adam89k

Klucz udarowy na akumulator -Jakiej marki ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adam89k    61

proszę o opinię milwaukee czy Hilti jeśli można to proszę o konkretne modele cena nie ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabit500    12

8Ja bym Ci sugerował milwaukee z serii m18. Używam i niemam się si czego doczepic batęia laduje sie ok 45min. A co do mocy spokojnie urwiesz śrubę m12 w klasie 8.8

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick    1

Dwie różne półki, zdecydowanie Hilti i nie ważne jaki model. Makita to aktualnie podchodzi pod marketową zabawkę, nie profesjonalne narzedzie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam89k    61

jeśli chodzi o Hilti to jaki model konkretnie polecacie bo też bardziej skłaniam się ku Hilti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    105

U mnie jak był serwis MF to koła z tylu odkrecali wkrętarka udarowa DeWalt. 

Nie wiem jaki model ale robiła robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick    1

Mam jakiś stary egzemplarz o mocy 1900 nm jak dla mnie wystarczający baterie padły po około 7 latach po za tym zero awarii. Sam powinnaś określić zakres parametrów. Napisz kilka słów do czego chcesz używać to łatwiej będzie coś podpowiedzieć.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

polecam FACOM .3000F bedziesz miał mimimum 3000nm a jak trafi sie naprawa wagonu to tez poradzi

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Po pierwsze autorze napisz czy aku czy sieć... 

8 minut temu, plati napisał:

U mnie jak był serwis MF to koła z tylu odkrecali wkrętarka udarowa DeWalt. 

Od roweru to może i wkrętarką odkręci koło.... 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam89k    61

klucz tylko aku no i będzie używany tylko w gospodarstwie. koła odkrecic, wymiana elementów roboczych w maszynach uprawowych i do prac. naprawczych. chce kupić coś solidnego żeby było na lata i dobrej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toobek    57

Polecam Milwaukee mam już 2 lata i jestem bardzo zadowolony. Model z końcówką na 3/4 cala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toobek    57

https://milwauk.com.pl/Uchwyt/527-milwaukee-m18-onefhiwf34-0-one-key-fuel-klucz-udarowy-pierscien-zabezpieczajacy-.html

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toobek    57

No cena spora. Ja wolałem spokojnie odłożyć i kupić raz a porządnie. Tylko ja brałem sam klucz z jednym akumulatorem. Bo ładowarkę i dwa akumulatory mam z innego zestawu. Jak już mam kupować to tylko z milwaukee z serii M18. Wtedy wystarczy jedna ładowarka i te same akumulatory. Pozdrawiam i Wesołych Świąt!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam89k    61

a co Hilti oferuje dobrego bo widziałem tylko jeden model i to jakiś słaby na dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

na Razie to sobie na próbę kupie sieciówke 720 Nm moc 450 W /rzeczywista/za 150 -170 zł przez internet i bedze 14 dni na zwrot bez podania przyczynu a koszt zwrotu żaden bo do tego sklepu internetowego mam 1 km/jak nie odkręci nakretki szpilki przyczepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peewee1984    91

Ja używam tego dewalta. Calkiem spoko. Pracuję jako serwisant UTB wiec czesto odkrecam kola od wozkow i rzadko sie zdarza, że nie daje rady, chyba ze sruby sa tak dokrecone ze trzeba najpierw metrowa rurka je potraktowac. Czasami tez wykorzystuje go do rozkrecania silownikow skrecanych na klej i tez daje rede. Mam jeszcze z tej serii dewalta szlifierke i wkretarke na baterie 18V i spokojnie moge polecic... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327
11 godzin temu, AleksanderX napisał:

polecam FACOM .3000F bedziesz miał mimimum 3000nm a jak trafi sie naprawa wagonu to tez poradzi

A polecasz bo co? Bo cyferki 3000Nm zaimponowały?

O dobrą flaszkę idę,że 1000Nm nie zakręci.

A co do autora tematu, to w temacie makita ,w pierwszym poście już milwauke i deWalt i jeszcze cena nie gra roli😯

To prosty temat , najdroższe kupić z jak najdłuższą gwarancją i po problemie.

Dla mnie cena zawsze gra rolę, dlatego milwauke polecam . Makita , hmmmm szybko padła ,ale wymienili na nową. Tylko to sieciówka i 3.5tyś kosztowała, a po kilku miesiącach się porzygała olejem. Ale niesmak pozostał. O DeWalt nie mam zdania bo nigdy nawet w rękach nie trzymałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam89k    61

pomyłka zaszła chodziło mi o milwauke lub Hilti. ale każdy na innych forach poleca Hilti tylko nie widziałem żadnego dobrego klucza same zabawki z małą siła i tak się zastanawiam o jaki model Hilti może chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

bierz co taniej wychodzi, i coś co do 800Nm realnie kręci, bo co więcej na gosp dokrecać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peewee1984    91

Jeśli chcesz inwestowac w elektronarzędzia na baterie to warto wybrać firme która posiada uniwersalne baterie do roznych narzędzi. Wówczas kupujesz pierwszy produkt z bateriami i ladowarka, a nastepne juz "gole". Znaczaco obniza to koszty i wydłuża żywotność akumulatorów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam89k    61

to co byście wybrali MILWAUKEE KLUCZ UDAROWY AKU M18 ONEFHIWF34-502X czy HILTI SIW 9-A22 3/4"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj