Skocz do zawartości
QuasiFarmer

Tabela zamienników kół do JD 6330-6430

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Tabela
QuasiFarmer    0

Witam. Poszukuję tabeli rozmiarów kół do jd 6330p-6430p. Chodzi o mozliwości konfigurowania szerokości i obwodu kół. Wiem,że takie tabele umieszczane sa w instrukcjach obsługi, ale nie mam do takowych dostepu. jezeli ktoś miałby do nich dostęp byłbym wdzięczny za udostepnienie. Pozdrawiam

michal1111    1

Witam i dołączam się do tematu

Posiadam jd 6430 z szerokim ogumieniem i chciałbym założyć do niego opony cienkie do pryskania sadzenia tylko mam problem bo nie wiem jakie mam kupić koła jaki rozmiar a gdybym miał te koła cienkie czy można by je założyć dodatkowo do tych szerokich na sprzęgach lub w inny sposób tylko jaki proszę o pomoc i linki do kół i sprzęgów

Z góry dziękuje

Wjazda    0

Witam. Zamierzam kupić do mojego JD 6430 kupic waskie koła. Mozecie podpowiedzieć jakie rozmiary mogę założyć. Będzie ciagal sadzarkę zawieszaną z koszem hydraulicznym zasyp ok 1.5 tony, formowal ziemniaki i chodził w opryskiwaczu. Zamierzam zastosowac rozstaw 150. Mozecie udzielić mi jakichs informacj?Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

kissmy...    57

koła można różnie konfigurować zależnie od stopnia zużycia (jeśli ktoś zdecyduje się na używane), najprościej jest wyznaczyć stosunek średnic koła tylnego do przedniego bądź odwrotnie i dobrać koła wąskie według tak uzyskanego wskaźnika - dopuszczalna tolerancja jest wskazana w instrukcji, jeśli to jest zbyt trudne to polecam kontakt z dowolnym dostawcą (oni mają temat opanowany i wskażą Wam natychmiast możliwe dla danej szerokości opcje),

czy ktoś z Was pracuje na szerokości 225cm? ze względu na stabilność chciałbym przerzucić się z rozstawu 150 na 225 i zastanawiam jakie to będzie miało konsekwencje poza poprawą bezpieczeństwa pracy na uwrociach i skłonach oraz pogorszeniem zwrotności

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się