DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Kallina86    2303
1 godzinę temu, maroko napisał:

Nie były ważone. Mogę jedynie obstawiać że 3 mają coś ok 650 kg a ta jedna mniejsza pewnie z 580. Myślałem że da chociaż 7 zł + vat 

Głowiński jeszcze kupuje w kuj-pom?

Jeżeli mają ponad 600, to powinieneś dostać trochę więcej. Poubojowo nie sprzedajesz? 

 

1 godzinę temu, soltys48 napisał:

@AdamRo byk U pow 450 mięsa?

Na moje oko, to do 8 zł. Jak się wypowie więcej osób, to się okaże jakie mam oko. 

Proponuję się przenieść na rozmowy producentów wołowiny, bo jakiś gorący poniedziałek chyba się zapowiada ;) 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1877

Ile za takie sztuki:

Jałówka 24miesiace angus50%

Byk 20miesiecy bd50%

Jałówka 18miesiecy angus50%

 Na  

20200224_121813.jpg

20200224_121752.jpg

20200224_121505.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem w piątek 3 sztuki z łańcucha po 6.20 netto. Więcej za Boga nie chciał dać. Waga brutto 800 kg średnio. Z tym, że w budowie 2 sztuki kiepskie

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
1 godzinę temu, wojak1986 napisał:

Ile za takie sztuki:

Jałówka 24miesiace angus50%

Byk 20miesiecy bd50%

Jałówka 18miesiecy angus50%

 Na  

20200224_121813.jpg

20200224_121752.jpg

20200224_121505.jpg

Zdjęcia od zada strony ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 pokazał je od d*py strony 😎

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale ja pamietam jak tu trafiłem i mówiłem i sie broniłem że waże byka na ich wadze potem wchodze i moje kg sie dodają  pamietam a sołtys sie smiał ze mnie ze głupi jestem . Nic nie ukrywam mnie tez jebali pare lat aż w końcu kupiłem wagę pisałem nie raz krowy u mnie ważyły naj lepsze 600kg max od kiedy mam wagę sa i ponad 700 a 600 ma praktycznie każda a byki z 550-600 są średnio każdy 700+ a i takie co ponad 900 . Na pewno wyejbali mnie na jakieś 10000 zł  za taką kasę ile czasu można by na wakacjach siedzieć z rodziną to te h*je siedzieli za moje i mnie okradali . Sprawdziłem kilku i tych kilku były totalnymi złodziejami mogę z czystym sercem powiedzieć że waga tylko co do kg jak kupiłem wagę zawsze sie zgadza u Manelskiego  a byli i tacy co mi wcisąć chcieli że 20 kg to może być różnicy jakiej k**wa różnicy chyba w jego zarobku .  A opowieści znam wiele .... Żebym nie miał żadnych prawnych konsekwencji napisał byn tu 3 firmy co kradną prawie zawsze i z 3 co kradną od czasu do czasu jak wyczują że nie masz wagi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4390

Brawo  dla Ciebie  za umiejętność  przyznania się  do,, błędu.''Na tym forum  rzadkość  lepiej iść  w zaparte. ..

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karollorak93    117

Ło Panie mówisz o 6 którzy kradną, ja bym zaryzykował stwierdzenie ze 6 z całej branży to może właśnie nie kradnie i nie kombinuje. Ja przerobiłem u siebie 8 skupników został z nich tylko jeden, ten nawet swojej wagi u mnie nie ustawia tylko wszystko przez moją idzie. 7 pozostałych teraz albo nie odbierają albo nie mogą nigdy dojechać, bo nie ukrywam ze czasami dzwonie do nich jak coś jest żeby się w cenie zorientować. Ten jeden który bierze ode mnie też nie wiem czy w 100% uczciwy, u mnie nie oszuka, ale jak gdzieś wagi nie ma to raczej myślę że coś tam przytnie, przynajmniej ta wnioskuje z gadki z nim bo nieraz sam się do mnie coś tam śmieje. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Sześciu  to jest tu na forum i to ci jedynie sprawiedliwi. Nie kradną sami byka wprowadzają nikt im nie musi pomagać  rolnik tylko stoi obserwuje jak wszystko idzie za***iscie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118
5 godzin temu, robert123farmer napisał:

Sprzedałem w piątek 3 sztuki z łańcucha po 6.20 netto. Więcej za Boga nie chciał dać. Waga brutto 800 kg średnio. Z tym, że w budowie 2 sztuki kiepskie

Do kogo sprzedawałeś? 

Czasami sprzedaję poubojwo, zależy od sztuki.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19684
2 godziny temu, zkordalski napisał:

Ale ja pamietam jak tu trafiłem a sołtys sie smiał ze mnie ze głupi jestem . 

Dziękuję za słowa uznania

Polecam się na przyszłość

@Bartek933 nie dziw się tak

Przeczytaj całego posta @zkordalski

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, przemek1692 napisał:

Koledzy 

Ma ktoś wiedzę jakie teraz są ceny za żywą w okolicach Radzynia Podlaskiego? 

Moja cena kilka postów wcześniej jest 15 km od Radzynia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maroslaw0770    264
Przed chwilą, Pafnucy napisał:

Moja cena kilka postów wcześniej jest 15 km od Radzynia .

Komu sprzedajesz? Która strona Radzynia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767
39 minut temu, przemek1692 napisał:

ceny aż zachęcają do powiększania 

Uwierz mi że są tacy że liczą że teraz nakupia cielaków a za 2 lata sprzedadzą drogo że niby nie będzie towaru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
38 minut temu, Maroslaw0770 napisał:

Północ

No to nie z tej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj