DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Gość   
Gość
59 minut temu, zetorki12 napisał:

Poważnie pytam . Znajomemu ze trzy tygodnie temu cielak padł , a z pół roku temu duża sztuka . Na 99% przekonany jestem że do powiatowego nie zgłaszał . Nie chce mi się teraz dzwonić do niego i straszyć .

Nie wiem jak u was Ale u mnie jak dzwonię na bakutil to za każdym razem' od razu  kobietka przez tel mi mówi że mam zgłosić do PIW i w Arimr to samo jak idę z paszportem to pytanie czy już zgłaszałem do weterynarii . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3229
Bananek napisał:

DANDYS napisał:

oni mandat mi wystawia ze nie zgłosiłem do nich w terminie , od razu wszystko sprzedaje

po takim czymś weterynaria już się nie podniesie 😀😀😀

A bo ile można się użerać, im to wszystko trzeba w terminie ale nam to kłody pod nogi, mają nas w powtarzaniu.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morion    547
1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

Do weterynari fakt padnięcia też trzeba,sam tydzień temu przerabiałem z byczkiem 

Padł ci ten po wzdeciu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian007    153

Czasami weterynaria sama klepnie to zgłoszenie jak mają dobry dzień, oczekują telefonu u mnie do 7 dni kiedyś zadzwoniła Pani właśnie siódmego dnia podała numer do siebie i kazała oddzwonic i powiedzieć jej ze sztuką padła.😆

Ale oni mogą poczekać z poinformowaniem rolnika że mają o taką akcję ,,jakieś ale,, w ciągu roku od zdarzenia przy kontroli nałożą mandat od upomnienia do 500 stów.

U mnie w tym roku byly 4 kontrolę z weterynarii u brata 2 i jemu 100 wypisała Pani bo o 143 dni za późno nastąpiło zgłoszenie przemieszczenia. 😌

Więc nie ufajcie ludziom od których kupujecie sztuki że ogarną przemieszczenie, bo wykroczenie po obu stronach z automatu do tego jakiś psikus przy kontroli i już procenty dopłat lecą.


trzymajmy się kupy bo kupy nikt nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4390
1 godzinę temu, szaman1 napisał:

Dzięki kolego jechał przejazdem i szukał ładnego bydła po okolicy i twierdzi że z ceną się dogadamy. Czyli jak się dogadamy z ceną  to na przelew można mu dać?

Stary  czy  Michał? Ja za starym  kasa na drugi dzień,a było  nawet  tak ze miał pełny  samochód i obejrzał  bydlo , cenę  dogadalismy i kasę przelał na drugi dzień  a za 5 dni zabrał bydlo.Wagi na aucie nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Morion no niestety padł , trochę grosza zainwestowałem  Ale nie dało rady ,cóż takie życie

7 minut temu, damian007 napisał:

 

 

Więc nie ufajcie ludziom od których kupujecie sztuki że ogarną przemieszczenie, bo wykroczenie po obu stronach z automatu do tego jakiś psikus przy kontroli i już procenty dopłat lecą.

Zawsze wypisuje dwa przemieszczenia jedno dla siebie drugie osobie z którą robie handel ,i nie czekam aż dupsko ruszy tylko sam załatwiam w arimr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5298

U mnie jak Skórzec brał cielaka to oni do agencji zgłosili, ja tylko do weterynarii


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marmurek12    11
25 minut temu, Baks00 napisał:

Stary  czy  Michał? Ja za starym  kasa na drugi dzień,a było  nawet  tak ze miał pełny  samochód i obejrzał  bydlo , cenę  dogadalismy i kasę przelał na drugi dzień  a za 5 dni zabrał bydlo.Wagi na aucie nie maja.

A jest chyba jeszcze Rafał, prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4390

Pierwsze  słyszę, z ich nazwiskiem  jest Andrzej.No ale  pomimo  wieloletniej  współpracy juz  nie handlujemy. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535


debrzyna napisał:

Gdzie @Yodasie podziewa Czy to Twoje HH http://www.lubuskihereford.pl/indeatx.html

Moje. Czytam ale nie piszę. Poza tym brat jest na weekend i wieczorem są inne priorytety do zrobienia a nie forum 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 godzin temu, zetorki12 napisał:

Mniejsza o to . Ja nie pchał bym się tam pomiędzy nie o ile nie było by to konieczne .

A co tam strasznego w nich ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535
debrzyna napisał:

To czemu sie nie chwalisz stronką Własnie oglądam live Lubuskie Augustowo i wspomniał o tej stronie

Strona jest od roku. Zrobiłem ją w dwa wieczory, na początek starczy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marmurek12    11
54 minuty temu, Baks00 napisał:

Pierwsze  słyszę, z ich nazwiskiem  jest Andrzej.No ale  pomimo  wieloletniej  współpracy juz  nie handlujemy. ..

Jest Rafał z Woli Lagowskiej, a czemu już nie handlujesz z nim? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4390

Młody  zrobił , ,błąd "na wiosce-stary wszystko naprawił.Ale na markę  pracujesz  długo a tracisz  ja w minucie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687
4 godziny temu, kanalia36 napisał:

e no nie 250 kg zwierzak da się zjeść

ewentualnie sprzedaj sołtysowi jako odsadka, hehehe

Jak pół darmo biere wszystko

3 godziny temu, zetorki12 napisał:

Dobra . A co się stanie jak do weterynarii się nie zgłosi ?

Trochu problem

3 godziny temu, Ursus932 napisał:

pier**lisz

Nie, nie...Nie tym razem 

2 godziny temu, Bananek napisał:

firma utylizacyjna zabiera to za Free. 

Jakie Free??

PR,wychodzi faktura do zapłaty. 

Fakt grosze ale jednak 

2 godziny temu, zetorki12 napisał:

Poważnie pytam . Znajomemu ze trzy tygodnie temu cielak padł , a z pół roku temu duża sztuka . Na 99% przekonany jestem że do powiatowego nie zgłaszał . Nie chce mi się teraz dzwonić do niego i straszyć .

U mnie mandat min 500

 

 

 

 

Dobrze że młody mnie zmienił bo ciekawe rzeczy by mnie ominęły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5298

@soltys48 ja nic nie płaciłem za odbiór, kierowca mówił, że jak gmina ma podpisaną umowe tylko niewiem czy z agencja czy z firma utylizującą to rolnik nic nie płaci

Faktura przyszła ale tam było napisane , że zapłacone


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, soltys48 napisał:

Jakie Free??

PR,wychodzi faktura do zapłaty. 

Fakt grosze ale jednak 

Nic się nie płaci . O czym Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

@debrzyna polecam się na przyszłość. Zapewniam Będziesz zadowolony 

2 minuty temu, marulekk napisał:

@soltys48 ja nic nie płaciłem za odbiór, kierowca mówił, że jak gmina ma podpisaną umowe tylko niewiem czy z agencja czy z firma utylizującą to rolnik nic nie płaci

Faktura przyszła ale tam było napisane , że zapłacone

Do mnie zawsze fv przychodzi trzeba do każdej szt dopłacić ok 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj