MarcinKoczewski

Jalowka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witajcie ,4 dni temu byl u mnie wet zacielil jalowke  a dzis patrze ze ta jalowka skacze  na druga  bo chodzi w kojcu z druga jalowką 

Czy to znaczy ze inseminacja nie podzialala

received_2522995024598242.jpeg

received_3082234175167019.jpeg

sebe1033    249

za bardzo nie pasuje ale może szczególny przypadek -zdarzają się , raz u mnie powtarzała za 10 dni ... patrz obserwuj za 20 dni następną ruję 

A pomyślałeś że prędzej druga ma ruję 😉 a ta za byka robi 😅

Wiadomość z agroFakt.pl

ubogiwladek    34

Moze nie doszlo do owulacji i zrobil sie torbiel czy jak to sie nazywa fachowo :d i stad moze miec takie objawy jakby ruja dalej byla

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez Rafaell31
      Witam, czy ktoś wie gdzie znajduje się w podlaskim diler josera lub blattina bo jestem zainteresowany zakupem pasz, dodam że jestem z okolic Suwałk. Pozdrawiam 
    • Przez Byyyku102
      Witam wszystkich, planuje kupić byczki miesne i mam pytanie czym zastąpić mleko ?
    • Przez Artystarolnik
      Gdzie kupić cielaki do dalszego chowu Lubelskie 
    • Przez MariuszKlim
      Cześć
      Ktoś wie ile czasu po zgłoszeniu online padnięcie cielaka jest na dostarczenie paszportu?
      I zgłosiłem o duplikat kolczyków dla bydła, mam czekać na korespondencję czy jechać do agencji? 
      Wszystkie zgłoszenia rozpatrzono pozytywnie
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj