DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Michciubar    84
18 minut temu, Damianek20 napisał:

Kto tyle płaci i jaka Strączka ?

Wierzbicki 7% tydzień temu było jeszcze 7.80 ale nie szło sprzedać bo pełne auto miał,dzisiaj też nie szło sprzedać tyle ile by się chciało bo bydła w opór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227
1 godzinę temu, soltys48 napisał:

Mało tego pełna ubojnia bydła, chciałem zawieźć jutro krowę na pilnie -niema miejsca, dziś już pełen magazyn.niby Daniel wziąłby krowę ale miejsca niema, jutro ma dzwonić czy dadzą radę ubić

I co im zrobisz jak mają bydła dość? Jeszcze z rok będzie g... cena. Potem może wreszcie wypalą się hobbyści.

PS. U skiby jałówki też 20 i 40 gr w dół.


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2020
18 minut temu, Michciubar napisał:

Wierzbicki 7% tydzień temu było jeszcze 7.80 ale nie szło sprzedać bo pełne auto miał,dzisiaj też nie szło sprzedać tyle ile by się chciało bo bydła w opór

To gdzie oni mają punkt zbiorczy w zamojskim jeszcze ? W środę biorą w miaczynie. U nas w okolicy to 8 kg strączki bierze i nawet nie chce gadać żeby mniej. Na jego wagę to też trzeba uważać i to mocno. Jedynie płatność to ok jest. Nie dobrze z tą cena i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

Dzisiaj sprzedane 3 hfy 7zł/kg brutto, mieszaniec 7,5zł/kg brutto waga od 710 do 900kg, powiat lubelski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michciubar    84
9 godzin temu, Damianek20 napisał:

To gdzie oni mają punkt zbiorczy w zamojskim jeszcze ? W środę biorą w miaczynie. U nas w okolicy to 8 kg strączki bierze i nawet nie chce gadać żeby mniej. Na jego wagę to też trzeba uważać i to mocno. Jedynie płatność to ok jest. Nie dobrze z tą cena i to bardzo.

Praktycznie połowę powiatu zamojskiego skupują i i część tomaszowskiego a z waga to jak u każdego handlarza trzeba pilnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    172

znajomy wczoraj puścił sztuki- ładny byk i ładna jałówka po angusie  i to i to w wadze  620 i 535 kg w cenie 7 zł i 6.50 brutto....

Niby że 50 gr na kg taniej . niż tydzień/dwa do tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2020
2 godziny temu, Michciubar napisał:

Praktycznie połowę powiatu zamojskiego skupują i i część tomaszowskiego a z waga to jak u każdego handlarza trzeba pilnowac

Ich nie upilnuje wiem co mówię. U mnie jak kilkanaście lat wstecz kupili byki to sobie wagę zaraz kupiłem no i już nie chcą brać chyba że im trzeba ale przez tel cena inna jak się nie przedstawię a jak powiem kim jestem to zaraz a tam gdzie waga i albo przyjadą albo nie zależy jak im trzeba. Także ja sprzedaje Agatowskiemu jak stary jeździł to szło się lepiej dogadać ze Strączka na 6 kg ale jak młodzi przejęli to już 7 i cmokają z cena ale na mojej muszą wazyc. Kiedyś z agencji jak wyrejestrowywalem zapytałem się czy ma podgląd na wagę z ubojni to powiedział mi ile ważyły i się zgadzało z moją +/- 6 kg bylo. Także zachęcam do zakupu wag zwraca się nawet jak ktoś rocznie sprzeda 4 sztuki.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MietekW    24
54 minuty temu, Damianek20 napisał:

Ich nie upilnuje wiem co mówię. U mnie jak kilkanaście lat wstecz kupili byki to sobie wagę zaraz kupiłem no i już nie chcą brać chyba że im trzeba ale przez tel cena inna jak się nie przedstawię a jak powiem kim jestem to zaraz a tam gdzie waga i albo przyjadą albo nie zależy jak im trzeba. Także ja sprzedaje Agatowskiemu jak stary jeździł to szło się lepiej dogadać ze Strączka na 6 kg ale jak młodzi przejęli to już 7 i cmokają z cena ale na mojej muszą wazyc. Kiedyś z agencji jak wyrejestrowywalem zapytałem się czy ma podgląd na wagę z ubojni to powiedział mi ile ważyły i się zgadzało z moją +/- 6 kg bylo. Także zachęcam do zakupu wag zwraca się nawet jak ktoś rocznie sprzeda 4 sztuki.

Jak nasz wagę na podwórku to kupca O pewnie że masz w stodole to masz dobrą cenę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michciubar    84
2 godziny temu, Damianek20 napisał:

Ich nie upilnuje wiem co mówię. U mnie jak kilkanaście lat wstecz kupili byki to sobie wagę zaraz kupiłem no i już nie chcą brać chyba że im trzeba ale przez tel cena inna jak się nie przedstawię a jak powiem kim jestem to zaraz a tam gdzie waga i albo przyjadą albo nie zależy jak im trzeba. Także ja sprzedaje Agatowskiemu jak stary jeździł to szło się lepiej dogadać ze Strączka na 6 kg ale jak młodzi przejęli to już 7 i cmokają z cena ale na mojej muszą wazyc. Kiedyś z agencji jak wyrejestrowywalem zapytałem się czy ma podgląd na wagę z ubojni to powiedział mi ile ważyły i się zgadzało z moją +/- 6 kg bylo. Także zachęcam do zakupu wag zwraca się nawet jak ktoś rocznie sprzeda 4 sztuki.

Też mam wagę od paru miesięcy i teraz waga się zgadza jak przyjeżdżają ale ostro próbuje zbijać z ceny a ostatnio wiecznie miejsca na samochodzie niema także zapewne zakończę z nim współprace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2020
1 godzinę temu, MietekW napisał:

Jak nasz wagę na podwórku to kupca O pewnie że masz w stodole to masz dobrą cenę!

No nie mam w stodole tylko na samym froncie obory pierwsze co widzą jak wjeżdżają to wagę i nie bardzo chętnie kupują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303

Nawet nie po 6... Nie ma ceny, bo nawet mięsnego byka nigdzie teraz nie potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po co mają płacić jak tabunami ludzie pędzą na ubojnie pany kupta to bydło bo będzie koniec świata i pewnie żeby bydła się pozbyć 500 trzeba będzie dołożyć w najbliższym czasie.w moich stronach nawet ci co połowę zywcowki nie mogli uzbierać wożą po 2zestawy płacąc grosze na chusteczki na otarcie łez i zakup 2 maseczek budowlanych dla wystraszonego ludu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19703

Duży handlarz z okolicy zawiesił skup byka i jałówki

Od dziś tylko krowę bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147
5 minut temu, soltys48 napisał:

Duży handlarz z okolicy zawiesił skup byka i jałówki

Od dziś tylko krowę bierze

wszyscy handlarze już dawno powinni zawiesić, ba nawet nie rozpoczynać 🙂

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

Panowie nie ma co sie smiac. 95 % wolowiny exportujemy. Jak pozamykaja granice, wprowadza kontrole i kwarantanny to nikt nawet za darmo nie wezmie bydlaka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

nie zupełnie krowa 3 klasa zostaje w całosci w polsce idzie na trybke ale fakt pewnie z 4 krów miej natrybują   jak z 1 byka

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983

Panowie!!! Jak te spadki cen żywca mają się do cen cieląt??? Ano nijak!!! Dzwonię do handlarza po cielaki a on że nie ma bo jest marcowy szał doplatowy i wszyscy kupują 😑😑😑

O co kaman się pytam??? 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj