DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Rolnik7343    5859
4 minuty temu, tomaszmab napisał:

Ty sam wiesz , ja Ci mówić nie będę bo na siłę nic nikomu nie wkladam 😉 a to czy nawiedzony jestem to zależy przez kogo . Bo można byc nawiedzonym duchem ( stylem ) tego świata a mozna być nawiedzonym w czymś czego na pozór nie dostrzegamy .. 

Skończ pierdzielić te farmazony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
przemek28_28 napisał:

3 minuty temu, Rolnik7343 napisał:

A mogłem się postarać żeby mieć grupę "D" i bym siedział sobie spokojnie ...

E- nie biorą nawet podczas konfliktu

d- to bedziesz robił jako worek z piaskiem na honkerze

Ciekawe ilu z Was broniłoby kraju jak nasi dziadkowie a ilu spierdoliloby ,,gdzieś”

myślę że mało by było odważnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, zetorki12 napisał:

Uważam jedynie że za dużo fantastyki się naczytałeś . Też czytałem o tym jak to Polska mocarstwem zostanie . Stek bzdur .

Żadnym mocarstwem !!! tylko zostanie podtrzymana za to że jako tako utrzymuje wiarę w Boga i jakieś moralne wartości .. U nas jeszcze geje ślubów nie biorą .Myślisz że jak ktoś jest wielki i potężny to pochodzi to od Boga ?!  A nie wiesz gdzie się największy człowiek ( Bóg ) się narodzil ? W stajence ( chlewie ) z krowami i baranami .. A do Jerozolimy wjechal na ośle a mogl wjechać na koniu albo wielbłądzie w koronie .. Umył stopy uczniom swoim .. I oddał życie że takich ludzi jak Ty i ja co mu w twarz plujemy w codziennym życiu. Zrobił to po to aby pokazać że co w oczach ludzi wielkie to w Bozych małe .. A człowiek z nienawiści go na krzyż zaprowadził bo nie potrafił znieść prawdy o samym sobie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Grzali , grali . Jednemu złe moce meble przestawiały . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
3 minuty temu, tomaszmab napisał:

Żadnym mocarstwem !!! tylko zostanie podtrzymana za to że jako tako utrzymuje wiarę w Boga i jakieś moralne wartości .. U nas jeszcze geje ślubów nie biorą .Myślisz że jak ktoś jest wielki i potężny to pochodzi to od Boga ?!  A nie wiesz gdzie się największy człowiek ( Bóg ) się narodzil ? W stajence ( chlewie ) z krowami i baranami .. A do Jerozolimy wjechal na ośle a mogl wjechać na koniu albo wielbłądzie w koronie .. Umył stopy uczniom swoim .. I oddał życie że takich ludzi jak Ty i ja co mu w twarz plujemy w codziennym życiu. Zrobił to po to aby pokazać że co w oczach ludzi wielkie to w Bozych małe .. A człowiek z nienawiści go na krzyż zaprowadził bo nie potrafił znieść prawdy o samym sobie ..

Coś ty brał ? Daj trochę bo widzę że dobry towar 😎

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 minut temu, Rolnik7343 napisał:

Skończ pierdzielić te farmazony 

Nie tylko Ty jeden na tym forum .. jak nie pasuje to omin .. Chyba ze coś kłuje albo kole to co innego . Mogę zrozumieć .. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dobra Panowie spokojnie ,to nie jest miejsce na takie rozmowy ,sam jestem katolikiem nawet praktykuje ,mam swoje przekonania i nie widzę sensu poruszania tego w takim temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
2 minuty temu, tomaszmab napisał:

Nie tylko Ty jeden na tym forum .. jak nie pasuje to omin .. Chyba ze coś kłuje albo kole to co innego . Mogę zrozumieć .. 😉

Jak widzisz większości nie pasują twoje cuda na kiju także raczej ty powinieneś je ominąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

5 minut temu, Cybulek17 napisał:

O kuwa, tego tu jeszcze nie grali 🍿

 

7 minut temu, zetorki12 napisał:

Grzali , grali . Jednemu złe moce meble przestawiały . :D

4 minuty temu, Rolnik7343 napisał:

Coś ty brał ? Daj trochę bo widzę że dobry towar 😎

😉Grali już 2020 lat temu . Mamy rok 2020 . Czas który mamy opiera się na dacie narodzin Jezusa Chrystusa a Ty piszesz że tego jeszcze nie grali .. Może grali i grają ale wy nie chcecie razem z Nim grać ?!  Jak to jest ? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolego . Chodzi o to że Ty po prostu przesadzasz . Starasz się być bardziej święty od papieża . Gdzie słyszałeś by aż tak pierdzielono jak Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, Ursus932 napisał:

dobra Panowie spokojnie ,to nie jest miejsce na takie rozmowy ,sam jestem katolikiem nawet praktykuje ,mam swoje przekonania i nie widzę sensu poruszania tego w takim temacie

Trzeba mówić w porę i nie w porę . Ja tam się nie wstydzę i mówię normalnie czy to w cztery oczy czy to na forum . Nie ma się czym martwić . Ja tam się na nich nie gniewam bo byłem zapewne gorszy od nich wszystkich razem wziętych . Koledzy starzy się  poodwracali tez bo z kozaka i cwaniaka został tylko szary człowiek .. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, zetorki12 napisał:

Kolego . Chodzi o to że Ty po prostu przesadzasz . Starasz się być bardziej święty od papieża . Gdzie słyszałeś by aż tak pierdzielono jak Ty ?

Ja jestem zwykły szary człowiek co chodzi co niedziele z zona i dziecmi do kościoła i codziennie daje żryc swoim Limuzynom .. Jedynie co robię może więcej od przeciętnego Janusza to staram się pogłębiać swoją wiarę w Boga i tyle .. a to co piszę to wszystko potwierdza Papież i poprzedni Papieże choćby Jan Paweł 2 więc co w tym złego .. Problem w tym że my sami za mało znamy wiele faktów potwierdzonych przez kościół .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daroo9876    45

Pojawily sie jakies info odnosnie doplat do krow i tucznikow za polepszony dobrostan. Czy ktos ma wiedze czy do bydla opasowego/mlodziezy beda jakies doplaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, zetorki12 napisał:

Kanali , skoro Ty taki prorok , to napisz dokładniej jakie ceny i kiedy , bo nie wiem czy już dzwonić do pośrednika , czy odrobinę zaczekać . 🤔

Wielki Kanalia widzi rogaty krach i 20 lat rogatych nieszczęść ))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a po co dopłaty do opasów ,żeby kolejni łowcy dopłat nakupili bydła


daroo9876 napisał:

Pojawily sie jakies info odnosnie doplat do krow i tucznikow za polepszony dobrostan. Czy ktos ma wiedze czy do bydla opasowego/mlodziezy beda jakies doplaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

O to to ! Zwierzęta trzymię się z miłości do nich a nie dla zarobku i jakiś tam dopłat 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rolnik i za takie słowa Kentar i AdamRo Ci bedą wdzięczni))))) ludziska dla miłości trzymajta, hehehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kurde na tym forum ale obrodziło wariatami!!!! jeszcze wychodzi na to że jam Ci to najbardziej normalny))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Też tak mysłe ... Paranoja żeby trzymać te rogate ścierwo z którego jest tylko kupa gówna i rachunków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny1991    104
20 minut temu, kanalia36 napisał:

Wielki Kanalia widzi rogaty krach i 20 lat rogatych nieszczęść ))))))))

A numery lotka na wieczór już widzisz?

może by się cis w końcu zarobilo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1892
21 minut temu, kanalia36 napisał:

Wielki Kanalia widzi rogaty krach i 20 lat rogatych nieszczęść ))))))))

A jak obstawiasz , co będą jedli w Iranie? Bo nie wiem czy tam rośnie szczaw i mirabelki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj