DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Gringo1    119

Kowalczyk tez mówił ze bydła ma duzo juz jaks czas ciąga jeszcze przyczepe za scanią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
49 minut temu, Ursus932 napisał:

Jarek mówi że soją pasłeś , skąd ta zmiana ,Za duże rosły i przez drzwi nie mogły wyleść??

Karmił karmił ;) i mówił że to styl amerykański 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
12 minut temu, kanalia36 napisał:

AdamieRo drogi kolego co Ty mówisz???? jestem z szokowany:D Przecież wszyscy mówią ze handlarzyki szukają towaru  jak poparzeni, bydła niema, ubojnie nie maja co bić, zaraz cena ruszy do góry a Ty mi mówisz że byki znowu mają tanieć????. Faktycznie Polska to kraj cudów:D

Handlarzyki to akurat bydła bardzo nie szukają bo jest go pod dostatkiem. Oni bardziej szukają kogoś do wyje bania.

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, kanalia36 napisał:

AdamieRo drogi kolego co Ty mówisz???? jestem z szokowany:D Przecież wszyscy mówią ze handlarzyki szukają towaru  jak poparzeni, bydła niema, ubojnie nie maja co bić, zaraz cena ruszy do góry a Ty mi mówisz że byki znowu mają tanieć????. Faktycznie Polska to kraj cudów:D

Kanalia, BIernacki podobno podniesie cenę skupu o pisiont groszy osobie, której uda się sprzedać Tobie nowe cielaki. Płatne przelewem za rok. Twierdzi, że Twoja działalność mobilizuje wszystkich młodych gniewnych do jeszcze większych wstawień, przez co będzie miał jeszcze tańsze byki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20
2 godziny temu, farmer_89 napisał:

hf jak po insyminacji albo dobrym byku tez urosnie

A jaki przyrost dobowy uzyskasz bez treściwej?

a kto mowi ze bez tresciwej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Piegus moja działalność jest pożyteczna pomaga wyrwać narkomanów hodowlanych  z szponów nałogu))))

Popatrz na ćpuna wołowego bobienkę))))) żona przeczytała moje światłe myśli i mu powiedziała ze przed narodzinami potomka ma pozbyć się  rogatego ścierwa inaczej embargo na seks i alkohol))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Starzy likwidują, a młodzi licząc na zyski  biorą kredyty i powiększają, bo wg nich niedługo będzie rogacizny brakować. Wuja Biernacki jest bardzo zadowolony z ich bojowego nastawienia i będzie próbował przemycić Ci ładne cielaki, żebyś dalej prowadził swoją antybyczą działalność i ich wkurzał. Dla bezpieczeństwa mają przyjechać do Ciebie w kaskach, żebyś nie dał rady zatłuc ich łopatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Piegus no młodzi mają skłoności do wszelakich nałogów  co poradzić a ze dilerzy rogatego ścierwa grasują to też prawda. Przecież jak kupisz działkę  to masz zmarnowane zycie na 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
11 minut temu, kanalia36 napisał:

 

Popatrz na ćpuna wołowego bobienkę))))) żona przeczytała moje światłe myśli i mu powiedziała ze przed narodzinami potomka ma pozbyć się  rogatego ścierwa inaczej embargo na seks i alkohol))))

Jakby powiedziała że embargo na alkohol to jutro szystko wyprzedane🤣

 

Edytowano przez bobienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bobienko słuchaj zony i czytaj regularnie moje posty a w spólnymi siłami cię wyrwiemy z ćpuństwa wołowego)))) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6MaaJsTeR9    439
3 minuty temu, bobienko napisał:

Jakby powiedziała że embargo na alkohol to jutro szystko wyprzedane🤣

 

a co z sexem oddasz sąsiadowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
14 minut temu, kanalia36 napisał:

Piegus moja działalność jest pożyteczna pomaga wyrwać narkomanów hodowlanych  z szponów nałogu))))

Popatrz na ćpuna wołowego bobienkę))))) żona przeczytała moje światłe myśli i mu powiedziała ze przed narodzinami potomka ma pozbyć się  rogatego ścierwa inaczej embargo na seks i alkohol))))

Ee to ja się embarga nie muszę obawiać , mogę ćpać dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

jak bęziesz miał co

3 minuty temu, 6MaaJsTeR9 napisał:

a co z sexem oddasz sąsiadowi

tego kwiatu jest pół światu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Rolnik7343 napisał:

Ee to ja się embarga nie muszę obawiać , mogę ćpać dalej 

Rolnik teraz bym coś powiedział ale jestem niezwykle kulturalny dlatego zamilcze a zrobi to zamnie ozzborn)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, kanalia36 napisał:

bobienko słuchaj zony i czytaj regularnie moje posty a w spólnymi siłami cię wyrwiemy z ćpuństwa wołowego)))) 

A Ty masz minusa u mnie, bo jak tyłek Ci obrabiali to od razu się logowałeś i odpisywałeś, a jak miałeś mi wytłumaczyć jak handlarzyny robią wałki z wagą, że rolnika zważą dobrze, a za chwilę waga zwierzaka cudownie maleje, to już mi nie odpisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Czyli teraz czekam na wyliczenia 😂 drzew do około dużo także jest co w koryta ładować 👍

2 minuty temu, kanalia36 napisał:

Rolnik teraz bym coś powiedział ale jestem niezwykle kulturalny dlatego zamilcze a zrobi to zamnie ozzborn)))

 

5 minut temu, soltys48 napisał:

jak bęziesz miał co

tego kwiatu jest pół światu

W każdej chwili można się przerzucić na inny towar 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, kanalia36 napisał:

Rolnik teraz bym coś powiedział ale jestem niezwykle kulturalny dlatego zamilcze a zrobi to zamnie ozzborn)))

masz na myśli to co ja ? znaczy sie to ze jałówki mu kobite zastepują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, Piegus napisał:

A Ty masz minusa u mnie, bo jak tyłek Ci obrabiali to od razu się logowałeś i odpisywałeś, a jak miałeś mi wytłumaczyć jak handlarzyny robią wałki z wagą, że rolnika zważą dobrze, a za chwilę waga zwierzaka cudownie maleje, to już mi nie odpisałeś.

Piegus ja się wylogowuje ze strony  bo nieraz jak widze wpisy jarka czy rolnika to poziom głupoty mnie porażą i mnie ręka świerzbi aby im odpisać. a jak się wyloguje to mam problemy z zalogowaniem   nieraz cały dzień już wbić na konto nie mogę. 

A co do wagi proste jak drut wchodzisz na wage masz 100 kg  handlarz przy pomocy pilota, aplikacji w komórce zapisuje twoją wagę jako tare. Potem wchodzi byk którego waga odchudza o 70-150 kg , następnie wchodzisz Ty i klik w pilocik lub telefon i dodane Twoje 100 kg do żaniżonej wagi byka i rolnik radosny jak dziecko z lizaka ze wszystko jest ok a tym czasem wyjebany po całości został. Waga eletroniczna to przekręt murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A przy świniach jak to robią? Przy ważeniu po 4-5 sztuk nie da się zrobić wała na 80-120 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Piegus napisał:

A przy świniach jak to robią? Przy ważeniu po 4-5 sztuk nie da się zrobić wała na 80-120 kg.

Da się tylko jak odchudzisz tucznika o 20 kg to własciciel raczej się zorientuje a jak odchudzisz byka o 100 kg to nie koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No chyba każdy hodowca rozrózni 110 kg świniaka od 130 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
6 minut temu, rejvas napisał:

masz na myśli to co ja ? znaczy sie to ze jałówki mu kobite zastepują :D

Po prostu trza szukać takiej co też będzie chciała ćpać 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536
8 minut temu, kanalia36 napisał:

Piegus ja się wylogowuje ze strony  bo nieraz jak widze wpisy jarka czy rolnika to poziom głupoty mnie porażą i mnie ręka świerzbi aby im odpisać. a jak się wyloguje to mam problemy z zalogowaniem   nieraz cały dzień już wbić na konto nie mogę. 

A co do wagi proste jak drut wchodzisz na wage masz 100 kg  handlarz przy pomocy pilota, aplikacji w komórce zapisuje twoją wagę jako tare. Potem wchodzi byk którego waga odchudza o 70-150 kg , następnie wchodzisz Ty i klik w pilocik lub telefon i dodane Twoje 100 kg do żaniżonej wagi byka i rolnik radosny jak dziecko z lizaka ze wszystko jest ok a tym czasem wyjebany po całości został. Waga eletroniczna to przekręt murowany

przeczutaj to co napisales wez kalkulator i policz ile bedzie jak wejdzie rolnik plus skasuje z pilota wcześniejsza tare....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj