radek5314

widly do bel budowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
radek5314    67

chce zrobic z paleciaka widly do bel, jaki rozstaw tuleji zrobic 85 lub 140cm, nie ma jak za bardzo robic otworow i tulejii wspawywac, czy mozna na wierzchu tuleje przyspawac z 2 stron do blachy grubosc ok 2cm i wkrecic kły, ramka nie jest robiona z profila cos takiego

widly-do-palet_32_44_26529.jpg.27b267c5c

zetor-10540_32_75_93389.jpg.2d5e35f75d7d

Edytowano przez radek5314

Wiadomość z agroFakt.pl

radek5314    67

do palet bede uzywal tez i chce ta ramke wykorzystac i miec 2w1 tylko teraz co robia te nowe paleciaki to sa z profila i w otwory wspawuja tuleje a tutaj nie ma za bardzo gdzie wywiercic bo inna budowa tylko trzeba albo w srodku przyspawac lub na zewnatrz ale to juz bedzie rozstaw 135cm i chce sie dowiedziec czy to wytrzyma spawanie tuleji z boku a nie w otwor

Patryk1222    91

Tyle to widlami do palet można wrzucić xD

A tak poważnie to przylep gdzie jest miejsce na tulejke i tyle dwa zęby wystarczą 

czesio200    2180

135 to za szeroko. Daj weżej tulejke, gdzieś do bku przyspawaj daj jakieś wzmocnienie czy tam klinik i musi trzymać.

czesio200

Risto    29

Najprościej to idź na plac i zmierz rozstaw. A druga opcja kup kształtownik prostokątny z najgrubszą ścianką jaką dostaniesz idź do ślusarza nawierci ci otwory, jak nie masz wiertarki stołowej wspawaj tuleje, połóż kształtownik na ramce od środka od strony traktora i przyspawaj do ramy. Albo na grubych paskach blachy zamiast płaskownika, nawet podwójnie położonych. Bo widać masz starszą wersje paleciaka. Skorzystałem z twej fotki, wybacz.

Paleciak.jpg

Edytowano przez Risto

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Gustlik25
      Witam, mam w garażu takie koła żeliwne jak na foto orientuje się ktoś od czego one są? Wał jakiś ale jaki posiewny? Łąkowy?
    • Przez rojkow
      Witam wie ktoś gdzie w woj. łódzkim ktoś naprawia dojarki Alfa Laval? ma ktoś jakieś namiary do kogoś??
    • Przez xMarox
      Witam
      używałem lupki ale nie znalazłem odpowiedzi na moje ubolewania.
      Szukam rębaka do gałęzi. Wybrałem w sumie trzy i teraz proszę was o poradę.  Może ktoś ma/miał albo w tej cenie (3500) ma ktoś inny dobry uwagi
      1. Selmar R16
      2. ZIKO XT62
      3. ZIKO XR130 lub mniejszy
      Którego polecacie? Którego nie polecacie
      Maszyna z jaką będzie pracował to C-330

Obroty WOM/min 540  
      lub
      Renault 92 - 62KM
      Obroty WOM/min 540/1000  
    • Przez Siwecki97
      Witam, 
      Jestem zainteresowany kupnem przyczepy z wywrotem pneumatycznym. Pytanie jest takie.. Czy jest to porównywalne "jakościowo" rozwiązanie do tradycyjnego wywrotu? Plus.. Czy przyczepę np z Holandii bez papierów (bo tam nie wymagają) normalnie bezproblemowo zarejestruje w Polsce? 
      Z góry dziękuję za pomocne odpowiedzi! 
      Pozdrawiam serdecznie. 

• Przez Kozo
      Jak rozebrać siłownik obrotu w trollu żeby dostać się do uszczelnień 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj