denis914

zestawy naprawcze

Polecane posty

KULAWA_KOZA    156

I z jednym i z drugim.Bo gość twierdzi że to produkt polski a tak naprawde to turek.Więc po co nas oszukuje i nie umie powiedzieć wprost!!!!!!nawet nie ma odwagi napisać gdzie jest fabryka.......bo dobrze wie że to części tureckie.

Sean-zrozumiałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

I tu popieram kolegę, skoro twierdzi że to w 100% polski produkt to niech udowodni, jeśli polski jest tylko importer to niech nie wciska kitów. Nie chodzi tu o jakość a przekaz. To tak jak z polsko-tureckim polmotem który na potrzeby stał się w pełni polskim producentem z wielką historią czyli ursus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobrze, to jak nie macie zastrzeżeń co do jakości, to o co Wam tak naprawdę chodzi? że polskie to niby najlepsze? nie rozśmieszajcie.

11 godzin temu, KULAWA_KOZA napisał:

 

Sean-zrozumiałeś?

Koza, ch*j mnie to obchodzi skąd są części, sam zakładałem w swoim ciągniku dwa lata temu te zestawy, i na chwilę obecną nie mam się do czego doczepić, mogłem wybrać zestawy Zetora, bo cena była porównywalna, ale oryginały były Zetora, i  że tak powiem szału nie było. Mnie pier**li kto to produkuje, dla mnie liczy się marka Waryńskiego, jeżeli on odpowiada za jakość, a sp***doli że czegoś nie dopilnował, to przepadł z kretesem.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmexpert    54

Która duża firma zdradza pochodzenie wszystkich produktów/ podzespołów?

Kulawa Kozo zadzwoń do firmy SONY i zapytaj czy wszystkie telewizory aby na pewno produkują w Japonii.

Liczy się to, że WARYŃSKI to polska firma, podpisuje się pod tymi produktami i co najważniejsze w razie czego nie ma problemu w kontakcie z nimi.

 

 


http://www.farmexpert.pl

Farmexpert - internetowy s k l e p rolniczy z częściami zamiennymi oraz akcesoriami.

501-612-029
501-260-817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bears    543
2 godziny temu, Farmexpert napisał:

Która duża firma zdradza pochodzenie wszystkich produktów/ podzespołów?

Kulawa Kozo zadzwoń do firmy SONY i zapytaj czy wszystkie telewizory aby na pewno produkują w Japonii.

Liczy się to, że WARYŃSKI to polska firma, podpisuje się pod tymi produktami i co najważniejsze w razie czego nie ma problemu w kontakcie z nimi.

 

 

Mam kamerę sony, napisane MADE IN CHINA więc w czym problem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Dokładnie tak, nie chodzi o jakość ale skoro chwalą się polskimi częściami to o fakty prosimy. Kolego Sean - trochę grzeczniej i bez wulgaryzmów bo ciebie może nie obchodzić ale mnie to interesuje. Polskie to lepsze? Są w Polsce produkowane części o zróżnicowanej jakości, pisanie że polskie najlepsze czy najgorsze to tak jakby nic nie napisać. Waryński chwali się pochodzeniem części więc konkrety prosimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
48 minut temu, akmaly napisał:

Dokładnie tak, nie chodzi o jakość ale skoro chwalą się polskimi częściami to o fakty prosimy. Kolego Sean - trochę grzeczniej i bez wulgaryzmów bo ciebie może nie obchodzić ale mnie to interesuje. Polskie to lepsze? Są w Polsce produkowane części o zróżnicowanej jakości, pisanie że polskie najlepsze czy najgorsze to tak jakby nic nie napisać. Waryński chwali się pochodzeniem części więc konkrety prosimy.

Zadzwoń do Biedronki jeden z drugim, może wam podadzą dane producentów którzy dla nich dostarczają towar.  :P   xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taa na pewno   :D   żaden producent nie ma w 100% swoich zestawów, a taki kooperant robi dla różnych firm z ich logo i na pewno się nie ujawni,  coś w stylu - wyprodukowano dla Biedry, proste?  do tego na jakimś forum będą się spowiadać, bo jeden z drugim  tak chce i jak się zezłości to nie kupi ich części.   xD

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bears    543
Przed chwilą, Sean napisał:

Taa na pewno   :D   żaden producent nie ma w 100% swoich zestawów, a taki kooperant robi dla różnych firm z ich logo i na pewno się nie ujawni,  coś w stylu - wyprodukowano dla Biedry, proste?

Debil czy jak? Przecież tam piszę wyraźnie wyprodukowane dla biedry PRZEZ firme XXX więc w czym ty widzisz problem? Szczycenie się Polskimi częściami które nie są produkowane w kraju i zatajanie tego to brak szacunku i tyle. A ja nie ufam firmą które próbują mnie oszukać i nabrać na ładną bajeczkę i kolorowe opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 No chyba sam jesteś debil i nie opowiadaj głupot że na wszystkich towarach jest producent wpisany, masz na mięsie, ziemniakach mleku producenta, masz co najwyżej zakład który to zapakował lub przerobił.

Nie ufasz to nie kupuj i tyle. Taki cwaniaczek wszystkowiedzący jesteś to może ty udowodnij im że nie są produkowane w Polsce? klepanie że nie są bo jakiś kolega tak powiedział to co to ma być? Przedstawiciel Waryńskiego twierdzi że są, to czemu mam jemu nie wierzyć tylko tobie? jak pewnie nawet nie zakładałeś tych zestawów, bo za ładne pudełka mają.    :P

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Chcesz być cwaniak tylko wiedzy mało. Produkt Polski to znak towarowy który podlega kontroli, jeśli znasz producenta który pomimo posiadania tego znaku nie przestrzega zasad to zgłoś to odpowiedniej instytucji a na pewno więcej go nie zobaczysz na tym produkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie odwracaj kota ogonem, bo nie znasz producenta, widziałeś kiedyś na jakimkolwiek mięsie że jest nie polskie? bo ja nie.

Może Zetora zapytaj czy aby wszystko jest ich, bo też pisze oryginał    :P

Temat jest zestawy naprawcze i więcej da komuś opinia tych co zakładali dany zestaw, i jak się sprawuje, niż dochodzenie producenta, bo tego nikt nie ujawni, nawet nie to że nie chcą czy coś kręcą, są związani umowami i pewnie im nawet nie wolno niczego ujawniać.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samtech84    101

Dokładnie, mają w umowach, że ani jedna ani druga strona nie może ujawnić kto fizycznie je produkuje. Jednak wystarczy przyjrzeć się dokładniej tym produktom i bez problemu można się dowiedzieć kto jest producentem np. termostatów, filtrów, zestawów naprawczych. 

Sporo ich części kupuję i jakościowo nie mogę złego słowa powiedzieć. Miałem kiedyś natomiast problem z końcówkami drażków kierowniczych. Osłony gumowe popękały kilka tygodni po montażu, reklamacja, wymiana na nowe w tempie błyskawicznym. W nowych poprawiona mieszanka gumowa i po 2 latach nie widać żadnych oznak zużycia. A np. w Bizonie na targańcu jak kosi się zboze z wsiewka trawy jako jedyne wytrzymują bez problemu cały sezon. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bears    543
10 godzin temu, Sean napisał:

Temat jest zestawy naprawcze i więcej da komuś opinia tych co zakładali dany zestaw,

Jaką możesz dać opinie o zestawach które założyłeś tydzień temu? Takie rzeczy się piszę po 10-15 latach więc ten temat z góry jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nikt nie mówi o tygodniu, zestawy Waryńskiego są na rynku od kilku lat i można już coś powiedzieć jeśli już o nich mówimy, szmelc wyjdzie w praniu już nawet po parudziesięciu MTG, zresztą w tytule tematu chodziło o zestawy naprawcze, nie tylko Waryński, a w pierwszym poście wręcz innej firmy, więc dlaczego temat bez sensu? Wyskoczył taki jeden że Waryński to szmelc bo coś tam gdzieś słyszał, a sam wystawia opinię innej firmie że założył coś, co na dotarciu jest wręcz idealne, to nie jest bez sensu takie zapędzanie w kozi róg?    :P

Kupuje ktoś samochód czy ciągnik, zresztą praktycznie wszystko, to sugeruje się raczej daną marką a nie jej kooperantami, ba ani ta firma ich nie ujawni, ani nikomu to niepotrzebne, to ta firma jeżeli nie dopilnuje jakości, to straci swoją reputacje.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

"Dokładnie, mają w umowach, że ani jedna ani druga strona nie może ujawnić kto fizycznie je produkuje. Jednak wystarczy przyjrzeć się dokładniej tym produktom i bez problemu można się dowiedzieć kto jest producentem np. termostatów, filtrów, zestawów naprawczych."

- Niby skąd to wiesz? Pracujesz w zarządzie tej firmy?

 

"Nie odwracaj kota ogonem, bo nie znasz producenta, widziałeś kiedyś na jakimkolwiek mięsie że jest nie polskie"

- skoro jest znaczek to jest z Polski.

Zresztą w każdy produkt w takiej biedronce musi mieć udokumentowane pochodzenie.

 

"Może Zetora zapytaj czy aby wszystko jest ich, bo też pisze oryginał" 

- Czy Zetor szczyci się tym, że każda cześć jest robiona w Czechach? Nikt tu nie podważa tego, że są to zestawy Waryńskiego.

 

"Kupuje ktoś samochód czy ciągnik, zresztą praktycznie wszystko, to sugeruje się raczej daną marką a nie jej kooperantami, ba ani ta firma ich nie ujawni, ani nikomu to niepotrzebne, to ta firma jeżeli nie dopilnuje jakości, to straci swoją reputacje."

- tu już pojechałeś, w obecnych czasach przy zakupie ciągnika  właśnie patrzy się na to kto jest producentem podzespołów i każdy producent nie kryje tego.

Zresztą w samochodach jest to samo, od dawna każdy podzespół jest oznaczony przez producenta który to wykonał ( w większości przypadków z informacją o kraju produkcji ).

 

 

 

Edytowano przez akmaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bears    543
9 godzin temu, Sean napisał:

Nikt nie mówi o tygodniu, zestawy Waryńskiego są na rynku od kilku lat i można już coś powiedzieć jeśli już o nich mówimy, szmelc wyjdzie w praniu już nawet po parudziesięciu MTG,

Przez kilka lat jakość wykonania może się zmienić kilkukrotnie więc? Z resztą powiedz nam jak rozpoznasz szmelc'a po parudziesięciu MTG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, akmaly napisał:

- tu już pojechałeś, w obecnych czasach przy zakupie ciągnika  właśnie patrzy się na to kto jest producentem podzespołów i każdy producent nie kryje tego.

Zresztą w samochodach jest to samo, od dawna każdy podzespół jest oznaczony przez producenta który to wykonał ( w większości przypadków z informacją o kraju produkcji ).

 

 

 

No i co z tego kto jest producentem, dana marka bierze za to odpowiedzialność.

Przed chwilą, bears napisał:

Przez kilka lat jakość wykonania może się zmienić kilkukrotnie więc? Z resztą powiedz nam jak rozpoznasz szmelc'a po parudziesięciu MTG?

No to chyba może zdarzyć się w każdej firmie.

Tak rozpoznasz, że z pierścieni nie było prawie nic, a tuleje miały takie progi że tłoki nie chciały wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bears    543
49 minut temu, Sean napisał:

Tak rozpoznasz, że z pierścieni nie było prawie nic, a tuleje miały takie progi że tłoki nie chciały wyjść.

Z takim czymś się spotkałem jak jeden z drugim pożałował na filtr powietrza albo na gumy i jeździł na lewym powietrzu. Ostatnio miałem perkins'a 4 który w takich warunkach wytrzymał przeszło 100 mtg więc skończ pisać te bajki że po parudziesieciu mtg lecą tuleje bo nawet na najgorszym chłamie trochę pojeździsz. Ja kończę bo szkoda klawiatury na bicie w ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bajki to ty opowiadasz mądralo, widać mało jeszcze chłopysiu widziałeś.   :) Kończ faktycznie, bo takie bzdury pieprzysz że szok, 15 lat będzie czekał żeby coś o zestawach powiedzieć , a to ci mechanik.  xD

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Po parudziesięciu mth to bardziej o mechaniku można coś powiedzieć niż zestawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No niestety, ale to akurat był dobry mechanik i po założeniu innych zestawów, tego problemu nie było, bardziej powiedzieć można o właścicielu że żeby "zaoszczędzić", wybiera szmelc.

 

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Tak naprawdę wystarczy spojrzeć na allegro i odrazu się widzi co potencjalny kupiec kupuje.Największym pocieszeniem ciesza się najtańsze zestawy, bo sa tanie.....a potem płacz bo sezonu nie wytrzymały :)

A MIAŁY BYĆ TAKIE DOBRE BO TANIE I Z GRATISAMI xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Lukecki
      Witam, w którym miejscu można zmierzyć ciśnienie doładowania w Ursusie 1614?  Jak to zrobić? 
    • Przez Krzychu_912235
      Witam posiadam ursusa 385 z silnikiem 912 domyslam sie ze pierwsze mrozy daly znac o sobie...koledzy powiedzcie co tu  zrobic aby ta maszyna paliła na mrozie w mf235 jest świeca...a tu nic ...pozostaje knot<raz mi sie juz ciagnik zapalił od tej formy rozgrzewania>...czy moze da sie cos zamatować aby bez problemu ją zapalic...I jeszcze jedno pytanie nie wiecie ile kosztuje siedzonko do tyłu dla pasazera...
    • Przez tomi217
      mam problem nie wiem gdzie jest w 1014 chlodnica oleju silnikoweg i na czym polega konserwacja.
    • Przez wariatpolowy
      Witam.
       
      Mam nadzieję, że w odpowiednim miejscu założyłem temat...
       
      A więc tak:
       
      W 1224 wybija wodę z chłodnicy, jak zaczyna łapać temperaturę podczas pracy- jakieś 70 stopni (np z talerzówką). Z tym że jest to dość dziwne, gdyż podczas pracy (przy obrotach ok 1600- 2000) jest ok, a jak tylko zmniejszy się gaz (np przy zawracaniu), wybija jednorazowo nawet 4-5 litrów wody. Po dolaniu wody temp spada do ok 40-50 stopni, dwie długości pola, temp rośnie i znów gejzer. I tak w kółko.
       
      Termostat nowy, węże nowe, chłodnica potraktowana KRETEM od środka, a z zewnątrz płynem do mycia silników (jest czyściutka), pompa wody nowa...
       
      Mogła któraś tuleja pęknąć? Ogólnie teraz miał planowaną głowicę, nową uszczelkę, nowe pierścienie, pompę po regeneracji, wyregulowane wtryski i pali bardzo ładnie. Przy obrotach pow +/- 1200 można odkręcić korek od chłodnicy i nic nie wybije, widać, jak woda krąży. A jak tylko obroty spadną, tak woda idzie w powietrze. W czwartek na jakieś dwie godz pracy trzeba było dolać prawie 30 litrów wody...
       
      Ratujcie, bo za jakiś miesiąc czeka jakieś 150 ha na talerzówkę....
    • Przez rolnikgospodarny95
      Witam mam do was pytanie dlaczego chłodnica zaczęła przeciekać, jest orginalna od 90roku.jakie są sposoby żeby ją uszczelnić? A może trzeba będzie pomyśleć o zakupie nowej, jeżeli nie uszczelniła by się.Czekam na wasze odpowiedzi bo nie wiem co zrobić. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj