maciek916

poszukiwany fachowiec

Polecane posty

maciek916    3

mam problem z rozdzielaczem  wygląda tak jakby się zacinał zawór i w pewnym momencie nie ma na nim ciśnienia i nic nie działa a wystarczy prze gazować i wszystko wraca do normy  rozdzielacz jest elektrohydrauliczny i moje pytanie czy może wiecie polecić kogoś kto naprawia takie rozdzielacze mojej okolicy powiat Sieradz

Buszmen11    115

W sdzu hydraulikę siłową robi Stępień przy dawnej dk14 w kierunku na Wrocław, budynek z białej cegły po lewej stronie za salonem fiata

Agrest    5739

Mi jeden gość kiedyś powiedział - sprawdź wszystko po drodze nim dasz komuś łapy w rozdzielacz wsadzić.

Też miałem w masseyu zdemontować rozdzielacz, a się okazało że zużyte były oringi po drodze przed i za pompą i zasysało lewe powietrze. Raz podawało ciśnienie, raz nie 

Wiadomość z agroFakt.pl

Agrest    5739

Ja też kupiłem nową pompę i niepotrzebnie. Ale każdy przypadek jest inny, niemniej warto prześledzić całą ścieżkę oleju od skrzyni do rozdzielacze, czy gdzieś po drodze nie łapie lewego powietrza.

A rozdzielacze to ludzie radzą wysyłać do Tucholi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bizonsuperzo56
      witam wszystkich użytkowników e514 czy mógł mi ktoś z was odpowiedzieć jaka jest długość całkowita e514 z podpiętym hederem ??? bo nie wiem czy do wiaty mi wejdzie ... przymierzam się do zakupu takiego modelu i dlatego takiego pytanie do was kieruje z góry dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam
    • Przez endrjuew
      Witam wszystkich .Czytam forum od dawna z ciekawością i interesując sie Fortschrittem  E154 znalazłem instrukcję .Jeśli komus się przyda to proszę bardzo...
      09070858928.pdf
    • Przez rabit500
      Witam forumowiczów
       Mam problem z komputerem pokładowym w e524 a więc dzisiaj w trakcie koszenia Zgasły mi wszystkie Dolne kontrolki, to jest ustawienia hedera kombajnu kontrolki pokazujące zapchanie wytrząsaczy i tak dalej I teraz mam do was pytanie gdzie można szukać przyczyny tego że wszystko nagle umarło Dodam jeszcze że Po ponownym odpaleniu kombajnu wyświetlacze zaczely pokazywać losowe numery i litery na dwóch wyświetlaczach jak na załączonych zdjęciach,i do tego cały czas piszczy alarm i świeci się czerwony trójkąt do czasu gdy podciągnę ręczny na pierwszy ząbek oprócz tego ustawienia zmiany obrotów wentylatora młockarni działają prawidłowo. Dodam że kilka dni temu wymieniłem linkę od gazu. na 2 zdj sytuacja zaraz po odpaleniu a 1 gdy trzymam przycisk
      Ktos ma jakis pomysł. Jak z tego   wybrnąć
      pozdrawim jarek

• Przez kasek
      witam koledze wyszły bokiem korbowody w mdw 524 , może ktoś wie kto by miał na sprzedaż taki silnik ?? Był bym bardzo wdzięczny , środek żniw a maszyna stanęła ......
    • Przez Piteriiv
      potrzebuje pomocy odnośnie rozrusznika w forschnicie 514, rozrusznik kreci ale nie chce wypchnąć wirnika z zębatka  - jak śrubokrętem popchnę to odpali w innym przypadku kreci i stuka o wieniec co moze być przyczyną - nie ma napewno tam automaty ja w tradycyjnym rozruszniku,
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj