DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

yacenty    3883

taki screen nic nie mówi, zapraszam na priv, telefon mail


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, Kentar napisał:

Nie wiem czy priv jest taki bardzo bezpieczny. :) Na moje konto nie dosc, ze wczesniej poszedl ban to jeszcze ktos probowal sie dobic.

 

 

obraz.png

Na pewno nikt nie próbował się włamać Ci na konto, są problemy z zalogowaniem i system odbiera to za błędne logowanie, miałem to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
3 minuty temu, sumek666 napisał:

 

 

 

Nic z tych rzeczy

Część ludzi tak ma. Mi też wyskakuje taki komunikat. 

Jeżeli macie problem z zalogowaniem się proszę o tym napisać w temacie "problemy techniczne"

https://www.agrofoto.pl/forum/topic/39055-problemy-techniczne/

Szanowny Panie Sumek jeśli te sprawy są nie powiązane to proszę powiedz gdzie jest reszta użytkowników A F?  Ja wierzę że A F to my rolnicy... A nie grupa przypadkowych osób z Ulicy...według mnie to jakaś odgórna próba nażucenia rolnikom swoich racji albo kształtowania opinii. Szanuję AF i forumowiczów ale jeśli tak pójdzie dalej nie wiem czy my hodowcy nie powinniśmy z tym pójść do mediów.. Napewno jakiś artykół by wyszedł. Mamy do siebie prywatne maile dogadamy się jesteśmy silną społecznością... Jeśli tyle osób skarży się na problem to nie znaczy że go nie ma... Pytam się Państwa gdzie jest Sołtys i inni forumowicze... Nie chcę się narażać elicie AF ale lubiłem /lubię tu spędzać czas w gronie fajnych osób... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

jeżeli chcesz wiedzieć spójrz tutaj.

temat cen bydła zostawmy na ceny bydła.

 

  • Like 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394
2 minuty temu, debrzyna napisał:

ale to jest za każdym razem od jakiegoś czasu, samo sie wylogowuje mimo ze ma zaznaczone "zapamiętaj'

Usuń ciasteczka, ale od samego początku


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

ciasteczka i historię

na klawiaturze na Chrome naduś Ctrl+H


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
18 minut temu, sumek666 napisał:

 

 

 

Nic z tych rzeczy

Część ludzi tak ma. Mi też wyskakuje taki komunikat. 

Jeżeli macie problem z zalogowaniem się proszę o tym napisać w temacie "problemy techniczne"

https://www.agrofoto.pl/forum/topic/39055-problemy-techniczne/

Tak właśnie i ja mam Ale już dawno więc wiem że to wasza sprawka 👍.

Jedna rzecz mnie tylko dziwi ,dlaczego nikt z moderatorów wcześniej nie reagował na obrażanie innych użytkowników i ogólnie mowe nienawiści 😕 a jak się dostało to wszystkim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

ja jestem od połowy stycznia. za nic co wcześniej nie odpowiadam. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983

Brawo Ty Ursus  za odważne słowa!!! 

Edytowano przez Berthold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Się dziwicie.kanalja w sierpniu zaczął tu kampanię prezydencką Ministerstwa były prawie podzielone.ktos wyczuł konkurencję😂nawet wolne sądy miały w trybie natychmiastowym karać nie uczciwych handlarzy i ubojnie.ktos poczuł się nie komfortowo😁podbijam hf 6.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3876

A ja mam wy.... na mondrelatorów. Niech robia tak dalej to Jacenty zwinie interes. Szkoda tylko ze nie badzie tylko można po JarekBazydlo pocisnąć beki 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 sołtys pewnie zaszyl się w koncie cicho lkajac bo zrozumiał że w momencie sprzedania kanalii  ztracil fumfla do bezustannych kłótni .bez odblokowania kanalii pod jego oryginalnym nickiem forum jest zagrożone😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiuhonda    65

Z tym tematem robi sie jak z tematem o pszenicy, yacenty pokombinowal i temat prawie umarl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767
Dnia 15.02.2020 o 07:48, nikolas29 napisał:

Ciebie to strach się bać 

Jak ty byki chcesz Kastrowac. A cena może trochę spaść bo wiosna i brexit 

Niedługo To cena będzie spadać bo murzyn w Afryce się zesrał. 

Edytowano przez karolr2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Panowie kojarzy ktos goscia 

Kowalczyk Kazimierz skup zwierzat rzeźnych z dabrowki zadzim ? Jakies opinie jak z waga platnosciami i cena czy lepiej dac spokoj sobis ? Jak cos piszcie na priw info o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Łoo panie.. Kiedyś jak się wchodziło na drugi dzień posty poczytać to było kilka stron.. Dziś pustynia. Może i dobrze.. Człowiek więcej czasu zagospodaruje jak przestanie tu zaglądać 

Edytowano przez tomaszmab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450
11 godzin temu, damianos95 napisał:

Panowie kojarzy ktos goscia 

Kowalczyk Kazimierz skup zwierzat rzeźnych z dabrowki zadzim ? Jakies opinie jak z waga platnosciami i cena czy lepiej dac spokoj sobis ? Jak cos piszcie na priw info o nim

Damian skąd ty jesteś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506

Świeże informacje brak bydła na rynku do kupna cena narazie bez zmian ale ma sie ku lepszemu. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Też słyszałem ale nie przekłada się to na cenę byka.byk z jajami czy bez w tej samej rażąco niskiej cenie.Jaguska jak już za kupisz sprzęt to może wypróbuj najpierw na naszych dobrodziejach 😉

Ciekawe jak by sopranem śpiewali podwyżka podwyżka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MietekW    24

Panowie w łódzkim coś drygla cena? wie ktoś może coś? Bo mi to dryglo ale w nocy! Kur.a z nerw.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj