News
rabit500

wskażnik ciśnienia w układzie pneumatycznym

Polecane posty

rabit500    3

Cześć

Mam do was pytanie czym jest sterowany wskaźnik ciśnienia powietrza w układzie bo u mnie po odpięciu przewodu od czujnika wskazówka automatycznie wskakuje na max a po dotknięciu do masy opada do 0 .  i teraz sam nie wiem czy uszkodzony jest wskaźnik czy one po prostu działają odwrotnie.

Pacjent Zetor 5211.

mds212    343

Sterowany jest napięciem, albo gdzieś jest zwarcie do masy albo czujnik walniety

mikad    389

Nieprawda, sterowany jest masą i tak ma działać, jak zewrzesz do masy to leci na zero, czujnik do niego tak wygląda

59115634.JPG

Wiadomość z agroFakt.pl

rabit500    3

Dzięki za odpowiedź też mi się tak wydawało po przegladnieciu instalacji i schematy. Ale wolałem zapytać bo do tej pory w większości przypadków miałem do czynienia z odwrotnym działaniem wskaźników.

mds212    343

A czy poprzez mase nie steruje sie napieciem? Brak mi słow na takie wypowiedzie.... Jak zewrzesz to leci na maxa.

Edytowano przez mds212

rabit500    3

Jak najbardziej przez masę też sterujesz napięciem. Chodzilo mi o to ze w większości wskaźników którymi się do tej pory spotkalem wskaznik pokazywał maksymalną wartość po dotknieciu przewodem sygnalowym do masy. A nie tak jak w tym przypadku gdy nie jest z nią połączony.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dominikst
      Witam, jestem posiadaczem zetora 7245 z turem inter-tech. Mam pytanie, czy podczas pracy z turem mogę ustawić obroty wom na 1000? Tur wtedy szybciej działa, ale czy to jest zdrowe dla ciągnika?
    • Przez michal_xs
      Witam, mam problem z pompa zetora 5211 dokładnie z ta śrubka co na zdjęciu jest to chyba odpowietrzenie pompy. Leci mi z niej paliwo, uszczelniłem ja podkładkami nawet wymieniłem na nową śrubkę i dalej cieknie. Nigdzie nie jest pęknieta obudowa. Zetor ogólnie chodzi bardo dobrze, pompa pracuje nienagannie. Jakieś rady.? 

• Przez patryk1213
      Witam, mam problem z zetorem 6341, gdy dostanie troszkę obciążenia strasznie kopci na czarno, pompa po regeneracji, wtryski nowe, zawory wyregulowane, a silnik nie bierze oleju. 

• Przez Damianzetor7011
      Czy t o normalne że w Zetorze 7011 po wciśnięciu sprzęgła do końca podnośnik nadał podnosi? Bo w c 360 nie podnosi bo łapie 2 stopień, a w Zetorze jak to jest? Czy 2 stopień sprzęgła jest w pedale nożnym i dźwigni ręcznej czy też tylko w dźwigni
    • Przez damiandg
      Właśnie zakupiłem Zetora 5320 i mam zamiar zamontować do niego Tura.  Powiedzcie mi jaki byłby najlepszy tur żeby mi przód wytrzymał? Jest jeszcze możliwość zamontowania tura do Ursusa 914 ale on jest dużo mniej zwrotny więc zetor byłby najlepszym wyjściem. Głównie chodzi mi o to żeby założyć łyżkę i załadować jakieś zboże na przyczepę czy założyć widły i rozładować paletę nawozu.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj