News
zyzek

Paszowóz samozaładowczy na tylni podnośnik traktora. Pobierający z pryzmy, a także z beli.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zyzek    6

Jak sądzicie, czy takie rozwiązanie sprawdziło by się w praktyce w małych gospodarstwach?

Cena to niestety ponad 80 000 zł, ale na pewno dałoby się zrobić coś takiego we własnym zakresie.

Pozostaje tylko pytanie, czy warto się w ogóle za coś takiego zabierać :)

spacer.png

Film z pracy urządzenia:

https://www.youtube.com/watch?v=2N2IdjvQ0xQ

Edytowano przez zyzek

plati    15

Czegoś takiego szukam tylko za 5k :D

nie mam czym wymieszać paszy ze słoma 

Wiadomość z agroFakt.pl

zyzek    6

Chciałbym się dowiedzieć, czy miał ktoś może doświadczenia z podobnymi urządzeniami. 

Czy takie małe ślimaki rozdrobnią i wymieszają odpowiednio paszę, i czy w ogóle ma to sens :) 

zyzek    6

Grutech według opisu moze mieszać trawę o długości do 10cm, a sieplo także długą trawę więc wykonanie we własnym zakresie łyżki jak sieplo byłoby chyba korzystniejszym rozwiązaniem?

simson2812    414

a wiesz, że chyba nawet będę robił znajomemu rolnikowi paszowóz z poziomymi wałkami. Ogladał kilka używanych i za 15000 tyś nie ma co kupić. 

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

zyzek    6

Wykonujesz może ślimaki do paszowozu na zamówienie? Jeśli tak, potrzebowałbym 2 podobne do tych jak w paszowozie z pierwszego postu ;) 

simson2812    414

niedługo tata ma się brać za robienie prasy

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez batim
      Witam mam zamiar zakupić wóz paszowy 8m poziomy w oko wpadły mi 2 marki Intermix i Celikel czy ktoś słyszał o tych markach jakieś opinie  ?
      podobno poziome szybciej mieszają pasze nawet o polowe krócej niż pionowe czy to prawda.
      Czy ciągnik 65 km da sobie rade w takim wozie ?
      A może macie inne propozycje inne marki modele dodam ze pasza to bele sianokiszonki- słomy i kiszonka kukurydzy
    • Przez kamil8352
      Dzień dobry, jakie noże polecacie do wozu paszowego euromilk? Wie ktoś jakiej firmy są montowane w fabryce?
    • Przez majkel207
      Witam, mam uszkodzeny pas transportera w paszowozie, jaką polecacie metodę naprawy, może coś takie w linku niżej, tylko wtedy jak dobrać odpowiedniej wytrzymałości łączenie?
      https://mlt.pl/produkty/polaczenia-do-tasm-gumowych/polaczenia-typu-ms/ms45-laczenie-tasm/

• Przez witek
      witam zastanawiam sie nad zakupem wozu paszowego firmy metal-fach T-659/1 co o nim sadzicie??
      Parametry techniczne:
      T-659/1
      Pojemność (m3)
      9

Zapotrzebowanie na moc (KM)
      60

Wymiary gabarytowe:
      Długość A (mm)
      5480

Szerokość C (mm)
      2500

Wysokość B (mm)
      2490

Masa (kg)
      3950
    • Przez kolatek
      Witam. Mam możliwość kupna paszowozu 8m z refundacją PROW 50 % netto.Wybrałem Metaltech z pzekładnią redukcyjną i wysypami, które pasowałyby do mojej obory.Mam 25 krów,planuję jednak zwiększyć maksymalnie do ok 35.Rodzinie ten pomysł (paszowóz) się nie podoba.Decyzję muszę podjąć szybko, jednak ostatnio brakuje mi argumentów na TAK. A koszt nie byłby ogromny - ok 35000.Proszę o rzeczowe rady zwłaszcza właścicieli paszowozów.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj