DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

mlodyhef    214
57 minut temu, sylwekbarca2 napisał:

trzy jałówki CHxLM 1748 kg netto, 8+vat, 

kto odbierał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, PawelKtm525 napisał:

Ja dziś dostałem za bbxlm 830kg 8zl brutto

Byka czy jalowke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506
zkordalski napisał:

Jaka cena bydła doszły mnie słuchy o obniżkach że dwa razy spadły po 25groszy na żywo czyli w sumie o 50 i dziś na żywo za ładnego ncb propozycja 7brutro ktoś coś potwierdzi czy jakiś wymysł handlarza 

Coś prawdy w tym jest że cena spadła ale nie o tyle;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147
26 minut temu, mlodyhef napisał:

kto odbierał?

 

32 minuty temu, nexeqadore napisał:

Do kogo sprzedałeś

Lokalna ubojnia wlkp Czachulec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigus    57
2 godziny temu, Kallina86 napisał:

https://www.polskieradio.pl/9/302/Artykul/2433803,Czy-staram-sie-ograniczac-jedzenie-miesa

Po lewej stronie macie audio, jeżeli kogoś interesuje. 

Kallina86 Szacun dla Ciebie za zainteresowanie i za  link . Fajnie jakby parę osób poświęcilo 50 minut na odsluchanie tego.    

A co do ceny bydła to dziwię się co niektórym że tak tanio oddają. Ja dostałem w połowie grudnia za 6 sztuk r kowych byków 8.5 zł u pisrednika który oddaje do biernackiego. Ważne na mojej wadze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6MaaJsTeR9    439
5 minut temu, Gigus napisał:

A co do ceny bydła to dziwię się co niektórym że tak tanio oddają. Ja dostałem w połowie grudnia za 6 sztuk r kowych byków 8.5 zł u pisrednika który oddaje do biernackiego. Ważne na mojej wadze. 

Pochwal się tym pośrednikiem, zareklamuj go. Bo każdy kto dostaję powyżej 8zł nie podaje nazwy pośrednika, prawdopodobnie wymyśla cenę.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Gigus napisał:

2 godziny temu, Kallina86 napisał:

https://www.polskieradio.pl/9/302/Artykul/2433803,Czy-staram-sie-ograniczac-jedzenie-miesa

Po lewej stronie macie audio, jeżeli kogoś interesuje. 

Kallina86 Szacun dla Ciebie za zainteresowanie i za  link . Fajnie jakby parę osób poświęcilo 50 minut na odsluchanie tego.    

A co do ceny bydła to dziwię się co niektórym że tak tanio oddają. Ja dostałem w połowie grudnia za 6 sztuk r kowych byków 8.5 zł u pisrednika który oddaje do biernackiego. Ważne na mojej wadze. 

A zapłacił chociaż


dawaj namiary może się komuś przyda . swoją drogą to aż 1,5 złotego więcej jak ja dostałem za R😕


to po ile te półtusze sprzeda ubojnia😎

@AdamRo czytasz to i nie grzmisz😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny1991    104

Ursus932 a Ty nie miałeś z początkiem roku oddawać coś do  unijni "AGAT"? czy mi się coś pomyliło że o nich wspominales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4403
31 minut temu, AdamRo napisał:

Co mam grzmieć, różne cuda widziałem:)

I czytałeś. ..

 

1 godzinę temu, Gigus napisał:

Kallina86 Szacun dla Ciebie za zainteresowanie i za  link . Fajnie jakby parę osób poświęcilo 50 minut na odsluchanie tego.    

A co do ceny bydła to dziwię się co niektórym że tak tanio oddają. Ja dostałem w połowie grudnia za 6 sztuk r kowych byków 8.5 zł u pisrednika który oddaje do biernackiego. Ważne na mojej wadze. 

Ja o tej  porze  7.50 plus vat  za R i tak mnie wysmiali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

AdamRo, Kentar  ja wiem ze wy się oszukiwaniem brzydzicie:D i sumienie wam nie pozwala , ale paskudna konkurencja zapewne sie chwaliła i szłyszeliście plotki jak wydymać takiego Gigusia dać mu 1,5 zł wiecej niż konkurencja, zawieś do ubojni która takich pieniedzy nie płaci, ma długi, na wadze rolnika ważyć, samemu zarobić i jeszcze zeby jeleń był zadowolony???

Interes społeczny przemawia abyscię się tą wiedzą podzielili))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117
2 godziny temu, sylwekbarca2 napisał:

 

Lokalna ubojnia wlkp Czachulec 

W jakiej klasie były te jałówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
53 minuty temu, johny1991 napisał:

Ursus932 a Ty nie miałeś z początkiem roku oddawać coś do  unijni "AGAT"? czy mi się coś pomyliło że o nich wspominales?

Myślałem nad tym ,ale na razie czekam. A masz jakieś doświadczenie z tą ubojnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3229
5 godzin temu, beata12596 napisał:

U mnie jak cielak miał biegunkę , a w niej spore ilości krwi , wet kazał nie podawać jemu mleka tylko go nadawadniać elektrolitami. Podawałam jemu cztery , pięć razy dziennie te elektrolity , gotowałam ryż, który blendowałam , do tego dodawałam dwa żółtka i trochę rozcieńczałam wodą, żeby łatwiej połykał i taki trochę rzadszy kleik wlewałam jemu po trochę butelką. W takich sytuacjach człowiek łapie się wszelkich sposobów, a te na pewno jemu nie zaszkodzą. Powodzenia.

jakie elektrolity podawałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny1991    104
22 minuty temu, Ursus932 napisał:

Myślałem nad tym ,ale na razie czekam. A masz jakieś doświadczenie z tą ubojnią?

nie i liczyłem że od Ciebie się coś dowiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536
15 minut temu, nexeqadore napisał:

Mikrus no pochwal się do kogo to jałówki Sprzedałaś nie mów że do słabego

Golina.....

Slaby do mnie nawet przyjechac nie chce bo ktos mu czule słówka o mnie naopowiadal ze wszedzie wypisuję  i opowiadam jaki to złodziej i jak mnie  niby rzekomo wy.ebal na wadze co oczywiscie nie mialo miejsca. A czy faktycznie zlodziej powuem tak.... nie wiem nie znam sie, u mnie glownie bral na ogólnej..... Plus byl zawsze taki jak sie dogadalismy ze kasa byla szybko a i za hfy placil z handlarzy najlepiej, za miesne typowo inni placa lepiej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Ci co maja powyżej 8 to nie chwala sie która ubojnia, obiecują rozliczenia a pozniej listonosz znika, moze dlatego ze nie chcą żeby wszyscy tam sprzedawali? Swoją droga te ubojnie tez jakieś kulawe bo 100km dalej wszyscy płaca 1-2zloty mniej i jest Ok a oni pchają kabzę tylko kilku osobą. Nawet handlarze z tego forum chcą sprzedawać do tych ubojni ale nie wiedza jakie to bo przecież Polska to niczym Rosja 2 tygodnie pociągiem z jednego końca na drugi:)

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Ursus932 napisał:

A zapłacił chociaż

 

dawaj namiary może się komuś przyda . swoją drogą to aż 1,5 złotego więcej jak ja dostałem za R😕

 

 

to po ile te półtusze sprzeda ubojnia😎

 

@AdamRo czytasz to i nie grzmisz😝

7 zl brutto z rki? 13×0.55×1.07=7.65 przy zalozeniu minimum wybicia.oj handlarze takich uwielbiajo😁druga sprawa ktos tu dawno obiecal ceny pultusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556
2 godziny temu, Gigus napisał:

A co do ceny bydła to dziwię się co niektórym że tak tanio oddają. Ja dostałem w połowie grudnia za 6 sztuk r kowych byków 8.5 zł u pisrednika który oddaje do biernackiego. Ważne na mojej wadze. 

Z niewiadomego powodu handlarz zrezygnował ze swojego zarobku a ubojnia( ją stać)dołożyła 50groszy 9_9

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj