Skocz do zawartości
radom

XVII Żuławskie Targi Rolne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Targi

radom    55

Witam! Wybiera się ktoś na targi do Starego Pola. Odbędą się one 19-20 czerwca.

radom    55

Ja najprawdopodobniej będę po kościele wyjeżdżał to koło 10:30 to po 11 bede

Wiadomość z agroFakt.pl

radom    55

Tak myślałem że może o jakiejś określonej godzinie spotkać się przy maszynach Claas'a albo NH.

radom    55

No wiadomo, ale ze spotkaniem trzeba coś wymyślić, to że targi mało znane nie znaczy że użytkownicy nie mogą się tam spotkać

koniareczka    0

mało znane to chyba nie...

chętnie spotkałabym się z wami ale będę z końmi więc nie bardzo będzie jak wyskoczyć...

DF24    28

Panowie jutro targi a do spotkania widze ze jeszcze daleko ja proponuje w Niedziele na stanowisku ROLKOMU o 13 chyba ze ktos ma inne propozycje

radom    55

ciekawe czy czasem blisko ringu nie ma stanowiska Challengera

Albo może o godzinie 13 przy Korbankach i ich Fendt'ach się spotkamy?

Edytowano przez radom

DF24    28

koniareczka jezeli wystawiasz konie to moze spotkanie przy koniach zorganizujemy małą grupe dopingującą :D co wy na to ;)

radom    55

Widzę że trochę małe zainteresowanie spotkaniem, ale jak by co to koło 13 będę przy Fendt'ach korbanków będę miał na sobie czarną koszulkę z białymi paskami z przodu z tyłu cała czarna, albo czrno-biała bluza w paski z kapturem do zobaczenia jutro

Henius91    584

ja bylem o 11-12 i szczerze to bylem zaskoczony. tyle sprzetu a nie bylo tego co mnie interesowalo :D fakt, krowy byly ladne no i konie a tak to nie bylo co ogladac. ze sprzetu to oczywiscie nie bylo agrotrona K610 na ktorego tak bardzo liczylem no i maszyn zielonkowych :D jedyny plus tej wystawy dla mnie to to ze moj ojciec zaczal patrzec na MFy i Valtry ;) bo przedtem to tylko DF i NH... no i oczywiscie za duzo ludzi. powiem tak, jak bylem ostatnio (2 lata temu) bylo duzo lepiej...

Mateusz2    9

No ludzi było od hu... mój ojciec patrzał na nh td :D i mówi że może na drugi rok... :D trzymie go za słowo heheh chociaż my już kupujemy ciagnik od 2002 roku :D nasiedziałem się w claas-ach mf-ach to kurcze nie chciało się wysiadać ;) i jak tu teraz do c-360 wsiąść ? :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?