daw1285

Wyskakujący wałek WOMw ursus c360

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez makerwhel
      Witam wszystkich
      Mam problem z ciągnikiem Renault 180.94. Maszyna posiada skrzynię PowerShift. Traktor szarpie, a przy dłuższej pracy potrafią zanikać biegi. Dodatkowo czasami miga czerwona kontrolka z wykrzyknikiem. Nie posiadam instrukcji obsługi do ciągnika, więc nie mam pojęcia co to może oznaczać. Słyszałem tylko że problem może rozwiązać kalibracja skrzyni biegów. Ciągnik był kupiony z komisu, a problemy nasilają się już od 4 lat. Wszystkie filtry były wymieniane. Olej także został wymieniony i nie wycieka. 
      Czy znacie kogoś kto może wykonać taką kalibrację na terenie Podlasia? A może ktoś wie jak rozwiązać ten problem?
      Z góry dziękuję za pomoc. 
      Pozdrawiam
    • Przez Mat1is
      Witam. Mam problem z dociskiem sprzęgła w 80, chodzi o to że zjada mi 3 śrubki od regulacji sprzęgła które naciska łożysko. Podejrzewam że problem leży po stronie regulacji, ja niestety nie wiem jak to ustawić proszę o pomoc 
    • Przez bartek3635
      Witam. Jaka może być przyczyna twardego sprzęgła w Masseyu Fergusonie 3670 (1992r) ? Sprzęgło wysprzęgla i biegi normalnie wchodzą ale jest strasznie twarde, dodatkowo po rozpędzeniu sie i wciśnięciu sprzęgła coś świszczy jakby w  skrzyni.
    • Przez wojtek424517
      Witam. Mam problem ze skrzynia w c360. Podczas jazdy, przy niewielkim obciążeniu, jezdzie po nierównym, górce, co jakiś czas słuszę "gruchot" jakb coś miało się rozlecieć. Jest to spradyczne i wydobywa się mniej więcej z okolic reduktora. Zdjąłem podnośnik oraz pokrywę, przejrzałem przy okazji mechanizm i atak, tam wszystko idelanie. wyjąłem cały głowny wał w skrzyni do tyłu, bo miał luzy,podejrzenie padło na łożysko igiełkowe. Okazało się, że połowa igiełek jest w częściach, aż wyrobiło podtoczenie na wałku głownym, gdzie są osadzane. Wałek i igiełki do wymiany. Zauważyłem też spory luz na widełkach. wodziku od reduktora i w dodatku listwa jest wykrzywiona (zdjęcie), spojrzcie na kolejune zdjęcie, czy te koła od wstecznego co się zazębiają z kołem na dolnym wałku tak powinny być przesuniete względem siebie ?  Teraz moje pytanie, czy te uszkodzone łożysko i podtarta przez nie, bieżnia na wałku głownym mogła powodować takie cos? rozumiem, ze przy obciązeniu mogły tryby się nie zazębiać, tylko czy wtedy nie usłuszałbym czasami bardziej zgrzyty i jakiś przerw/szarpania w jeżdzie? Czy raczej mogło by się koło reduktora przestawiać na zającu i wtedy taki efekt? tylko wtedy by chyba też ciagnik szarpał podczas jazdy czy nie? Z góry dzięki za odpowiedzi.

• Przez bugi
      Witam
      Strzasznie ciężko w mojej trzydziestce chodzi sprzęgło, słyszałem że nie tylko u mnie, ale słyszałem też że da się coś z tym zrobić ale nie słyszałem co i właśnie dlatego chcę coś z tym zrobić da się? Jak tak to co?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj