DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

gregor12841    18

wydaję mi się że wiem kto to, bo ma dwa takie same auta ale oni aż tam by się wytknęli po bydło. Auto na tablicach z warmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147
34 minuty temu, Baks00 napisał:

Nazwa filmu  powinna być KU PRZESTRODZE......Jak dla mnie  owacje  na stojąco dla autora reportażu.Mimo to szkoda że  zero konsekwencji.Co dla nie których  to może być  świetny dokument  na naprawdę  dobry  reportaz.........

z miejsca podałbym pogrubioną i powiększoną czcionką nazwę tego handlarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

a ile obszlagu czy skitki wzieli ? bo coś zle licze bo brakuje 64 kg , byk 745 kg . a na fakturze 681 ?                8 ,5 % skitki poprawcie mie jak zle napisałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MietekW    24

Tak właśnie współpracuje się ze stałymi odbiorcami handlarzami!ja ha ha. Łopata i bez łeb za bramę!!!

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
1 godzinę temu, MietekW napisał:

Tak właśnie współpracuje się ze stałymi odbiorcami handlarzami!ja ha ha. Łopata i bez łeb za bramę!!!

Tesknilismy... 😁😁😁

Hf 6.50 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864

O kurde, jak taka gadke ma wiekszosc handlarzy to nie dziwie sie skad taka licha opinia o handlarzach...

Przeciez gadka to jest na poziomie dziada spod sklepu.

Wiadomo, luzno gadam ze swoimi dostawcami ale to...

Jakbym mial porownac siebie i znajomych ktorzy kupuja bydla to czuje sie przy takiej gadce jak jakis arystokrata w szatach.

 

Krowa 750kg + 5-5,3+ vat!

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983

Przyzwyczajeni do jeb... Prostego chłopa po całej linii... Znam takie gospodarstwa i takich chłopów ale ich coraz mniej... Cwaniak i chu... 

Hf 6,60

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

To że na końcu napiszesz 6,60 to nie znaczy że nikt nie zwrócił uwagę co piszesz. Tak na przyszłość

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983

Wiesz co???  Hf 6,65 kolega sprzedał dzisiaj. Na forum padł blady strach... Posty wieją drentwotą... Moderatorzy wysiekli forumowiczów lepiej  niż bohaterowie horrorów z 13go w piątek. Jeśli tego wymagają będę pisał co post o cenie... Ale mam świetną rodzinę i super rozwojową gospodarkę, jeśli któryś z jaśnie państwa uzna że trzeba mnie ujeb... Ć to mam co robić w  życiu... Najbardziej mi żal Sołtysa bo bez niego to forum już nie będzie takie samo.... Czym mam się przejmować lajkami pod nickiem...???  Najpierw przez pół roku wszystko ok. Nikt się nie dowala a potem wszystkich rozstrzelac za niewinność... Nawet Bobienki brakuje i innych... Nie wiem za co ale jak chcą to niech banują ciekawe do czego doprowadzi ta polityka... A wszyscy udają że się nic nie stało i nie ma tematu... Apropos Hf 6,65

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

Czemu soltysa nie bedzie ? To madry facet i mowi do rzeczy w przeciwienstwie do innych 

Mam pytanie do nicolasa i innych co chandlowali z Roman Kubus z lodzkiego jak u nich z waga ? Kreca czy sie zgadza ?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147

w naszych stronach grasuje pewien handlarz, każdy rolnik wie że to złodziej nawet on sam się z tym nie kryje ale dlaczego ma klienta ? ano dlatego że gdy wraca do domu daje faktury zonie a zona robi przelewy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2502

Z tego co bylo widać sołtys to raczej się obraził na moderatorów że troszkę zapanowali nad wyzywaniem i hejtowaniem na forum i sam przestał pisać.

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864
1 minutę temu, JarekBazydlo napisał:

Z tego co bylo widać sołtys to raczej się obraził na moderatorów że troszkę zapanowali nad wyzywaniem i hejtowaniem na forum i sam przestał pisać.

Sadze, ze zepsuli mu konto jak mi. Mam chyba jakas blokade uposledzona. Przez wiekszosc dnia przy logowaniu wyskakuje, ze moje konto zostalo zablokowane a czasami moge sie logowac.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

Panowie, ile jest warty byczek 6 tygodniowy. Matka simental ojciec limousine? Ewentualnie ile mówić za kilogram netto?


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1892

Mam identycznie jak wy . A po tej akcji to komentarze się czasami pół dnia dodają....

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983

Właśnie. Nie pozostanmy obojętni... AF to my rolnicy!!! Nie dajmy się jakimś dziwnym zagrywkom... Jadą nas  z każdej strony ARiMR, Mr, punkty skupu, handlarze... a na końcu nasi dobroczyńcy z forum... Za co pytam???  Dlaczego jesteśmy tak traktowani... Szanujecie jeszcze tu kogoś... Hf 6,65 jak chcecie 

3 minuty temu, Cybulek17 napisał:

Mam identycznie jak wy . A po tej akcji to komentarze się czasami pół dnia dodają....

Za komuny powiedziałbym " rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana". Przypuszczam że niektórzy u władzy załatwiają w ten sposób swoje osobiste porachunki z rolnikami z AF co nie powinno mieć miejsca... Moderator powinien zdjąć klapki z oczu... 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449
53 minuty temu, damianos95 napisał:

Czemu soltysa nie bedzie ? To madry facet i mowi do rzeczy w przeciwienstwie do innych 

Mam pytanie do nicolasa i innych co chandlowali z Roman Kubus z lodzkiego jak u nich z waga ? Kreca czy sie zgadza ?

Jak coś to na priv bo to ktoś niepotrzebny czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1892

Tak właściwie to całe forum tworzymy my.  Stronka z nazwą i reklamami jest nic nie warta bez ludzi. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
12 minut temu, Kentar napisał:

Sadze, ze zepsuli mu konto jak mi. Mam chyba jakas blokade uposledzona. Przez wiekszosc dnia przy logowaniu wyskakuje, ze moje konto zostalo zablokowane a czasami moge sie logowac.

 

6 minut temu, debrzyna napisał:

@KentarMam to samo Juz mnie szlak trafia I jak tak dalej bedzie to tez spadam

 

4 minuty temu, Cybulek17 napisał:

Mam identycznie jak wy . A po tej akcji to komentarze się czasami pół dnia dodają....

 

1 minutę temu, Berthold napisał:

Właśnie. Nie pozostanmy obojętni... AF to my rolnicy!!! Nie dajmy się jakimś dziwnym zagrywkom... Jadą nas  z każdej strony ARiMR, Mr, punkty skupu, handlarze... a na końcu nasi dobroczyńcy z forum... Za co pytam???  Dlaczego jesteśmy tak traktowani... Szanujecie jeszcze tu kogoś... Hf 6,65 jak chcecie 

Nic z tych rzeczy

Część ludzi tak ma. Mi też wyskakuje taki komunikat. 

Jeżeli macie problem z zalogowaniem się proszę o tym napisać w temacie "problemy techniczne"

https://www.agrofoto.pl/forum/topic/39055-problemy-techniczne/


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864

Nie wiem czy priv jest taki bardzo bezpieczny. :) Na moje konto nie dosc, ze wczesniej poszedl ban to jeszcze ktos probowal sie dobic.

 

obraz.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj