mizerek

Ursus 914 -Czujnik poziomu paliwa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mizerek    1

Cześć wszystkim,

Mam problem z dobraniem czujnika poziomu paliwa do ursusa 914. Oryginalny czujnik nie pasuje. Dwie różnice: w zbiorniku mam mocowanie na 6 otworów, a nie na pięć oraz nie mam wgłębienia w zbiorniku, przez co oryginalny czujnik jest za wysoki. Czy ktoś wie jaki czujnik będzie tu pasował? 

Szerokość około 5,5 cm, rozstaw dziur po przeciwnych stronach 6 cm.

Wrzucam zdjęcie otworu w zbiorniku. Te duże dziury są od wkrętów po zaślepce.

DSC_0085.JPG

Edytowano przez mizerek

Mares    30

Tak patrzę w internecie to masz otwór od pływaka bardzo podobny do zbiornika z ursusa 4514 itd, tam są pływaki na 6 otworów. Może masz nie oryginalny zbiornik ?

mizerek    1

Dzięki za odpowiedź,

Też tak patrzyłem, że by najbardziej pasował. Tylko, że u mnie w okolicy w żadnym sklepie nie mieli. A na internecie nigdzie nie ma wymiarów tego czujnika z 4512/4514.  Otwory to jeszcze nie największy problem. Najważniejsza jest wysokość, aby pod maskę się zmieścił. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Sean    1983
6 godzin temu, mizerek napisał:

Cześć wszystkim,

Mam problem z dobraniem czujnika poziomu paliwa do ursusa 914. Oryginalny czujnik nie pasuje. Dwie różnice: w zbiorniku mam mocowanie na 6 otworów, a nie na pięć oraz nie mam wgłębienia w zbiorniku, przez co oryginalny czujnik jest za wysoki. Czy ktoś wie jaki czujnik będzie tu pasował? 

Szerokość około 5,5 cm, rozstaw dziur po przeciwnych stronach 6 cm.

Wrzucam zdjęcie otworu w zbiorniku. Te duże dziury są od wkrętów po zaślepce.

DSC_0085.JPG

To jest bodajże typ czeski czujnika a to jest ten czujnik, https://allegro.pl/oferta/czujnik-poziomu-paliwa-c-385-agtech-7890754545?reco_id=ddfaaa3e-0ed0-11ea-b6db-246e96321a90&sid=0e7a5475e04eefd78184d559df6fb9f87c889ad5ac94196dac75ac99722370c3&bi_s=archiwum_allegro&bi_c=Product&bi_m=reco&

A zegar w ogóle masz jakiś? Najlepiej zadzwoń do nich i zapytaj czy to jest na pewno ten czujnik do tego zbiornika.

Edytowano przez Sean

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Magda2202
      Witam chciałem zapytać czy ktoś może wie co to może być za część  po wyciągnięciu walka że skrzyni leżała w środku urwana 

• Przez Maciekkkk
      Witam padla mi pompa i zawiozlem ja do regeneracji, pompa zrobiona odebrana i wzialem sie za montaz, zalozylem nowe sprzegielko i zalozylem pompe i ciagnik nie chce odpalic, kreci i kreci i nic z tego. Ma ktos jakas rade na to ...
    • Przez VIz
      Proszę o doradzenie jaki siewnik z agregatem byłby odpowiedni do ursusa 1614? Gleby średnie, mozaikowate z przewagą pagórków.
    • Przez Jobi
      Witam poszukuję książki instrukcji napraw ciągnika ursus 912 w wersji elektronicznej może być pdf lub zdjęcia. Z góry dziękuję.
    • Przez kocimierz
      Dzień dobry 
      Mam problem z ursusem 1224, problem jest taki że podczas orki z ugiem 4 skibowym zabrakło napędu w tylnych kołach. Przód normalnie ciągnie ale nie daje rady uciagnac tego zestawu. Objawy utraty były że podszac jazdy orki nagle ciągnik ustał i tylko przód zaczął kopać. 
      Rozłączałem napęd i nic nie dało. Włączyłem blokadę i też nie dało napędu. Czasami na wyłączonym przodzie tak jakby coś łapało napędu ale chwilą 2sekundy i zrywało napęd aż ciągnik drżał.  
      Proszę o pomoc co mogło się stać. 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj