News
Dangio

Case Maxxum 115 - Silnik nie gaśnie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Dangio    0

Witam. Mam problem z case maxxum 115, 2007 rok. Traktor kilka dni temu zakupiony. Wszystko było dobrze ale wczoraj jak chciałem zgasić traktor, obroty spadły do bardzo niskiego poziomu ale silnik dalej pracował. Po ponownym przekręceniu zapłonu dalej silnik wraca do normalnych obrotów. Wiem że coś było grzebane przy pompie paliwa (tam jest boscha). Czy to może być przyczyna właśnie tej pompy ? Wiem że jest w niej jakiś zaworek, tak zwany "gaszak", który powinien odcinać dopływ paliwa. Czy ktoś z was miał podobny problem ? Proszę o porady. Pozdrawiam.

igor10246    114

no dokładnie ten zaworek za to odpowiada pytanie czy wina samego zaworka czy gdzieś kabel przytarty , mierzyć i próbować 

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

jaco512    62

Przy gaszeniu powinno odcinać prąd, więc jak nie chce gasnąć odkręć kabel idący do tego zaworka, zobaczysz czy wtedy zgaśnie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Dangio    0

Czy ten za worek znajduje się w samej pompie czy na zewnątrz? Gdzie mogę go znaleźć? 

Dangio    0

Po odpięciu tego kabla z cewki nie można było odpalić ciągnika. Nie sprawdzałem co się stanie przy odpięciu go podczas pracującego silnika. Wczoraj przy całym dniu pracy ani razu nie zdarzyło się tak, ze traktor nie chciał zgasnąć. Dla spokoju wymienię tą cewkę. Koszt niewielki więc czemu nie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ziel
      Ostatnio się nudziłem i zacząłem kombinować z ustawieniami zegarka itp. Po pewnym czasie załapałem jak to zrobić. Do menu ustawień wchodzimy: naduś środkowy przycisk przy wyświetlaczu i go trzymać równocześnie przekręcając kluczyk w stacyjce w lewą stronę. Pojawi sie na wyświetlaczu cyferka. Jest ich 6, kolejno od 1 do 6, pod każdą z nich przypisana jest jedna funkacja. Aby wybrać jedną z funkcji (cyferek) naduszamy środkowy i prawy przycisk przy wyświetlaczu równocześnie i czekamy 2 sec. Po czym zmieniamy ustawienia środkowym lub prawym przyciskiem w zależności co i jak chcemy ustawić. Aby wrócić do menu przytrzymujemy również środkowy i prawy przycisk równocześnie. Co prawda podałem tylko jak dostać sie do 6 opcji, a Bodajże jest ich 12 tylko zapomniałem jak to zrobić dodatkowo trzeba coś z przyciskami pokombinować.
      Nieraz ciężko nadusić 2 przyciski równocześnie bo nie łączą albo jeden wdusisz ułamek sekundy później.
      Napisałem to tutaj bo wiem że duże grono użytkowników tych ciągników nie wie jak to zrobić.
    • Przez sunday
      Witam
      Posiadam Case MX 135, ciągnik na miękkiej osi i jest taka sytuacja że jedno przednie koło nie stoi prosto tylko jest trochę przechylone i tu moje pytanie czy jest może możliwość jakoś to wyregulować czy może coś jest wybite???
    • Przez maciekc
      Witam. Od jesieni borykam się z problemem jazdy w moim cisgniku, a mianowicie kontrolka się nie świeci powershift zmienia biegi bez problemu, podnośnik i wspomaganie działa. Jedynie brak reakcji na zmianę kierunku jazdy. Elektrycznie zmierzyłem jest ok, jedynie problem tkwi w hydraulice tzn. Czujniki ciśnienia rewers i forward są ciągle zwarte, nie dochodzi do nich olej. Moje pytanie brzmi gdzie zmierzyć cisnienie, które doprowadzone jest do tej płyty zaworowej pod siedzenie?
    • Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam ... wie ktoś może o co chodzi z tą wersją EHR`a ? Nie jest to "mysz" tylko jakieś dwa przyciski . Jak to rozwiązanie się sprawdza i czy ktoś posiada z was drodzy agrofotowicze takiego ehr`a w swoich case mxu / maxxum 

• Przez andrzej8706
      Witam spotkał się ktoś może z problemem podnośnika. Otóż z przycisków na błotniku nie działa opuszczanie tzn na początku jak wszystko zimne to coś tam opuszcza ale potem przestake, podnoszenie ok wymieniłem na tzw macajewa przyciski od opuszczania ale problem pozostał gdzie dalej szukać przyczyny. Te dwa przekaźniki co są w tej konsoli z boku mogą mieć coś  z tym wspólnego? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj