Zaloguj się, aby obserwować  
radmzes

Problem z przyczepą !!!!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
radmzes    141

Witam przegięła mi się rama przyczepy. Co można z tym zrobić ??? Czy wgl opłaca się to robić??post-25034-127636213467_thumb.jpg post-25034-127636215012_thumb.jpg post-25034-127636216286_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochen    65

Przyczepa to ruina a ty chcesz to naprawiać??? Daj sobie z tym spokój za 5tyś kupisz taką w dobrym stanie, a tą co masz to możesz sobie beczkę na wodę w rzucić i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Góra jest dobra czy nie? jak nie to kupić dół w dobrym stanie i poprzekładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris82    77

coś jeszcze powinno z tego być

widziałem w gorszym stanie a chodzą do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Napraw mniejszy koszt jak góra dobra to bierz się na robotę. Mam terz taką przyczepę i ja zamknolem ten ceownik blachom i jest wytzymaly i się niegnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radmzes    141

Góra jest dobra właśnie. Przyczepę kupiłem praktycznie za grosze więc wolałbym naprawić. Wiecie kto by to mógł naprawić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

To by trzeba było nagrzać i wyprostować. potem wstawić wzmocnienia.. To trochę będzie kosztować. Lepiej byłoby wymontować to co w niej dobre (np siłownik, osie, koła zaczep) i sprzedać a resztę na złom. Jak dobrze poszukasz to tanio kupisz inną nie pogiętą przyczepę.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

tak jak @Andrzej mówi trzeba nagrzać i w miare lewarkiem wyprostować a później przez całość wstawić ceownik a od środka dodatkowe wzmocnienia , nakładki węzłówki itp . dużo bedzie z tym zabawy ale wszystko idzie zrobić tylko zależy za ile, czasami lepiej się rozejrzeć za czymś innym ... Pozdro


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak bys robil to sam to oplaca sie tylko puzniej problem z przegladem. Mam taka sama przyczepe i samemu ja prostowalem.W miejscach gdzie byla pokrzywiona wycinalem rame i dawalem wstawki i puzniej od gory katownik przez cala dlugosc ramy a od dolu plaskownik.Te przyczepy maja taka wade jak jest przeciarzona i kipruje sie do tylu i jeszcze na dodatek na nierownym terenie to na 100% rama sie wygina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil987    0

Pod żadnym pozorem jej nie sprzedawaj. No chyba że nie chce ci się przy niej nic robić... Myśmy też kupili swoja 4,5 tonówkę w fatalnym stanie i również rama była pogięta... Ale na wakacjach poświęciliśmy jej góra 2 tygodnie i wygląda jak nowa(no może już lakier stary bo była pare lat temu robiona).Możesz sobie zobaczyć mam w galerii ją. A z tą ramą to zrzucaliśmy całą górę, rame nagrzewaliśmy i prostowaliśmy cyklopem... Burty też od nowa robiliśmy, nowa podłoga(dziur nie ma wogóle, nawet woda potrafi stać :) ), zakładki doszły i efekty są super... A dziadek jak ją zobaczył to nie wierzył, że tak ją odpicowaliśmy, bo naprawdę była w fatalnym stanie.

Reasumując dla chcącego nic trudnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

u ojca we firmie ostatnio mechanicy zrobili D-47 prawie z niczego, tylko górna rama była orginał, dolną ramę całą robiliśmy od podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Robić ramę od podstaw a prostować i łatać staro to co innego. Moja to jest porobiona ze sztywnej na wywrotkę. Górna rama jest zrobiona w garażu.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radmzes    141

A znacie kogoś kto by to zrobił?? jestem z woje. kujawsko-pomorskiego okolice Golubia-Dobrzynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj