DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

Jakoś nie pamiętam zamykania szkół ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Panowie, załóżcie sobie temat o tej całej grupie. Tu rzeczowo i na temat

  • Like 3

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689
2 godziny temu, MietekW napisał:

A co we Włoszech ludzie już nic nie kupują do jedzenia? Tylko w aptece się zaopatrzyć muszą?

Zgadza sie kolego. Wlochy zyly z turystow. Hotele, restauracje itp. Wolowina nie jest jedzona u nich w domach. Tylko makorony. Wolowina byla w kebanach, restauracjach itp. Teraz wszystko na miescie pozamykane. Pokazywali wenecje to puste ulice jak po jakims kataklizmie. Turysty ani jego kasy juz tam nie znajdziesz. No i nikt dodadkowo ci tej wolowiny tam nie zawiezie bo sa kwarantanny i nie znajdziesz zadnego tiraka chetnego tam jechac.

Moj odbiorca skupywal byki dla wlocha ktory miecho wstawial do restauracji. Obecnie tylko krowy skupuje.

Edytowano przez Bugii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274

Nie wiem gdzie jaki duży zakład wysyła swój towar ale w czasie zakazu uboju rytualnego, okazało się że żyjemy z eksportu na wschód. Teraz w "czasie wirusa" eksportujemy na południe. Czy ktoś nas robi w .... ?  Ludzie jeść muszą.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

A nikt nie pamięta o umowie podpisanej z USA i bazylią !!!!!!!!!!

Edytowano przez leszek1000
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcio124d    7
10 godzin temu, Cybulek17 napisał:

Jak ktoś potrzebuje w tygodniu wstawić 30 sztuk i to nie tygodniowych obsrańców to Twój plan jest nie realny. 

W głównej mierze Włochy.  Rynek już się załamuje,  świnie na dół,  mleko jeszcze narazie stabilnie 

To ile trzymasz tego bydła,  że 6.90 netto to dla Ciebie dobra kasa na utrzymanie się ? I co znaczy  "je" ?

Pośrednik już teraz nie ma za dużo do gadania, w tej chwili ubojnie rozdają karty 

Ja nie napisałem że to dobra ale lepszą niż inni opisują że hf po 6 na dzień dzisiejszy  za hf najmniej to 7 netto powinna być za lichego. A kupuje cielaki 2 i 3 tygodniowe okolo 50szt rocznie. Na teraz mam 5szt Im 100% na sprzedaż dają max. 8 netto i narazie czekam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MietekW    24
4 minuty temu, tomcio124d napisał:

Ja nie napisałem że to dobra ale lepszą niż inni opisują że hf po 6 na dzień dzisiejszy  za hf najmniej to 7 netto powinna być za lichego. A kupuje cielaki 2 i 3 tygodniowe okolo 50szt rocznie. Na teraz mam 5szt Im 100% na sprzedaż dają max. 8 netto i narazie czekam. 

O ile się orientuję to jak duże to dobra cena na dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767
10 godzin temu, dsbh napisał:

https://echodnia.eu/swietokrzyskie/spadaja-ceny-za-bydlo-miesne-dla-producentow-w-swietokrzyskiem-przez-koronawirusa/ar/c8-14849785

Tylko do Włoch eksportujemy ? Jeżeli chodzi o wirusa to wychodzi na to ,że cały rynek się załamie cenowo- trzoda, mleko również.

A jak był zakaz rytualnego to ani mru mru że na Włochy mięso idzie tylko żyd się liczył wtedy 😂co za za***ane ludzie w tej naszej PL. Mój polamaniec nie oficjalnie dał 459miecha już po okrojeniu nogi A przed odjazdem miał 750 kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

459 dobry wbc po ile ci to połączyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Servio    13
50 minut temu, tomcio124d napisał:

Taka że na małym plusie wyjdę. Liczę na minimum 8.3 netto

za ekstra sztuke przed chwila rozmawiałem 7,3 zł, chciałbym byc optymista tak jak Ty jednak jest problem gdyz zakład odmówił przyjecia bydła od kolesia który miał zabrac odem mnie bydło czyli ja ale równiez wielu z nas jest poprostu w czarnej d.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767
21 minut temu, HF86 napisał:

459 dobry wbc po ile ci to połączyli?

Nie wiem jeszcze. Jutro już będzie wiadomo ile ojebali i za ile zapłacą i po ile. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamciocbr    6

Dobry mięsny byk 6.80 plus VAT,jałowka ciężką miesna 7 zł plus VAT,krowa do 5.40 Plus VAT. I na zapisy na odbiór po niedzieli.  Po niedzieli cena w dół. Hf podobno 6 zł, mięsny 6.50. Biernacki na dziś 12 o klasa,r 12,40,u 12,80.  Włochy Włochami, ale jak zamkną rynek np Izrael,Liban,Turcja. Gdzie tam wysłali mięso hallal i u biernackich 80 procent to koszer, w dodatku zydki siedzą. Oraz żywe bydło rzeźne na eksport. Może nawet spaść LM eksportowy,najgorsze mogą zaprzestać brać bydło i mięso. Zakończą się również aukcje odsadka na Łotwie. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147
27 minut temu, Kamciocbr napisał:

Dobry mięsny byk 6.80 plus VAT,jałowka ciężką miesna 7 zł plus VAT,krowa do 5.40 Plus VAT. I na zapisy na odbiór po niedzieli.  Po niedzieli cena w dół. Hf podobno 6 zł, mięsny 6.50. Biernacki na dziś 12 o klasa,r 12,40,u 12,80.  Włochy Włochami, ale jak zamkną rynek np Izrael,Liban,Turcja. Gdzie tam wysłali mięso hallal i u biernackich 80 procent to koszer, w dodatku zydki siedzą. Oraz żywe bydło rzeźne na eksport. Może nawet spaść LM eksportowy,najgorsze mogą zaprzestać brać bydło i mięso. Zakończą się również aukcje odsadka na Łotwie. 

a Turcja to coś obecnie bierze u nas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
5 godzin temu, sylwekbarca2 napisał:

a Turcja to coś obecnie bierze u nas ?

bierze cwiartki przednie , ale z kasą sie nie wyrywa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michciubar    84
1 godzinę temu, leszek1000 napisał:

trzeba byka na tucznika przemalować. 

"A kto mi zabroni z pastowanym bykiem po lesie spacerować"

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam kolegów ponownie.

Pisałem mówiłem od  roku  ze w Polsce  produkcja wołowiny nie ma racji bytu za dużo złodziei i za duzy hazard skoro 80% produkcji jedzie do zydów i muzułmanów którzy wojny toczyli i toczyć będą.

Pisałem ze przyjdzie taki czas ze mięsne byki bedą jak tucznik po 3,5 albo nikt ich nawet kupić nie bedzie chciał to zostałem wyśmiany, zhejtowany, wyszydzany od wariata wyzywany. A rozwalił system sołtys który powiedział ze on i za 3 zł bedzie chował , ciekawe czy spełnim swoją obietnice czy z robił z gęby cholewę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vat    299

Jaka cena za wydojoną krowę hf/ncb ponad 700kg? 5,5 brutto to dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    499
34 minuty temu, kanalia36 napisał:

Witam kolegów ponownie.

Pisałem mówiłem od  roku  ze w Polsce  produkcja wołowiny nie ma racji bytu za dużo złodziei i za duzy hazard skoro 80% produkcji jedzie do zydów i muzułmanów którzy wojny toczyli i toczyć będą.

Pisałem ze przyjdzie taki czas ze mięsne byki bedą jak tucznik po 3,5 albo nikt ich nawet kupić nie bedzie chciał to zostałem wyśmiany, zhejtowany, wyszydzany od wariata wyzywany. A rozwalił system sołtys który powiedział ze on i za 3 zł bedzie chował , ciekawe czy spełnim swoją obietnice czy z robił z gęby cholewę 

to tylko u Ciebie taka cena bo u nas dalej 8zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494
32 minuty temu, vat napisał:

Jaka cena za wydojoną krowę hf/ncb ponad 700kg? 5,5 brutto to dobra cena?

Ja bym sie nie zastanawial i sprzedawal. U nas tyle nie uzyskA

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702
1 godzinę temu, kanalia36 napisał:

łtys który powiedział ze on i za 3 zł bedzie chował , ciekawe czy spełnim swoją obietnice czy z robił z gęby cholewę 

Jak zapewne zauważyłeś sołtys to nie @JarekBazydlovel @Bazyl88 i z gęby d*py nie robi.

Pamiętasz też że bydlaki trzymam no lubię i traktuje to jako hobby

Ceny niema a z rana telefon czy jeszcze mam byki na sprzedaż

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj