News
Julo03108

Case MX / MAXXUM-Dopasowanie przedniego TUZ'a

Polecane posty

Julo03108    20

Cześć! Stoję przed zakupem przedniego tuza do ciągnika Case MX 135 i mam następujące pytania, •Czy tuz z Maxxum'a pasuje na otwory w ramie MX? Pytanie dotyczy głównie oryginalnego tuza z ramką na 6 obciążników i firmowych tuzów typu Mailleux, Zuidberg itp. •Czy hydraulike mogę podpiąć pod rozdzielacz pozostały po ładiwaczu Mailleux?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AdGraPL
      Witam, mam pytanie w ciągniku Case JXU po przerwie w jeździe 2/3 tygodnie giną biegi do przodu, a do tyłu są. Po 5-10 minut i nagrzaniu się silnika biegi wracają. Jaka może być tego przeczyna?
    • Przez karol2306
      Witam
      Wymontowałem tłumik drgań i muszę go wymienić. Czy jest ktoś z forumowiczów kto to już wymieniał i podpowie na jaki wymienił?? Czy oryginał czy zamiennik? Znalazłem zamiennik niby firmy LUK ale spawy na zdjęciu są takie jakieś "słabe". Boje się że nie wytrzymają obciążenia u puszczą podczas pracy..

• Przez marioc14
      Witam 
      Może ktoś z użytkowników montował klimatyzację do case 5150? Jeśli tak to poproszę o jakieś rady itp. Co potrzeba kupić?  Jakie koszty? Jak się sprawuje itp. 
      Pozdrawiam 
    • Przez kuba5150
      Szukam mechanika który zna się dobrze na serii case maxxum 51.. z pomorskiego. 
    • Przez pjuniorv
      Witam
      Mam problem z kolumną kierownicy ponieważ niema regulacji jej położenia lata w przód tył z całą kolumną może podeśle ktoś zdjecia od spodu kabiny jak to jest rozwiązane
      Wiszą jakieś sprężyny dźwignia od zwalniania kolumny (na pedale lewej nogi ) jest ale nie wiem co tam mogłoby by być  jeszcze zamontowane żeby działało jak trzeba

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj