DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

Sołtys wybacz ale ty handlarz więc twoje zdanie w tym temacie nie ma  wartości. 

To był żart acz z podtekstem.

W żadnym kraju w europie nie ma tylu pośredników co w Polsce i każdy zyje na luksusowym poziomie  żaden w biedzie nie zyje a bankrutuja tylko Ci co chcą zbankrutować jak np. Pięta. Sołtys ty chciał byś mieć taką nędze jak ma teraz Pięta taka prawda i zadne zaklinanie rzeczywistości nie pomoże i sztuczne rozdzieranie szat ze kanalia obraził uczciwego pośrednika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ice2006    4

Ktoś coś wie o firmie stróżak wczoraj sprzedałem 3 sztuki 100% lm niestety w wieku 30 miesięcy myślałem że cena podskoczy.cena 7,3,7 brutto,waga 700-800 sąsiad wieloletni chodowca mówi że mnie walneli na wadze co najmniej po 100 kg

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nawet w łódzkim by więcej dostał. Swoją drogą sprzedałes a teraz dopiero szukasz info:ph34r:jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

ice2006 o firmie sie nie wypowiem bo nie znam ale moje renifery też miały prawie 30 miesięcy i najgorszy sierp miał 752 kg a najwiekszy 940 kg a Ty masz czyste LM i 700-800 kg??? dziwna sprawa zwłaszcza ze ja o swoje słabo dbałem

Na mój zdegenerowany nos to ciachneli cię na wadze ponad 100 kg i na cenie. moje renifery w cenie brutto pisząc wyszły 7,12 ( 6,6 netto) a ty za LM 7,3-7,7

Edytowano przez kanalia36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702
10 minut temu, kanalia36 napisał:

Sołtys wybacz ale ty handlarz więc twoje zdanie w tym temacie nie ma  wartości. 

To był żart acz z podtekstem.

W żadnym kraju w europie nie ma tylu pośredników co w Polsce i każdy zyje na luksusowym poziomie  żaden w biedzie nie zyje a bankrutuja tylko Ci co chcą zbankrutować jak np. Pięta. Sołtys ty chciał byś mieć taką nędze jak ma teraz Pięta taka prawda i zadne zaklinanie rzeczywistości nie pomoże i sztuczne rozdzieranie szat ze kanalia obraził uczciwego pośrednika

Tyranek powtórzę po raz wtóry w każdej dziedzinie staram sie  być DOBRYM CZŁOWIEKIEM,

Ty możesz mieć swoje zdanie ale nie obrażaj w ten sposób innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, soltys48 napisał:

Tyranek powtórzę po raz wtóry w każdej dziedzinie staram sie  być DOBRYM CZŁOWIEKIEM,

Ty możesz mieć swoje zdanie ale nie obrażaj w ten sposób innych

sołtys to zrobie salomonowe wyjscie. 

Swoje zdanie podtrzymuje ale jeżeli ktoś nie postępuje w sposób  o którym pisze to go przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, ice2006 napisał:

Ktoś coś wie o firmie stróżak wczoraj sprzedałem 3 sztuki 100% lm niestety w wieku 30 miesięcy myślałem że cena podskoczy.cena 7,3,7 brutto,waga 700-800 sąsiad wieloletni chodowca mówi że mnie walneli na wadze co najmniej po 100 kg

Kolego rozjebałeś system normalnie😂😂😂👊👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702
Napisano (edytowany)

@kanalia36NIech i tak będzie, widze że zmadrzałeś nie to co inni którzy upieraja sie przy swoim "do śmierci"

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494
5 minut temu, kanalia36 napisał:

sołtys to zrobie salomonowe wyjscie. 

Swoje zdanie podtrzymuje ale jeżeli ktoś nie postępuje w sposób  o którym pisze to go przepraszam.

Ten to ze wszystkiego wybrnie. Na handlarza by sie nadal albo 😊polityka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
8 minut temu, soltys48 napisał:

Tyranek powtórzę po raz wtóry w każdej dziedzinie staram sie  być DOBRYM CZŁOWIEKIEM,

Ty możesz mieć swoje zdanie ale nie obrażaj w ten sposób innych

O to to . I jak to mawiał mój szwagier na weselach I za to Cie kurna szanuję . 🍺

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Pitraszek napisał:

Ten to ze wszystkiego wybrnie. Na handlarza by sie nadal albo 😊polityka

hehehe Nie po prostu jest tak jak pisze w 90% ale tych 10% uczciwych pośredników mogłem urazić dlatego im sie przeprosiny należą , nie można iść w zaparte jeżeli nie ma się 100 % racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, kanalia36 napisał:

ale jeżeli ktoś nie postępuje w sposób  o którym pisze to go przepraszam

Ty pokręciłeś , czy ja czytam na opak ? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zetor pamiętaj mędrzec Kanalia  nie tylko ma światłe rady dla innych ale jest też samokrytyczny dla siebie)))) dlatego tak mnie cenisz i uwielbiasz moje posty:D

ice2006 dlaczego ty najpierw sprzedajesz  nieznanym handlarzą z ich wagi a dopiero potem szukasz info????

to przykład nie reformowalnego rolnika

poczuł na własnym tyłku teraz już bedzie mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, zetorki12 napisał:

O to to . I jak to mawiał mój szwagier na weselach I za to Cie kurna szanuję . 🍺

Tak się kurtuazyjnie mówi jak się jest dobrze wstawionym, także żadna miarodajna opinia szwagra.   :P   :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ice2006    4
8 minut temu, kanalia36 napisał:

zetor pamiętaj mędrzec Kanalia  nie tylko ma światłe rady dla innych ale jest też samokrytyczny dla siebie)))) dlatego tak mnie cenisz i uwielbiasz moje posty:D

ice2006 dlaczego ty najpierw sprzedajesz  nieznanym handlarzą z ich wagi a dopiero potem szukasz info????

to przykład nie reformowalnego rolnika

poczuł na własnym tyłku teraz już bedzie mądry

Masz rację od wczoraj chodzę wkrwiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ice2006 moje prawie pokończyły 30 miesięcy taka zbieranina renifery i wielbłodowate czarne NCB cena ustalona na 6,6 netto od lutego zeszłego roku dostawały na jedną sztuke dziennie 1,5 kg paszy od tucznika a tak to woda i kiszonka lub siano non stop w korycie. Najlżejszy szkieletor co zebra policzyłeś  miał 750 kg a ty jak miałeś czyste LM to nawet jak pasłeś tak jak ja to 900 kg powinny mieć a jak zadbałeś to pod tone a Twoje 800 kg nie przekroczyły, to 100kg to mało cię skroili moim zdaniem 150 kg na sztuce albo wiecej. To na jednej sztuce 1 tys w plecy a nie mówiąc ze LM nawet przeterminowane nie tracą na wartości jeżeli przekroczą miesiąc lub dwa  wiec tu też cię ok 1 zł  na kg opierdzielili.

Dlaczego ty nie czytasz internetu  , ja ale i inni od miesięcy piszemy o takich przekretach a tu widać jak grochem o sciane.

Teraz to jest pozamiatane bedziesz mądrzejszy na przyszłość , obyś jeszcze nie miał problemów z otrzymaniem kasy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
44 minuty temu, kanalia36 napisał:

moje renifery też miały prawie 30 miesięcy i najgorszy sierp miał 752 kg a najwiekszy 940 kg a Ty masz czyste LM i 700-800 kg??? 

 

bo LM to przereklamowne dziadostwo, niby wygląda ładnie a na wadze wielki uj, byle mieszaniec wiecej waży przy tym samym żarciu, to jest bydło małego kalibru i drobnej kosci, dobre na WBC bo na zywą wage to słabiutko wychodzi w porównaniu z kosztami, gorzej od hf

Edytowano przez rejvas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ozborn nie przesadzaj LM  może i przereklamowane ale nawet na pastwisku 30 miesięcy te 800-900 kg da a jak zadbane i na treściwej to wiecej w końcu to 30 miesięcy a nie 20 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

kurła pół dnia nie zaglądałem a tu tyle komentarzy 😱 ktoś mi napisze w skrócie o czym temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No jak ? O cenach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, kanalia36 napisał:

ozborn nie przesadzaj LM  może i przereklamowane ale nawet na pastwisku 30 miesięcy te 800-900 kg da a jak zadbane i na treściwej to wiecej w końcu to 30 miesięcy a nie 20 

LM są dobre na WBC tego na żywą nie wolno handlowac no chyba że po 10zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mniejsza z tym ice2006 skroili na wadze ok 1 tys zł x 3 sztuki to już waga dobra by była i dobra skrzynka wódki dla Kanalii))) plus kolejny 1 tys na sztuce na cenie bo zapłacili mu jak za krowe. Reasumując handlarz w ciągu 1 godziny zarobił na Ice na 2 tygodniowa wycieczkę na Bahamy  a Ice ma pusty portfel bo na pewno do nich teraz zdrowo dołozył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, rejvas napisał:

bo LM to przereklamowne dziadostwo, niby wygląda ładnie a na wadze wielki uj, byle mieszaniec wiecej waży przy tym samym żarciu, to jest bydło małego kalibru i drobnej kosci, dobre na WBC bo na zywą wage to słabiutko wychodzi w porównaniu z kosztami, gorzej od hf

Tu sie z Tobą nie zgodzę bo jak LM W 23 miechy pod 900kg, wybija się na 65% w E/U klasie i zje dużo mniej jak hf no to wybacz relatywnie krzywdy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494

Kanalia wodki nie pije. Sa rozne lm. Nawet i te sto procent. Nie kazdy wyrosnie i da te 65 wybicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj