DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

raul1985    10
Dnia 17.02.2020 o 16:45, Belaruss820 napisał:

Ja sprzedawałem przez pośrednika,przyjeżdżał p.Czajkowski. ostatnio wyszły mi 7,60 ale to bylo w grudniu. Nie wiem jak teraz cenowo. Zawiózł bym do Włodawy ale 3 sztuki to ciężko bo kawałek mam,gdyby 2 to bym wpakował w przyczepkę i jakoś bym.sie zatelepał😀

Matczuk dalej kupuje i ma telefon Czajkowskiego więc dzwoń i pewnie przyjedzie

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcio124d    7
11 godzin temu, Wanted_PL napisał:

Dzisiaj pojechały dwie sztuki.

Byk mm 840kg 7.9

Jałówka mm 560kg 7.5

Ceny brutto

kto ci tyle dał i skąd?

 

3 godziny temu, mlodyhef napisał:

U klasy? Bo pewnie R-ki by za tyle nie poszly. 

za U to płaca więcej po 8.2 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Sprzedane byki 2 mmxsm 800kg.820kg i mmxmo 905kg 7.60 brutto odbiorca Brzegowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    140

kilka lat temu mu oddawałem i wszystko było ok ale jak teraz to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcio124d    7
9 godzin temu, Azor07 napisał:

Sprzedane byki 2 mmxsm 800kg.820kg i mmxmo 905kg 7.60 brutto odbiorca Brzegowy

czyja waga i ile potrącenia

Miałem dziś handlarza i za takie proponował mi po 7,4 netto ale potrącenia na początku 9% po czym powiedział ze 8%, spytałem się czemu tyle tego potrącenia to powiedział mi że od 12 lat tyle bierze i jak nie chce to nie musze mu oddawać są inni rolnicy co mu oddadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
48 minut temu, tomcio124d napisał:

czyja waga i ile potrącenia

Miałem dziś handlarza i za takie proponował mi po 7,4 netto ale potrącenia na początku 9% po czym powiedział ze 8%, spytałem się czemu tyle tego potrącenia to powiedział mi że od 12 lat tyle bierze i jak nie chce to nie musze mu oddawać są inni rolnicy co mu oddadzą

Jak proponował więcej za kg ,to duże potrącenia 😏 żeby zarobić musi kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanted_PL    0

@robert nie musisz wierzyć smieszku. Piszecie o wszystkim tylko nie o cenie. Podałem cenę jaką otrzymałem i od razu aluzja, że handlarz autopromocję sobie robi... A co do konta, tak, wczoraj się zarejestrowałem

Edytowano przez Wanted_PL
Dopiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo6234    80
12 godzin temu, Azor07 napisał:

Sprzedane byki 2 mmxsm 800kg.820kg i mmxmo 905kg 7.60 brutto odbiorca Brzegowy

To cena lipa jak za takie sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    498

Ale teraz fajnie na forum bez szukającego wszędzie zaczepki sołtysa i jego kumpli, innych którzy uważali się za najmądrzejszych itp, w końcu ceny, opinie o handlarzach brawo

  • Like 1
  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asus921    250
59 minut temu, sylwekbarca2 napisał:

MCKeen dzwonił do znajomego i oferował mu 12,8 za O....

To jest 100% pewna informacja? Dzisiaj maja przyjechac za O 12.20, za O+ 12.40, za R 12.60

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

tomcio124d

waga sprzedającego i moja ,potrącenie 7% ja też dzwoniłem do innego i za R 7.7-8zł musi towar widzieć , ale nie wiem jak u niego z płatnością tu kasa przelana od razu na konto .

pablo6234

Sztuki średnie myślę że R ,a ten biały chyba O+ ,nie chciał więcej dać ,a jak nie chcę to na WBC 12.80 O . Po ostatniej sprzedaży na WBC  nic nie wyszło więcej jak na żywo więc poco czkać trzy dni na rozliczenie i się denerwować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16827
1 godzinę temu, micgal39533 napisał:

 

Ale teraz fajnie na forum bez szukającego wszędzie zaczepki sołtysa i jego kumpli, innych którzy uważali się za najmądrzejszych itp, w końcu ceny, opinie o handlarzach brawo

 

że @soltys48 szukał zaczepki? ty wiesz w ogóle o czym piszesz?

Edytowano przez Bananek
  • Like 3
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2498
32 minuty temu, micgal39533 napisał:

Ale teraz fajnie na forum bez szukającego wszędzie zaczepki sołtysa i jego kumpli, innych którzy uważali się za najmądrzejszych itp, w końcu ceny, opinie o handlarzach brawo

Akurat @soltys48 sporo wie o cenach i handlarzach bo obraca sie cały czas w temacie a ze czasem ma inne zdanie to jak kazdy czlowiek. Przynamniej w kolo nie pisal tego samego i widzi sens w hodowli i ma jakis cel.

  • Like 4
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1295

Co do ostatniej sprzedaży  dużemu z 3 lutego kasa wczoraj wpłynęła także Kanalia  wiesz .......

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    498
Bananek napisał:

micgal39533 napisał:

Ale teraz fajnie na forum bez szukającego wszędzie zaczepki sołtysa i jego kumpli, innych którzy uważali się za najmądrzejszych itp, w końcu ceny, opinie o handlarzach brawo

że sołtys szukał zaczepki? ty wiesz w ogóle o czym piszesz?

Tak wiem bo ile razy gdzieś nie pisałem to zaraz się rzucał, zwykly troll Mi tam jego ceny zbytnio nie potrzebne, sam się orientuję jakie ceny są u nas i też widzę sens w hodowli bo zwiększamy w tym roku ilość

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147
44 minuty temu, asus921 napisał:

To jest 100% pewna informacja? Dzisiaj maja przyjechac za O 12.20, za O+ 12.40, za R 12.60

tak, najpierw mi powiedział nie uwierzyłem, zadzwonił drugi raz na głośniku i usłyszałem cene 12,8... ja jestem ciekaw czy przy takiej cenie HF dobije u nich do 50% 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asus921    250
39 minut temu, sylwekbarca2 napisał:

tak, najpierw mi powiedział nie uwierzyłem, zadzwonił drugi raz na głośniku i usłyszałem cene 12,8... ja jestem ciekaw czy przy takiej cenie HF dobije u nich do 50% 😄

Dasz rade zalatwic numer z ktorego dzwonil przedstawiciel MCkeen ? Dzwonilem do nich i mowia, ze to niemozliwe, ze takiej ceny nawet posrednik niema. Posrednik ma 20 groszy wiecej za przywiezenie. Ja do nich mam jechac na uboj.

Jade pierwszy raz na uboj. Ktos ogarniety w temacie moze poinstruowac na czym moga mnie opierd... nawet w mojej obecnosci ? Gdzies kiedys slyszalem, o zamianie kolczykow, ale to chyba tylko jak nie ma wlasciciela bydla na ubojni ?

Edytowano przez asus921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1877

Forum należy chyba do użytkowników a nie grupy paru osób które rozmawiają najczęściej z sobą, więc o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj