DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

MietekW    24

Nie będę się chwalić ale miałem przypadek się rozjechał to cena była z kosmosu! Psom za karmę w kostkach drożej płacę jak mi dali za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
1 godzinę temu, pogromca200 napisał:

Włosi podobno gdzieś mają w Polsce własną ubojnię. I szukają do niej byka.

kutno - schocin , a ubojnia suchocin jak działa ?  a kutno jak płaci za bydło  po przejeciu przez chinczyków  ? poprawiło się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John23    19

Szukam takich 200-250 i najlepiej jak by było z 10 sztuk a do ciebie sołtys raczej nie jest blisko bo ja z podlaskiego jak byś miał więcej to co innego

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John23    19

hehe no to troszkę za duże a tak z ciekawości się ciebie zapytam czy za takie 200-250 kg sm mięsny warto zapłacić 2500zł za sztukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John23    19

A ogólnie ta rasa na mamki według ciebie będzie dobra czy lepiej coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2488
soltys48 napisał:

mam 3 sztuki-wszystkie wycielenie na czerwiec

Napisze tak jak Ty trzymasz mamki a jalowki sprzedajesz? Wiadomo co się sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19551

Tak sprzedaje-wszystie które nie były u mnie wyhodowane , a dlaczego?? bo za mało mleczne i dla mnie w zwiazku z tym za słabe.

Tak przy okazji mamek mam 10 i nie  zwiększe bo mi sie to nie opłaca, wolę sprzedać cielną jałówkę niż byka na mięso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John23    19

E no to lipa doić nie mam zamiaru to została jedna rasa lm tylko te moje obawy że to takie dzikusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    856

Ktoś wie, gdzie można kupić byczki w wadze do 80-100kg w podlaskim? Ewentualnie do około 200km od Białegostoku. chcę się przejechać i zobaczyć jaki mają towar, bo u nas pełno mlecznych a ciężko coś znaleść mięsnego. Już nie wspominając że 90% ogłoszeń na OLX to handlarzy i na pewno nie z podlaskiego. Mile widziane jakieś konkretne lokalizacje. Podobno jest ktoś w okolicach Zambrowa


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    139

podlasie to kraina mlekiem płynąca wiec same hfyyyyyyyy ale czasami jakis mm tez sie trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John23    19

Tu u nas na Podlasiu jest dużo MM ale co niektórzy to cenią jak za typowo mięsne i dlatego w większości kupują to handlarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    856

Ludzie mają stałych odbiorców, znaczy się handlarzy i mało jest ogłoszeń. A jak ktoś pisze byczek mięsny i zdjęcie typowego hf to szkoda słów.


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John23    19

Ba wolą sprzedać dla handlarza bo on wszystko weźmie a tak jak ty kupujesz to wybierasz coś lepszego a dla rolnika to już średnio pasuje tak u nas jest. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    856

Masz rację. Nie mamy co się oszukiwać. Przede wszystkim bierze wszystko i nie musi chodzić i szukać drugiego kupca


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14048
2 godziny temu, John23 napisał:

Szukam takich 200-250 i najlepiej jak by było z 10 sztuk a do ciebie sołtys raczej nie jest blisko bo ja z podlaskiego jak byś miał więcej to co innego

krowy sm nie chcesz, na koniec miesiąca ma się cielić i jak nie wykaże się z mlekiem to idzie na handel. Sprzedam Ci z cielakiem 50km od ostrołęki na zachód czyli niedaleko masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1876

Zna ktoś taką postać jak Alan Przewoźny ? Szuka eksportowych  LM i CH po 9.50 brutto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigus    57

krowa sprzedana dzisiaj sm 864  8% skity 6.00 zł.  Waga i cena brutto. Moja waga.

Byki cena z oględzin mm 7.70  brutto. 

A więc koledzy chodowcy nie słuchajcie bajeczek i nie dawajcie się ruch...c. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
focusst    26

Pasza się kończy sztuki na sprzedanie, cena leci, i co tu teraz robić ?

Jak sprzedam to pewnie zdrożeją.

Jak zostawię to się posypie całkiem cena.

Bądź tu teraz mądry i pisz wiersze.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303

Jak nie musisz, to nie sprzedawaj. Chyba, że dostaniesz taką cenę jak napisał kolega Gigus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj