DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

Ten Tołwiński to z PSLu jest. A co oni kuźwa zrobili jak rządzili z PO, okradali Polskę ile wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darekm    3

Ile można wołać na żywą wagę za byki MM w wolnego chowu w wadze ok 750 kg? W woj. kujawsko pomorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan89    1

8 brutto ?? 

Mam 20 szt kilka mm reszta hf. 

Zobaczymy jak to wszystko ruszy ....albo i nie 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687
1 godzinę temu, bobienko napisał:

Debrzyna ja też w lesie😁to u mnie możesz legalnie nachlać się i będziesz czuć się jak u siebie😁

a ja we wsi i to prawie w samym środku i też można legalnie sie nachlać-takze zapraszam

@AdamRo Masz już jakieś info dotyczące ceny czy dalej odpoczywasz? Prawda,że na ciężką krowę jakaś większa promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Chudy1217 napisał:

Ten Tołwiński to z PSLu jest. A co oni kuźwa zrobili jak rządzili z PO, okradali Polskę ile wejdzie

A kto inny proponuje konkretne zmiany?takie mobilne ubojnie to podstawa .nawet duze ubojnie powinne miec takie wyposarzenie jak chca producentow traktowac jak partnerow a nie jak krowy do wiecznego dojenia.ten za maly ten za duzy a kolejny zbyt tlusty.a tak chcesz sprzedaj ubojni jak nie to plac i jedz lub sprzedaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

@HF86 byłem w piątek w pewnej ubojni na kaszubach i

Podjeżdża dziadek na przyczepie cielak ze 200pare kg, pytam czy takie biją?Usłyszałem,ze to na usługę.......Usługa 200 netto ze schłodzeniem póltuszy

Dla mnie cena i podejście ubojni rewelacja.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
31 minut temu, soltys48 napisał:

a ja we wsi i to prawie w samym środku i też można legalnie sie nachlać-takze zapraszam

@AdamRo Masz już jakieś info dotyczące ceny czy dalej odpoczywasz? Prawda,że na ciężką krowę jakaś większa promocja?

Kto nie obniżył na święta obniży po. Tak myślę.

Na super krowy zawsze jest promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Znajdz to w moich stronach.bydla w ch*j a najbluzsza ubojnia 90 km.raj dla laskawych posrednikow.pani z wet powiatowej nawet niewiedziala gdzie najblizsza ubojnia co zrobi pourazowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Servio    13
28 minut temu, soltys48 napisał:

@HF86 byłem w piątek w pewnej ubojni na kaszubach i

Podjeżdża dziadek na przyczepie cielak ze 200pare kg, pytam czy takie biją?Usłyszałem,ze to na usługę.......Usługa 200 netto ze schłodzeniem póltuszy

Dla mnie cena i podejście ubojni rewelacja.......

3 lata temu ubojnia wielopole brała za zabicie tylko skórę, dzis juz kolo 250zł, a tak w ogóle 7,5zl brutto w ubiegły tydzien  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Servio    13

a nie kolego zle sie wyraziłem to Wielopole skrzynskie woj podkarpackie to troche duzo 300 zl zaczyk za usługe kosi

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zico99    4
8 godzin temu, krzysztof1987 napisał:

w twoim poście nie widze żadnej ceny 

Jeżeli bym znał cenę to nie szukał bym tutaj informacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
11 minut temu, Servio napisał:

3 lata temu ubojnia wielopole brała za zabicie tylko skórę, dzis juz kolo 250zł, a tak w ogóle 7,5zl brutto w ubiegły tydzien  

Teraz usługa kosztuje bo skóra za bezcen idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

sołtys z tego co tu widzę to rafalex zaczyna prezniej działać na Wielkopolsce.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2502

W Mazowieckim ruszy za niedługo kolejna ubojnia więc pewnie na początek będzie bardzo dobra cena żeby klijenta przyciągnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to wiem. chodziło mi o zaciasnianie współpracy. chyba wiesz co mam na myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj