angielski_dzentelmen

Dźwignia, mocowanie siłownika wspomagania (Orbitrol) Zetor 5011-7745

Polecane posty

Witam Szanowne grono! Mam wielką prośbę, o wymiarowanie dźwigni zwrotnicy wspomagania Zetor 5011-7745.

Bardzo bym prosił o pomoc. Dziękuje z góry.

72453732.png

Edytowano przez angielski_dzentelmen

jacus    1095

albo mocowanie silownika wspomagania w ciagnika z orbitrolem-skonczyle orke i  kolo jest tak ujebane blotem ze nie chce mi sie teraz mierzyc- chyba na stronie farmexpert bylo duzo mierzonych czesci.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Wiadomość z agroFakt.pl

Jarekoyski    6

Witam 

ma prośbę, czy mógłby ktoś zwymiarować te uchwyty do założenia siłownika wspomagania zamiast oryginalnego tłumika drgań 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DominikzPodlasia
      Witam mam problem od dłuższego czasu z moim Zetorem. Chodzi o to, że podnośnik no chce opadać na pusto. Dopiero gdy użyje rury opada. Przy obciążeniu wszystko jest ok. Proszę o pomoc w identyfikacji problemu.
    • Przez Kacper0s
      Witam, 
      Posiadam zetor 8441. Ciagnik ma naprawiony alternator lecz odkąd go mam, również przed naprawą, obrotomierz zawyzał obroty. Na oko gdy ma 1500, obrotomierz pokazuje 2000. Za szybko też liczy motogodziny. W 45min pracy naliczyl ponad 1mth. Co może być przyczyną?
    • Przez brusse
      Witam , chciałem kupić tura do zetorka, prost sprawa gdyby nie to że w jednej firmie nie chcą sprzedać zwykłego Tur tylko wciskają xtrema  bo mowa ze zwykłe w tym modelu pękają?
      Ma ktoś takie doświadczenia , myślałem o tur 3b z hydra albo wolmetu  są to 700-750kg , chciałem 1000kg widziałem na filmikach że niektórzy na 3b tak mają ale to chyba tylko naklejka albo takiego modelu juz niema?  Tur do prostych prac pomocniczych podnieść bigbagi  czy skrzynie  nie mam zamiaru z niego robić spychacza :)
      Może są jacyś ciekawsi producenty  do tego modelu?
    • Przez nicjar090
      Witam , mam problem ze sprzęgłem w zetorze 5211 otóż , mam miękki pedał sprzęgła po odpowietrzeniu nadal to samo trzeba podpompować z kilka razy i da się wrzucić bieg ale aby stranąć znowu trzeba szybko naciskać lub gasić i pompować . wymieniony został wysprzęglik lecz nic to nie pomogło nie ma powietrza w układzie . Czy da się jakoś zajrzeć do łapek bez rozpoławiania i czy może ktoś spotkał się z podobnym problemem ? 
    • Przez Adrian1604
      Dzień dobry, czy ktoś z Państwa zna wyjaśnienie kodu błędu 1883 SMJ16. Traktor Zetor Proxima CL90 2018 rok.
      Bardzo będę wdzięczny za rozwikłanie problemu. Dodam jeszcze ze nie ma informacji na temat tego kodu ani w internecie ani w książce instrukcji.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj