DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

6465    12380

I prawidlowo. Pewnie jak by wagi nie widzieli u ciebie to by po 50gr. Więcej dali bo by na wadze skroili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Bartek933 napisał:

@Pafnucy nie dolewaj oliwy do ognia

Nie dolewam . U nas takie ceny obecnie . Tylko to miałem na myśli . Z 3zł to był żart i Sołtys wie o co chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

Dobrze @Bartek933 , zauważ ,ze kolega @Belarus820 którego sie to tyczyło nie ma do mnie jakichkolwiek żali.Użyłem wulgarnego sformułowania żeby bardziej uzmysłowić innym ,ze tak sie nie robi.

Wracając do cen to od poniedziałku moje byki staniały łacznie ok 1800netto

12 godzin temu, Belaruss820 napisał:

Nie obrażę się. Jestem młodym hodowcą to jeszcze będę mial czas na naukę. Nie mam wagi swojej ale mam zamiar kupić, ale zawsze inne wydatki. Jak wiadomo z teściem jeszcze do końca nie doszliśmy do porozumienia i nie wytłumaczysz wielu kwestii,wystarczy mi że sam musiałem je zaprosić na pokład bez żadnego dziękuję. Zważone zaraz po przyjeździe na ubojnie. Wyszły lepiej niż zakładałem, 665, 639, 620 kg. Teraz czekać na fakturę.

 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Sam będę niedługo sprzedawał swoje pociechy ale co zrobisz? nic nie zrobisz. Dziś jest czwartek i lubi się dużo dziać. Także proszę o spokojną i merytoryczną dyskusję


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

A co ma czwartek do rzeczy??

Ty Masz blisko LIDERA to lepszą cene Dostaniesz🤢

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2505

Oddawalem w tamtym tygodniu. Tak jak pisałem oddałem 2szt przez większego. Teraz czeka 12szt ale jeszcze pewnie z 2-3 miesiące poczekają aż sytuacja się jakoś wyklaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

Nie chcę wyjść na pesymistę ,ale czarno to widzę w ubiegłym tygodniu mogłem sprzedać po 12,6 (chciałem 12.8) w tym tygodniu po12,4 (oddałbym po 12.6 ) a podobno przyszły tydzień nie przyniesie nic dobrego Trzeba mieć nadzieję że ci którzy przeżyją COVID 19 będą mieli wilczy apetyt na POLSKĄ wołowinę

Edytowano przez marijusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

Niedługo interes to będzie na cielakach do pół roku jak nie będzie jedzenia na półkach. Ubój na użytek własny i sprzedaż na lewo dla mieszczuchów.


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobrze że moje dopiero na jesieni będą dorosłe. 

Sołtys ile miałeś potrącenia na okarmienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
2 minuty temu, karol091193 napisał:

Niedługo interes to będzie na cielakach do pół roku jak nie będzie jedzenia na półkach. Ubój na użytek własny i sprzedaż na lewo dla mieszczuchów.

Po ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1298

Dobry byk 8brutto  i nie B..

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
12 minut temu, karol6130 napisał:

Dobrze że moje dopiero na jesieni będą dorosłe. 

Sołtys ile miałeś potrącenia na okarmienie?

nic bo nie sprzedałem

9 minut temu, AdamRo napisał:

Po ile ?

z "haka"po 16-17 za starsze i ok 25 za cieluna

6 minut temu, ab23 napisał:

Dobry byk 8brutto  i nie B..

 

Dasz namiar??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    141

jutro jada hfy i mm cena za całość po 7,2 netto. 5% brud. Wczoraj pojechały jałówki mm po 7złnetto tylko 6 % bo z łańcucha

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1298
2 minuty temu, Sokol2 napisał:

jutro jada hfy i mm cena za całość po 7,2 netto. 5% brud. Wczoraj pojechały jałówki mm po 7złnetto tylko 6 % bo z łańcucha

Nadal un?

Sołtys a masz na tyle odwagi bo on ma coś z Biernata  zapewne pamiętasz chistorię Bartka933

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Kupiłem w lato sierściucha zarobaczonego za grosze, o dziwo ładnie się wyszykował, po kuracji ładnie rósł, teraz idzie do sprzedania i zdziwko trochę bo 29 lutego kończy 13msc, byk ~800kg 😊 także na własnej skórze się przekonałem jak osiągnąć kosmiczne przyrosty jak co niektórzy tutaj piszą.

A tak nawiasem chyba nie będą stękać, że za młody??  Po niedzieli jadą, na zboże dobrego kupca mam to nie ma co przy nich skakać...


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

@ab23(PO)WYDYMA???

Dziś już w akcie desperacji do Goliny dzwoniłem ale...na ubojni nikt nie odbierał

2 minuty temu, pedro2 napisał:

Kupiłem w lato sierściucha zarobaczonego za grosze, o dziwo ładnie się wyszykował, po kuracji ładnie rósł, teraz idzie do sprzedania i zdziwko trochę bo 29 lutego kończy 13msc, byk ~800kg 😊 także na własnej skórze się przekonałem jak osiągnąć kosmiczne przyrosty jak co niektórzy tutaj piszą.

A tak nawiasem chyba nie będą stękać, że za młody??  Po niedzieli jadą, na zboże dobrego kupca mam to nie ma co przy nich skakać...

w kwicie oczywiście ta waga??

 

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, soltys48 napisał:

@Cybulek17

@kali2107

Uprzejmie donoszę,że

Po pierwsze gdybym miał widły na poderędziu to zrobiłbym tak jak KANALIA radził

Po drugie zaczyna mnie to wszystko delikatnie mówiąc wk***iać, co jeden to lepiej daje.....tylko szkoda,ze nie dla mnie

Podsumowując, za

5 AN po 7,2netto

6 SM 6,7 netto

NCB 6,5 netto

 

 

Ale jak to? Po co te nerwy, jak niedawno pisał Pan, że i po 3 złote będzie hodować... A tu już nerwy siadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
3 minuty temu, WiesławZetor napisał:

Ale jak to? Po co te nerwy, jak niedawno pisał Pan, że i po 3 złote będzie hodować... A tu już nerwy siadają?

tu Masz odpowiedź-bez odbioru

1 godzinę temu, soltys48 napisał:

 

@Pafnucy fetorki wiem że Pamiętasz moje słowa, i zapewne też Pamiętasz to ,ze z gęby d*py nie robię...

 

 

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6715
9 minut temu, pedro2 napisał:

Kupiłem w lato sierściucha zarobaczonego za grosze, o dziwo ładnie się wyszykował, po kuracji ładnie rósł, teraz idzie do sprzedania i zdziwko trochę bo 29 lutego kończy 13msc, byk ~800kg 😊 także na własnej skórze się przekonałem jak osiągnąć kosmiczne przyrosty jak co niektórzy tutaj piszą.

A tak nawiasem chyba nie będą stękać, że za młody??  Po niedzieli jadą, na zboże dobrego kupca mam to nie ma co przy nich skakać...

Za takiego odsadka to conajmniej po 10 zł/kg 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Radek masz jakie ładne cielaki na sprzedaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

sołtys wysłałem Ci namiary na Czarneckiego we wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    141
33 minuty temu, ab23 napisał:

Nadal un?

Sołtys a masz na tyle odwagi bo on ma coś z Biernata  zapewne pamiętasz chistorię Bartka933

nadal... połowa na koncie a reszta jak zawsze... w środe dał reszte za sprzedaz z 10 stycznia...


Biernacki tez daje 7,2,  murawski  7 netto, Nie chciałem jeszcze sprzedawać bo maja po 19 mcy ale cos czuje ze cena poleci przez ten koronawirus we włoszech a włochy jak wiadomo najwiecej biora wołowiny z polski wiec... ubojnie bedą miały kolejny powód do obnizek. Ale to tylko takie moje myslenie

 

  • Like 2
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny1991    104
28 minut temu, soltys48 napisał:

@ab23(PO)WYDYMA???

Dziś już w akcie desperacji do Goliny dzwoniłem ale...na ubojni nikt nie odbierał

w kwicie oczywiście ta waga??

 

jeśli chodzi o podyme to ostatnio ok 2 tygodnie u znajomego bral ładne mm to po 8brutto... I jak znajomy mówił tak tyle bo niby potrzebował bydła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
51 minut temu, soltys48 napisał:

 

z "haka"po 16-17 za starsze i ok 25 za cieluna

Ile jesteś w stanie tego rozprowadzić ? Na przyszły tydzień będę miał z pięć luf R i U. Kasą dzielimy po połowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj