MłodyRolnik1234

Stawka godzinowa młodego traktorzysty

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Witam! Mam 15 lat, za niedługo zaczynam prawo jazdy kat.T, na wakacje będe już je miał. Dostałem propozycje pracy w wakacje, głównie do transportu zboża. Gospodarstwo liczy 100ha i ciągniki są prawie że nowe. Mam bardzo małe doświadczenie, prowadze z tatą gospodarstwo o powierzchni 12ha. Prace jakie wykonywałem to orka, bronowanie, podorywka, kultywatorowanie, transport, dukanie kiszonki, praca turem, koszenie trawy kosiarką dyskową, ogólnie wszystkie prace związane z prowadzeniem małego gospodarstwa oprócz oprysków, siewu i rozsiewaniu nawozów. W tym momencie kieruje do Was pytanie... ile moge sobiem "zażyczyć" na godzinę?Jeśli dodałem ten post do złego tematu to przepraszam i proszę o przekierowanie go do odpowiedniego tematu. Za błędy również przepraszam. Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc! P.S miałem pare razy styczność z nowymi ciągnikami min. jeździłem John Deerem 6330 oraz Valtrą 80 lub 800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

minimalna to jest 15 netto na rękę i myślę że przy takiej odpowiedzialności to 20 to będzie stawka dobra, ja jak na skoczka robiłem to do 40 zł na godzinę w nocy a 30 w dzień tylko że to były maratony po 16+ godzin 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
Przed chwilą, KlimekPL napisał:

Kto płaci 30-40zl za jazde traktorem? 

jak nie ma ludzi do pracy a roboty w piz.. to stawka też idzie w górę ale gość wiedział że jak wsiądę na ciągnik to będzie robota dobrze i szybko zrobiona, raz nawet widziałem baner jebut przy drodze "Poszukuję Traktorzysty" popyt jest 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aprochota    327

Nie dał bym ciągnika z przyczepa i nie doświadczone u traktorzyscie. Samo prawojazdy to tylko teoria a mieć 20 t za sobą i jechać gdzieś z tym to już inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793

U mnie w okolicy max 20zl za godzinę sie płaci na gospodarstwach. Moze właśnie dlatego tak ciężko o pracowników 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

U nas w okolicy wołają po 20zl/h ale nikt nie chce tyle płacić.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj