News
Kapucha99

Case 845XL -Wyskakujące biegi szosowe

Polecane posty

Kapucha99    0

Witam mam problem gdy wjade w dziurę, odejme gazu lub szybko puszcze sprzęgło to wyskakuje mi dźwignia od biegow szosowych. Najprawdopodobniej jest to wina synchronizatora i w zwiazku z tym moje pytanie czy ktoś z was miał okazję juz to naprawiać jaki był koszt czesci

suzuki18l    44

miałem dokładnie to samo w 1056, ciągnik sprzedałem , bo nie opłacalne było to robić, może teraz coś się zmieniło bo synchronizator kosztował 12 tyś zł sprowadzany, 

Rafalk1990    2

Synchronizator od biegów szosowych kosztuje 4400 brutto oryginał do tego masa roboty z rozjechaniem i wymiana. Lepiej uważać na łożyska przy rozebraniu żeby nie uszkodzić bo dojdą kolejne tysiaki tu tylko zamienniki są A jak oryginał to ceny ładne. Jeśli widelka synchronizatora wyrobiona to koszt ponad 1000 zł. 

Edytowano przez Rafalk1990

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sunday
      Witam
      Posiadam Case MX 135, ciągnik na miękkiej osi i jest taka sytuacja że jedno przednie koło nie stoi prosto tylko jest trochę przechylone i tu moje pytanie czy jest może możliwość jakoś to wyregulować czy może coś jest wybite???
    • Przez maciekc
      Witam. Od jesieni borykam się z problemem jazdy w moim cisgniku, a mianowicie kontrolka się nie świeci powershift zmienia biegi bez problemu, podnośnik i wspomaganie działa. Jedynie brak reakcji na zmianę kierunku jazdy. Elektrycznie zmierzyłem jest ok, jedynie problem tkwi w hydraulice tzn. Czujniki ciśnienia rewers i forward są ciągle zwarte, nie dochodzi do nich olej. Moje pytanie brzmi gdzie zmierzyć cisnienie, które doprowadzone jest do tej płyty zaworowej pod siedzenie?
    • Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam ... wie ktoś może o co chodzi z tą wersją EHR`a ? Nie jest to "mysz" tylko jakieś dwa przyciski . Jak to rozwiązanie się sprawdza i czy ktoś posiada z was drodzy agrofotowicze takiego ehr`a w swoich case mxu / maxxum 

• Przez andrzej8706
      Witam spotkał się ktoś może z problemem podnośnika. Otóż z przycisków na błotniku nie działa opuszczanie tzn na początku jak wszystko zimne to coś tam opuszcza ale potem przestake, podnoszenie ok wymieniłem na tzw macajewa przyciski od opuszczania ale problem pozostał gdzie dalej szukać przyczyny. Te dwa przekaźniki co są w tej konsoli z boku mogą mieć coś  z tym wspólnego? 
    • Przez Scys
      Witam wszystkich mam problem z case 685xl .Otóż ciagnik bez przyczyny przestaje jechać na każdym biegu a po wciśnięciu sprzęgła jedzie dalej. Może ktoś spotkał się z podobnym problemem z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj