DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Azor07    765
pablo6234 napisał:

4 godziny temu, Azor07 napisał:

tomcio124d

waga sprzedającego i moja ,potrącenie 7% ja też dzwoniłem do innego i za R 7.7-8zł musi towar widzieć , ale nie wiem jak u niego z płatnością tu kasa przelana od razu na konto .

pablo6234

Sztuki średnie myślę że R ,a ten biały chyba O+ ,nie chciał więcej dać ,a jak nie chcę to na WBC 12.80 O . Po ostatniej sprzedaży na WBC  nic nie wyszło więcej jak na żywo więc poco czkać trzy dni na rozliczenie i się denerwować .

Pewnie do Tomexu dzwoniłeś. Ja za 2 tygodnie będę sprzedawał muszą trochę kiszonki podejść tylko ja mam z luzu i niby same simentale ale 2 sztuki są pieron wie co za rasa a 11 jest sim

Nie , ale miałem przyjemność z nim handlować ,opinie nie ciekawe w zeszłym tygodniu znajomy też o nim opowiadał . Dostałem namiar od gościa który mu sprzedaje nie przeszkadzają mu duże sztuki okolice Buska . A Ty komu myślisz sprzedać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata1    2
4 godziny temu, MietekW napisał:

Panie , panowie słyszałem że słynny detektyw znalazł kasę w Z.M. pod łodzią i nie którzy dostali kasę. Wie ktoś o tym będę jutro w banku może mi trochę dał też.

Panie , panowie słyszałem że słynny detektyw znalazł kasę w Z.M. pod łodzią i nie którzy dostali kasę. Wie ktoś o tym będę jutro w banku może mi trochę dał też.

Od kogo takie sensacyjne informacje? Też mam u niego kase, ale nic mi nie wpłynęło. Może to słynny detektyw o swoim koncie mówił, bo przecież charytatywnie tam nie siedzi... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek1098    13
1 godzinę temu, Pafnucy napisał:

Hmmm . Tak patrzę na mapę

napisz ile chcesz za tego cielaka . Może i bym wziął .

Za 1300 mogę oddać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Drogo dla mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120
12 minut temu, Pafnucy napisał:

Drogo dla mnie .

Ladna sztuka bierz puki jest dostępny  ;)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46
sylwekbarca2 napisał:

MCKeen dzwonił do znajomego i oferował mu 12,8 za O....

do mnie dzwonili tydzień temu i mówił 12.3 za o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No co Ty . :D A ni mi się śni .

2 minuty temu, JarekBazydlo napisał:

Chcesz dac za tego cielaka 1600zl????

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Cielaka zaraz za 2 tysiące komuś sprzedacie a z drugiej strony zdziwienie że ktoś 2800 za odsady wziął bo za dużo.juz rozbudziliscie januszy na Podlasiu hf z plamą na mordzie i 1200 bo typ sm porzadany 

Byk 7 odsad 10 a cielak 22 no nawet bareja nie ogarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MietekW    24

Ludzie jak byki będą w cenie od 8-10 to można za ciekawego cielaka dać 20malego. Ale nie przy tych za***istych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147
6 godzin temu, asus921 napisał:

Dasz rade zalatwic numer z ktorego dzwonil przedstawiciel MCkeen ? Dzwonilem do nich i mowia, ze to niemozliwe, ze takiej ceny nawet posrednik niema. Posrednik ma 20 groszy wiecej za przywiezenie. Ja do nich mam jechac na uboj.

Jade pierwszy raz na uboj. Ktos ogarniety w temacie moze poinstruowac na czym moga mnie opierd... nawet w mojej obecnosci ? Gdzies kiedys slyszalem, o zamianie kolczykow, ale to chyba tylko jak nie ma wlasciciela bydla na ubojni ?

tak załatwie, podeśle Ci na priv 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik6    114

kurde ja amator mogę nie wiedzieć ale Ty profesjonalista zawiodłeś mnie te siwe to mi wygląda na brown swis nie charolezy,potrzebuje odchowane sztuki żeby zjadały odpady ziemniakow i nic nie ma w okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
3 minuty temu, kazik6 napisał:

kurde ja amator mogę nie wiedzieć ale Ty profesjonalista zawiodłeś mnie te siwe to mi wygląda na brown swis nie charolezy,potrzebuje odchowane sztuki żeby zjadały odpady ziemniakow i nic nie ma w okolicy

Ja tam bs nie widzę....

Jestem wręcz pewien że cielęta na zdjęciu z ogłoszenia to nie bs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik6    114

kurde wywołałem wilka z lasu ,myślałem sobie szkoda z sołtysa nie ma może by cos podpowiedział no i proszę zjawil się w końcu,to co to może byc to siwe i czerwone Twoim zdaniem?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zgadzam się z sołtysem bs tam nie widzę , a te czerwone bardzo podobne do Rp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj