luki80413

Bizon zo 56 skrecanie hydraulika

Polecane posty

luki80413    0

Witam wszystkich  mam do was takie pytanie jestem początkujacy nie wiem jeszcze dobrze co z czym sie je kupilem bizona jakis miesiac temu i odnioslem wrazenie ze krecac kierwnica kola ruszaja sie zbyt wolno mam nadzieje ze mnie rozumiecie  np jadac krecilem w prawo caly czas a kombajn zbyt malo wykonywal skretu czuc opor delikatny i w pewnym momecie kierownica zatrzymuje sie gdy wykreci do konca w prawo lub lewo . Odczulem tez ze stajac na wolnych obrotach i krecac kierownica cos w pewnych mometach nie caly czas drzy pod pomostem nie chcial bym nie potrzebnie wpakowac sie w koszty heder podnosci wszystko dziala tylko z tym skretem ploki co :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No chyba musi być kiedyś opór i koniec skrętu, nie możesz kręcić bez końca.

Raczej wszystko jest w porządku, a drżenie to rurki drżą, też norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    105

Jazda bizonem jak każdym pojazdem który ma sekretny tyl  jest dosyć specyficzna. Trzeba chwilę poczekać zanim tył zajdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Radzę poprosić kogoś co ma bizona i niech zobaczy jak działa, bo może z orbitrolem coś nie tak, lub nie taki założony jak być powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Bizon ma wspólny olej do podnoszenia i orbitrola? 

Jeżeli nie to masz mało oleju w orbitrolu. Te objawy na to wskazuja


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

Bizon dość wolno skręca. Nie może mieć takiej reakcji na kierownicę jak np C330, bo by nie był precyzyjny, a nawet mógłby się przewrócić przy szybszych manewrach.


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki80413    0

Rozumiem ale jezdzilem juz z innymi w zniwa gdy nie mialem maszyny i u nich strerowanie bylo szybkie w porownaniu do mnie . Nie mozna tego orbitrolu podkrecic zwiekszyc mu reakcje czy cos :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jedynie wymienić na inny, być może coś się w nim dzieje niedobrego.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bizonek
      bizon
    • Przez Audi213
      Czy ktoś może przerabiał wózek od Bizona, tak żeby heder ze stołem stabilnie na nim stał i dało się nim jechać?
    • Przez kingway
      Witam , czy ma ktoś instrukcję naprawy silnika SW 400 i 6CT107 taką od A do Z gdzie jest wszystko pokazane jak i co zrobić aby było dobrze ? Czy wql coś takiego istnieje ? Jeśli tak to gdzie to mogę dostać ?  
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie , gdzie mogę znaleść cześci do bizona rekorda niebieskiego , chodzi mi o półoś nowego typu . Mile widziane jakieś namiary , wiem , że zwolnice do Bizona rekorda pasują także od BSa niebieskiego , także może być i BS . Może ktoś wie gdzie taki stoi po spaleniu czy ogólnie ktoś takie coś rozkręca na części  
    • Przez Ukson
      Czy cała woda wyleci z chlodnicy i bloku przez kranik w chlodnicy w bizonie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj