Parich

NH TM135- Dodatkowe przyciski sterowania podnosnikiem

Polecane posty

Parich    0

Czesc,

da sie w jakis prosty sposob dorobic dodatkowe przyciski podnoszenia tylnego podnosnika w NH TM 135?

Brakuje mi sterowania tylnym tuzem w manetce do zmiany biegow. Da sie w jakis prosty sposob dolozyc dodatkowe sterowanie ale zachowujac funkcjonalnosc oryginalnych przyciskow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

sam o tym myślałem aby dorobić sobie w tm 150 ale Jeszcze nie było czasu się w to zagłębić. nowsze miały oryginalnie ale wtedy przycisk na myszy od podnośnika nie zostawał w opozycji np do góry lub do dołu tylko odbijał na środek. natomiast u mnie zostaje w pozycji do góry lub dołu więc wydaje mi się że to może być utrudnienie, może trzeba zmienić przycisk w myszy na nowszych. ale co na to komputer od podnośnika i instalacja elektryczna? trzeba by się skontaktować z jakimś fachowcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parich    0

Ogarnela mnie jakas pomrocnosc jasna, przeciez mozna przeniesc przyciski od zmiany biegow na mysze od podnosnika. One sa chwilowe to nie mozna jednoczesnie wcisnac bieg do gory i na dol. Np. cos takiego tylko trzeba poszukac cos tanszego

https://agristar.pl/ciagniki/new-holland/elektryka/wlaczniki-wyczniki/10221-ele5174-przycisk-joysticka-ford-new-holland.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez przemekk22
      Witam mam problem z TM165 mianowicie chodzi o to że po rozgrzaniu podczas zmiany kierunku jazdy zapala się i gaśnie kontrolka ciśnienia skrzyni ,szarpie przy zmianie na 13 bieg.  Również zapala się przy zmianach biegu, na zimnym wszystko dobrze nie szarpnie na 13 i nie zapala się kontrolka. Co to może być?.
    • Przez adam1968z
      Witam wszystkich, Mam pytanie czy w nch pompka zasilająca powinna pracować po przękręceniu kluczyka w stacyjce cały czas czy tylko dopompowywać ciśnienie i się wyłaczać. Proszę o podpowiedzi jeżeli ktoś coś wie.
    • Przez Ziomek111222
      Cześć !
      Chciałbym zapytać o wskazania temperatury w New Holland TM 120. W moim ciągniku wykres jest elektroniczny, a skala jest kreseczkach. Chciałbym zapytać jak to odczytać? 

    • Przez Marcin821010
      Witam, proszę o pomoc w moim TM zapalił się taki błąd  i nie wiem od czego jest, ciągnik jeździ normalnie nic się nie dzieje ale po odpaleniu za jakiś czas się zaświeca.

    • Przez Młody56
      Witam. Mam problem z moim ciagnikiem. Wyglada to tak, że po zakonczonej pracy został zgaszony(nic podczas pracy się nie działo) i gdy poszedłem 8 godzin pozniej go odpalić to nie mogę tego zrobić. Po przekreceniu kluczyka na zapłon kontrolki się zaświecają lecz gdy chce odpalić nawet rozrusznik nie przekręci (akumulator jest nowy) Objawy wyglądają tak jakby rewers był ustawiony na jazde w przód albo w tył ale rewers jest w pozycji neutralnej. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj