wojtek8045

Zetor 5211-Zmiana opon z 6.00 na 7.50

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wojtek8045    0

Witam

Ostatnio wymieniłem tylne opony  z  14.9 na 16.9 bo dużo jeżdżę w transporcie  zmiana oczywiście jest odczuwalna na prędkości  a lata z przyczepą lub kosiarką to ciężko nie ma

ale mam dylemat z przodem   oryginalnie były 600 x 16  chciałbym tez wymienić na wyższe 750 ale nie wiem czy nie trzeba zmienić felg bo obawiam się ze fabryczne nie zmieszczą się przy półosi?    dokonywał ktoś zamiany?     

Edytowano przez wojtek8045

PRIMO    2054

Nic nie zmieniasz bo wszystko pasuje. 

U siebie mam 7.50 założone. 

Wiadomość z agroFakt.pl

PRIMO    2054

Oryginalnie były 6.00 a założone były tylko dlatego że poprzedni właściciel założył TUR-a.  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj