matius04

Cena nowego siewnika pneumatycznego do kukurydzy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
matius04    13

Witam. Jestem przed zakupem nowego siewnika pneumatycznego 4 rzędowego zamierzałem zakupić Unia Delta ale cena 43 netto ale jestem ciekaw cen innych tańszych jak i droższych siewników jesli ktoś potrafi mi również polecić jakiś siewnik to z góry dziękuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak już pisałem w innym temacie mam 6-cio rzędowy sewnik Ozdokena, produkcja turecka, ale za przyzwoitą cenę dobra maszyna i jest sporo konfiguracji. Oferują również 4 rzędowe, więc warto rzucić okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po jednym sezonie i wysianych 250 ha jeśli chodzi o dokładność wysiewu to nie mam się do czego przyczepić, sieje równo, u mnie i u osób, którym oferowałem usługę, oni też są zadowoleni. Zobaczymy jak będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matius04    13

tez troche czytałem o firmie ozdoken ale za duzo ich jeszcze nie ma tak samo nie ma za duzo opinii. A co do Unii to tez firma produkuje na zamowienie te siewniki a cena ich nie jest taka mała jesli się weźmie komputer i wgl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ile za taką Unię trzeba dać już z opcjami ? Czy ta 43 netto to już z komputerem itp. ? 

Edytowano przez marian_aleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nad konskilde nie myślałeś? Za tyle też go kupisz tyle że bez komputera u nas jest od 2012 roku zasial 700 ha i jesteśmy zadowoleni. Ostatnio ktoś wstawial zdjęcie tutaj nowego takiego i po liftingu wygląda super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matius04    13

Za Unie w podstawie tylko z redlicami talerzowymi trzeba dac 43 netto plus komputer jednofunkcyjny 5 tysiecy albo wielofunkcyjny 8 tysiecy... to cena troche spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za konskilde było chyba w tym nowym 57 tys pod zdjęciem z komputerem na talerzach i nawóz i ziarno no i duży zbiornik na nawóz że spokojnie biga można sypać tego brakuje mi w moim siewniku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matius04    13

No cena dość spora... To cena bez komputera pewnie koło 52 tysięcy. Jeszcze słszałem coś o Falconu z Agro-Maszu ale on dopiero wchodzi na rynek wiec nikt nic nie powie jak sieje i wygląda w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

Tez mam kinskilde nowy model    vm 4, sieje 3 sezony i polecam. 

Talezowe redlice, duzy zbiornik na nawozy + komputer z fotokomorkami. Liczy nasiona na ha, na 100m, zarowno z każdej sekcji jak i ogółem na ha i w danej chwili na ha. 

Lekka i precyzyjna maszyna. 80km spokojnie daje rade z 500kg nawozu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proximaplus    11

Witam czy orientuje się ktoś ile może kosztować siewnik do kukurydzy Gaspardo MTE, 6- rzędowy ,czy były jakieś podwyżki po nowym roku?


Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj