rogerr33

Pług dłutowy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rogerr33    0

Witam

Może ktoś myślał nad produkcją w zimie takiego urządzenia? A może ktoś już to uczynił? Może ktoś podzieli się pomocnymi materiałami ,rysunkami wiadomo najważniejsze chyba będzie zrobienie slupica. Ale żeby tylko mieć materiały i wymiary to firmy przygotują

tomek1974    8

ja kupiłem głębosz 3 i mulczera 220cm szeroki  ,dospawałem jeszcze 2 zęby tylko są krótsze bo ciągnik za słaby  ma tylko 100km a tu potrzeba 150km ,chciałem trochę ziemię zamieszać to dospawałem resory ale w przyszłym roku odetnę  bo są niepotrzebne  będę robił siewnik pasowy 

e4495ab4ef83f.jpg

za wszystko zapłaciłem 7,5 tyś 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karoles04
      Witam mam problem w Renault 103.54 mechaniczna z elektrohydraulicznym włączaniem napędu.
      1.Gdy napęd jest wyłączony i ciągnik się kopie gdy skręce kierownicą do końca przednie Koła zaczynają się kręcić
      2.Ciśnienie oleju które dochodzi do przystawki napędu wynosi na zimnym oleju przy wolnych obrotach 20bra na większym gazie Max 25 gdy skręcę Koła na Maxa ciśnienie spada prawie do 0 tak samo jest jak nacisne na padał hamulca.
      Co to może być gdzie szukać przyczyny czy jakiś zawór jest zacięty czy może już pompa do wymiany?
    • Przez adas148
      Witam, po przejrzeniu wszystkich tematów zauważyłem, że nie ma sprecyzowanych wypowiedzi jak zrobić wał (wałki) do kultywatora (agregatu) krok po kroku. Mam malutkie gospodarstwo i chcę zrobić samemu wałki do kultywatora. Rozważałem kupno ale przy dochodach w moim domu to duży wydatek, a w dzisiejszych czasach trzeba gruntownie rozważyć propozycje kredytowe. Po oględzinach obejścia mojego domu, zauważyłem że materiał jest, spawarka i szlifierka też, a tym bardziej chęci. Więc zwracam się do forumowiczów z uprzejmą prośbą o pomoc w wykonaniu takiego urządzenia. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich.
    • Przez RoRo
      Witam chcialem pomalowac sobie pług na czerwono, jaka farba pomalowac najlepiej??Chcialem pistoletem pod kompresor, i gdzie kupic takie farby zeby to jakos tanio wyszlo?
    • Przez Mafia585
      Witam.
      Widziałem pare razy jak inni rolnicy bronowali ziemniaki bronami 3 które były rozcięte chyba na pół i ładnie dostosywały się do koziołka. Moja proźba polega na pomocy z wymiarowaniem ramy i bron rzeby wszystko się zgrywało? 
      POZDRAWIAM
    • Przez NABUCH
      Witajcie .
      Dokładamy z tatą silnik do naszej wialni . Mam pytanko ile macie obrotó na napędzię wentylatora? Tak sobie przeliczyłem że powinno być ok 130 obr / min Ktoś może potwierdzić. Mam silniczek 1400 obr /min 0.8 kW orginalnie z kołem 9 cm .Złożyliśmy to z kołem od roweru 24 cale ale obr są chyba zbyt duże bo wialnią dosyć mocno rzuca zwłaszcza górnymi sitami . Z czego można jeszcze wyciągnąć /ew zrobić koło pasowe o przyzwoitym rozmiarze. Pozdrawiam Wojtek
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj