DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

DRIPOL    44
Dnia 16.02.2020 o 10:51, asus921 napisał:

Brawo za akcje @6MaaJsTeR9 tylko szkoda, ze bez konsekwencji dla handlarza, ktory jak sam mowi, ma pelne auto i jutro bedzie nastepnych bez wagi ladowal.

Teraz wszyscy widza po co w gospodartwie waga i ze smieszne wchodzenie na wage gospodarza  bez byka, z bykiem czy kuwa nawet na byku nic ci nie da.

Czy w dalszej części faktury doliczony jest vat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558

Jak ceny za jałówki mieszańce w lutym? Mam trzy sztuki i po ostatniej akcji co gościa mało co byk nie zabił to nie mam do kogo się zgłosić a na rzeźnie do Włodawy nie mam czym zawieźć. Lubelskie powiat bialski. Znacie jakąś konkretną firme co nie leci w kulki i dobrze płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Znajdź dobrze pośrednika i wio.cena 13 o 14 r za jałówki dla dużego dostawcy . może 7 za hf 8 za mięsną ugrasz netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylip    45
1 godzinę temu, Belaruss820 napisał:

Jak ceny za jałówki mieszańce w lutym? Mam trzy sztuki i po ostatniej akcji co gościa mało co byk nie zabił to nie mam do kogo się zgłosić a na rzeźnie do Włodawy nie mam czym zawieźć. Lubelskie powiat bialski. Znacie jakąś konkretną firme co nie leci w kulki i dobrze płaci?

A jak Gramar teraz płaci  za mięsne jałówki, byki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558
25 minut temu, sylip napisał:

A jak Gramar teraz płaci  za mięsne jałówki, byki?

Ja sprzedawałem przez pośrednika,przyjeżdżał p.Czajkowski. ostatnio wyszły mi 7,60 ale to bylo w grudniu. Nie wiem jak teraz cenowo. Zawiózł bym do Włodawy ale 3 sztuki to ciężko bo kawałek mam,gdyby 2 to bym wpakował w przyczepkę i jakoś bym.sie zatelepał😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik6    114
29 minut temu, Belaruss820 napisał:

Ja sprzedawałem przez pośrednika,przyjeżdżał p.Czajkowski. ostatnio wyszły mi 7,60 ale to bylo w grudniu. Nie wiem jak teraz cenowo. Zawiózł bym do Włodawy ale 3 sztuki to ciężko bo kawałek mam,gdyby 2 to bym wpakował w przyczepkę i jakoś bym.sie zatelepał😀

netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983

Panowie i Panie, Panie i Panowie ponieważ od jakiegoś czasu nikt tu nie pisze ( nawet o cenach bydła) proponuję i proszę abysmy się przeniesli do topicu Rozmowy producentów wołowiny gdzie jak mniemam za duperele banów nie będzie a i o cenach pogadamy (popiszemy). Obecny temat zostawmy dla szanownych moderatorów niech mają uciech i oni tu piszą. Pozdrawiam serdecznie wszystkich... 

P. S. Czemu to robię? Bo czasem nudno 😁😁🐮 Kanalia zapraszamy ciebie też ( a może zwłaszcza) 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2355
Belaruss820 napisał:

Jak ceny za jałówki mieszańce w lutym? Mam trzy sztuki i po ostatniej akcji co gościa mało co byk nie zabił to nie mam do kogo się zgłosić a na rzeźnie do Włodawy nie mam czym zawieźć. Lubelskie powiat bialski. Znacie jakąś konkretną firme co nie leci w kulki i dobrze płaci?

agrostar bogdanski osiak


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A gdzie to je? Już zjazd na plutycze przyjechałem dalej prosto do tej gawedziarskiej braci co lubja słuchać o brzasku mruczacych rogatych.pomocy musik się zgubiłem.za wiele zakrętów dla prostego chłopa z krzywymi widlami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3875
Sprzedawał ktos do Eurobeef?
Sprzedawał ktos do Eurobeef?
Sprzedawał ktos do Eurobeef?
Sprzedawał ktos do Eurobeef?
Sprzedawał ktos do Eurobeef?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450
6 godzin temu, MietekW napisał:

Panowie w łódzkim coś drygla cena? wie ktoś może coś? Bo mi to dryglo ale w nocy! Kur.a z nerw.

Nie drugie a w nocy to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214
1 godzinę temu, Berthold napisał:

Panowie i Panie, Panie i Panowie ponieważ od jakiegoś czasu nikt tu nie pisze ( nawet o cenach bydła) proponuję i proszę abysmy się przeniesli do topicu Rozmowy producentów wołowiny gdzie jak mniemam za duperele banów nie będzie a i o cenach pogadamy (popiszemy). Obecny temat zostawmy dla szanownych moderatorów niech mają uciech i oni tu piszą. Pozdrawiam serdecznie wszystkich... 

P. S. Czemu to robię? Bo czasem nudno 😁😁🐮 Kanalia zapraszamy ciebie też ( a może zwłaszcza) 

Jak teraz się najlepiej czyta ten temat, w końcu są ceny. Wolę 10 postów w tym 2-3 ceny, niż 10 stron i 2-3 ceny. Nie raz czasu nie było żeby to wszystko przeczytać. 

Sam jednak osobiście zgadzam się z kanalią co do tego całego "biznesu". 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767
5 godzin temu, Belaruss820 napisał:

Ja sprzedawałem przez pośrednika,przyjeżdżał p.Czajkowski. ostatnio wyszły mi 7,60 ale to bylo w grudniu. Nie wiem jak teraz cenowo. Zawiózł bym do Włodawy ale 3 sztuki to ciężko bo kawałek mam,gdyby 2 to bym wpakował w przyczepkę i jakoś bym.sie zatelepał😀

Żyje ten Czajkowski bo coś tu wcześniej było że niby byk go zabił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysieek    337

Jakieś opinie o handlarzu Drzazga Piotr?

Edytowano przez krzysieek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
36 minut temu, krzysieek napisał:

Jakieś opinie o handlarzu Drzazga Piotr?

Jaki regjon jesteś ze pań drzazga dojeżdża? zważ bydło na swojej wadze potem chandluj jak to mówią potrafi się zacinać . Z wypłacalności nazekan nie slyszalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558
10 godzin temu, karolr2 napisał:

Żyje ten Czajkowski bo coś tu wcześniej było że niby byk go zabił 

U mnie w okolicy już dwa razy go pochowali. Z tego co wiem to w szpitalu jest. Ale to już stare informacje, musiałbym kumpla spytać czy coś więcej wie. A nawet nie wiem.jak ma na imię, zawsze Czajkowski się mówiło 😀 bo ja od niedawna z nim handluję odkąd za zięcia przyszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Eee ta firma z nagrania znam głos pracownika Urbanek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, krzysieek napisał:

Wschodnie Podlasie

To masz tu sporo super agentów od bydła do wyboru.jak to z filmiku tu wystawionego co waga to inne cyferki😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MietekW    24
1 godzinę temu, zkordalski napisał:

Eee ta firma z nagrania znam głos pracownika Urbanek ?

A to oni tacy cwaniacy nawet jak daleko jadą a wagę widzą to takim jadą

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214
8 godzin temu, Wanted_PL napisał:

Dzisiaj pojechały dwie sztuki.

Byk mm 840kg 7.9

Jałówka mm 560kg 7.5

Ceny brutto

U klasy? Bo pewnie R-ki by za tyle nie poszly. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj