News
klamka4

Renault 103-14 TX- Ciśnienie wtrysku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
klamka4    0

witam,mam problem z końcówkami wtrysku. Wie może ktoś na ile bar  maja być ustawione te końcówki ? Pompa rotacyjna 4 cylindry turbo.

rami    12

witam wiesz ustaw je na 190bar  bo  w swojej szóstce mam 220bar wiesz też jak masz original   wtryski to na nich pisze jak jest ciśnienie 

andrzej78    90

Producent zaleca ciśnienie 220 bar . W silniku  TD226-4 mającym zastosowanie w modelu np. Renault 103-12, 103-14 nawet 103-54 .Przykładowy numer rozpylacza BDLL150S6676.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BenQ
      Witam .Panowie ciagnik renault 85-34 tx . Problem polega na tym że nie da rady wyrzucić wałka wom na neutralny mozna tylko wylaczcyc za pomocą sprzeła , drugi problem to skrzynia a mianowicie lewarkiem od biegow terenowych nie można wrzucic innego biego niż 3 i luz ( biegi terenowe ) ostatni problem to wspomaganie. Nie ma wspomagania w ciagniku gdy jest zimny a gdy sie rozgrzeje kierownica ząbkuje , dodam ze ciagnik zalany olejem 10w30 (skrzynia). Filtr wysokiego cisnienka wymieniony i na zasilaniu pompy także. Prosze o pomoc.
    • Przez klamka4
      Witam czy wie ktoś na ile ma być ustawiony klucz dynamometrycznego aby dokręcić głowice,korbowody i luz zaworowy w tej renuwce 103-14  4 turbo  .Albo może ma ktoś jakąś książkę lub wykres.
    • Przez Agriceltis
      Witam, odświeże trochę temat. Chciałbym skalibrować rewers w Cetisie 436rx. Może macie jakieś sposoby żeby to zrobić bez podpinania komputera? Ewentualnie znacie kogoś kto ma taki program i mógłby do mnie podjechać. Okolice Knyszyna Woj Podlaskie. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez bartekb6
      Witam pszeszukuje forum ale nigdzie nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Czy  chcąc wymienic tarczki od półbiegów w renault cergos 350 trzeba zdejmować kabine i wyciągać skrzynie na zewnątrz czy wystarczy rozpołoowić ciągnik? Z góry dziekuje za odpowiedz.
    • Przez traktorzystaJakub7211
      Witam, wycieka mi gdzieś płyn hamulcowy, cylinderki przejrzane i suche , żadnego wycieku zewnętrznego , przewody suche. Jedyne co mi zostało przejrzeć to ten układ co idzie na przyczepy. Robił to już ktoś ? wie jak to działa i jak się do tego zabrać ? bądź wie gdzie jeszcze ten płyn może uciekać ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj