DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

kazik6    114

mogą to być wszoły albo grzybica która się przenosi na pozostale sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1296
14 minut temu, Berthold napisał:

Niezłą reklamę nam na Fb dzisiaj zrobili 🤣🤣🤣 Giełda bydła, ktoś czytał komentarze??? Czytał czytał bo tam sami nasi piszą... 😋

Żeby się czasem nie posrali  ja miesiąc za kasą poczekają 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    141
2 godziny temu, ab23 napisał:

 

received_2456204337961532.jpeg

 

przelał całość?? mi dopiero dzisiaj przedpłate co mi miał dać ponad tydzien temu ...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19703
2 godziny temu, ab23 napisał:

 Potaniało? Sprzedane?

Już nima....

2 godziny temu, Berthold napisał:

Niezłą reklamę nam na Fb dzisiaj zrobili 🤣🤣🤣 Giełda bydła, ktoś czytał komentarze??? Czytał czytał bo tam sami nasi piszą... 😋

Przytocz proszę bo nie mam FB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys147    85

TVN i jemu podobni jest zbulwersowany tym, że w komisji przy projekcie nowej ustawy ograniczającej samowolę m.in. organizacji (pseudo)prozwierzęcych brali udział ludzie skazani za znęcanie się nad zwierzętami. 

Dzisiaj akurat był na TVN wywiad z jakąś prawniczką z VIVA, która była też tym faktem zbulwersowana, ale chyba przez nieuwagę powiedziała, że  jedna z tych osób została skazana za utuczenie swoich 4 psów.

Edytowano przez soltys147
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4401
4 minuty temu, zbitom793 napisał:

Mocie

 

Screenshot_20200120-221051.png

Dlatego właśnie  najlepiej czasami za dużo  nie mówić, a przenieść  się na priv.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303
13 minut temu, debrzyna napisał:

Moze masz ograniczony 😊 

To wiosna powiało u Ciebie czy już lato ?

Ten Twój nick to za bardzo kanalią zalatuje Myslałem że to on takiego pogodnego awatara sobie zafundował

Nie mam ograniczonego, po prostu nieskutecznie szukałam :P

Wiosna, wiosna, wiosna :D

Ja dlatego tego awatara wstawiłam, żeby się już wam nie myliło. A Ty i tak pomyślałeś, że to nasz kolega... 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19703
8 minut temu, zbitom793 napisał:

Mocie

 

Screenshot_20200120-221051.png

A te nazwiska coś mi mówią 🤔

3 minuty temu, Baks00 napisał:

Dlatego właśnie  najlepiej czasami za dużo  nie mówić, a przenieść  się na priv.

I priv nie można ufać....

 

@Kallina86A powiedz ni coś tak długo Byłaś UŚPIONA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303

Zapomniałam hasła... A przypomnieć nie mogłam, bo miałam na meilu, do którego... nie pamiętałam hasła. Ale byłam tu, czytałam. Tylko trochę mniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4401
6 minut temu, soltys48 napisał:

 

I priv nie można ufać....

 

 

Tyz racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159
28 minut temu, Rolnik7343 napisał:

Ja pier**le ... Nawet nie wiem jak to skomentować

https://lovekrakow.pl/aktualnosci/obornik-w-wielkim-miescie_33868.html

Mnie już nic nie zdziwi, jak na wiosce ludziom z gospodarstw ( już przeje....nych, a takich coraz więcej) ) gnój przeszkadza, drogą nie daj boże coś spadnie to masz 30 min bo psy przyjadą. Samoloto-gnojary  trzeba będzie kupić i w nocy rzucać. Ale karma wróci, jak będą zdychać od tej chemii  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Obejrzyj sobie film hodowcy 88 ... Baba do niego wyleciała że ma gnoju nie wozić bo jej śmierdzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian007    153
10 minut temu, szaman1 napisał:

Mnie już nic nie zdziwi, jak na wiosce ludziom z gospodarstw ( już przeje....nych, a takich coraz więcej) ) gnój przeszkadza, drogą nie daj boże coś spadnie to masz 30 min bo psy przyjadą. Samoloto-gnojary  trzeba będzie kupić i w nocy rzucać. Ale karma wróci, jak będą zdychać od tej chemii  

Szybciej Cię Pan miastowy zrozumie na wsi jak taki dziad co z gilem pod nosem najwyżej wzrokiem sięgał do krowiego ogona jak popasał na rowie. Tatusiowe gospodarki poszły w konsumpcje ale i przy okazji intelektu na pół wsi teraz naciągną.

I nie ma mowy że jakaś karma do nich wróci ich kotlet z tektury i tak będzie bardziej syty od swojskiej kielbasy. Takiego towarzystwa nic prócz głodu i nędzy nie zmieni.

  • Like 2

trzymajmy się kupy bo kupy nikt nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj