News
luki80413

Bizon zo 56 skrecanie hydraulika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
luki80413    0

Witam wszystkich  mam do was takie pytanie jestem początkujacy nie wiem jeszcze dobrze co z czym sie je kupilem bizona jakis miesiac temu i odnioslem wrazenie ze krecac kierwnica kola ruszaja sie zbyt wolno mam nadzieje ze mnie rozumiecie  np jadac krecilem w prawo caly czas a kombajn zbyt malo wykonywal skretu czuc opor delikatny i w pewnym momecie kierownica zatrzymuje sie gdy wykreci do konca w prawo lub lewo . Odczulem tez ze stajac na wolnych obrotach i krecac kierownica cos w pewnych mometach nie caly czas drzy pod pomostem nie chcial bym nie potrzebnie wpakowac sie w koszty heder podnosci wszystko dziala tylko z tym skretem ploki co :/

Sean    1686

No chyba musi być kiedyś opór i koniec skrętu, nie możesz kręcić bez końca.

Raczej wszystko jest w porządku, a drżenie to rurki drżą, też norma.

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

plati    13

Jazda bizonem jak każdym pojazdem który ma sekretny tyl  jest dosyć specyficzna. Trzeba chwilę poczekać zanim tył zajdzie. 

Wiadomość z agroFakt.pl

wieslaw16    56

Radzę poprosić kogoś co ma bizona i niech zobaczy jak działa, bo może z orbitrolem coś nie tak, lub nie taki założony jak być powinien.

sumek666    2863

Bizon ma wspólny olej do podnoszenia i orbitrola? 

Jeżeli nie to masz mało oleju w orbitrolu. Te objawy na to wskazuja

zbyszekbrzuze    266

Bizon dość wolno skręca. Nie może mieć takiej reakcji na kierownicę jak np C330, bo by nie był precyzyjny, a nawet mógłby się przewrócić przy szybszych manewrach.

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

luki80413    0

Rozumiem ale jezdzilem juz z innymi w zniwa gdy nie mialem maszyny i u nich strerowanie bylo szybkie w porownaniu do mnie . Nie mozna tego orbitrolu podkrecic zwiekszyc mu reakcje czy cos :)

Sean    1686

Jedynie wymienić na inny, być może coś się w nim dzieje niedobrego.  

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sławek
      czy którys z kolegów posiada stół do rzepaku oplaca sie to kupować
      a może ktoś sam sobie zrobil kakowy bo mi ostatnio taki pomysł chodzi po głowie może ktos sie podzieli pomysłem
    • Przez macko25
      oto moja przeróbka obrotów prędkości młocarni.prędkość młocarni mam przy następujących obrotach silnika 2200/młocarnia 910
      2350/młocarnia 950
      2500/młocarnia 1100
      przerobiłem dlatego że zawsze przy odrzutniku zawsze mi się łożysko grzało i się psuło ale tylko zawsze z prawej strony i nigdy młocarnia przy zwykłych talerzach i gruby pas nigdy nie trzymała równej prędkości obrotu i zawsze poślizg był albo pas się zerwał albo zawsze się regulowało prędkość to wszystko się ciągło na prawą stronę i po łożysku więc wpadłem na pomysł tzn gościu był na targach rolniczych i takie coś proponował za koła,napinacz i pas 1500zł i tak sobie przerobiłem i od dwóch lat tak jadę i żadnej awarii jeszcze przy tym nie miałem.zrobiłem takie koła,napinacz, i dwa pasy C 1850.
      A jak rzepak to koła zamieniam tzn.od odrzutnika na wał od młocarnia a od młocarni do odrzutnika bez zdejmowania podajnika koło jest przykręcane na 6 śrub i tam tylko trzeba łańcuch i dwa pasy i to wszystko.

aha na rzepak obroty młocarni mam 600

• Przez Maniek
      Niewiecie ile jest modeli bizona giganta i jekie są?
    • Przez migacz
      Witam forumowiczów! Ostatnio poważnie zastanawiam się nad sprzedażą mojego wysłużonego Bizona ZO 56. Jest z 82roku.Przeglądając ogłoszenia w internecie natknąłem się na ogłoszenia o Bizonie Sampo. Czytając wypowiedzi w internecie stwierdzam że są różne ale chyba użytkownicy je chwalą. Ja chciałem na serio opinie użytkowników poznać? Nie wypowiedzi nie bo nie tylko konkretne powody. Na przykład wydajność, straty ziarna, możliwości wysypu ziarna na większe przyczepy. A może ktoś doradzi na co patrzeć przy zakupie. I tak wogóle czy to dobry krok kupić nowszy kombajn ale z mniejszym hederem (30ha).Także czekam na jakieś konkretne wypowiedzi.
    • Przez Sola20
      Witam drogich użytkowników
      Mam problem założeniem  pasów klinowych w moim kombajnie jak by posiadacze tego modelu mogli wstawić zdjęcia jak pasy klinowe są pozakładane był bym wdzięczny
      I pytanko do użytkowników  czy w waszych bizonkach są kalamitki na panewkach drewnianych od wytrząsaczy bo u mnie niema więc nie wiem czy to smarować  a są suchutkie
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj