zywcu? wyzej kilku ludzi podawalo duzo lepsze ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083
27 minut temu, jedrus2020 napisał:

suzuki Ty jesteś ten sam suzuki co ma kanał na yt ?

ten sam


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    485

Suzuki to jakas masakra. Duzo sztuk? U mnie dwa maja po 700 ale mlode jeszcze i musza stac bo za takie ceny to dokladka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
21 minut temu, sumek666 napisał:

posty nie na temat są usuwane lub ukrywane.

Panie moderator ja to wiem Ale toż przecież jego połowa była na temat !!! To część było usunąć😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie kłóć się i nie szukaj w tym logiki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Uwierz w siebie . Spróbuj przynajmniej . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

zgodnie z regulaminem można przyznawać kary do 90 dni wstecz od wykrycia.

także tego... cały temat jeszcze się łapie. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@sumek666 nie pogniewaj się że w tym temacie zapytam , ale jeśli byś mógł zaspokoić moją ciekawość  , by nie wertować całego dnia . W Wiadomościach tv było że@Rolnik7343 został pozbawiony bytu na naszym ukochanym AF . powiesz mi czy zasłużył na tak ogromną karę ? Nie zauważyłeś , że to całkiem miły i uczynny człek ?

Z poważaniem Pan Pafnucy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

nie.

ma treść moderowaną, znaczy miał. pomimo tego nie dało mu top do myślenia żeby spuścić z tonu. chamstwo zostało nagrodzone banem. 

  • Sad 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No ale że dożywotnim ? Można gdzieś znaleźć czemu to tak ? Więcej pytań nie mam . :$

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, mlodyhef napisał:

chyba zartujesz? jakim cudem spadlo o 1,5 zl na zywcu? wyzej kilku ludzi podawalo duzo lepsze ceny

kolego a wiesz ile wołowiny szło do Włoch???  20% eksportu. więc licz 8 zł- 20% (1,6zł) =6,4 zł a po zamknięciu granic część zakładów wcale nie bedzie kupowała. zostana tacy biznesmeni  jak Biernacki który kupi na przelew  zapłaci 3 zł za rasowego LM a Ty jeszcze będziesz zapisywał się w kolejce na odbiór.

Skończy się koronowirus to  zacznie się wirus parchatego kota i znowu obniżki. To taki rynek!!!!

Pamiętajcie ludzie skupem bydła zajmuja się złodzieje którzy kupowali wcześniej tuczniki. Jak skończli ci co mieli świnie na kontaktach z handlarzami kazdy widzi.  Teraz z bydłem jest to samo . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Czechy i Słowacja zamknęły granicę to transport na południe utrudniony.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zobaczymy jak długo to potrwa jak powyżej 60 dni to uważam ze hodowla bydła opasowego  jest w Polsce skończona raz na zawsze zostaną tacy pasjonaci jak ci co hodują owce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

Powiedzcie mi na jakiej zasadzie sa kontrakty. To nie ma na wstepie w momencie brania np cielakow określonej ceny za ile beda kupione opasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    485

Kontrakty juz nie jeden stracil wszystko na nich. Umowy zabezpieczaja jedna strone. Oczywiscie nie rolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj