Polecane posty

rabit500    2

Witam

Czy ktoś z forumowiczów mógłby wrzucić schemat instalacji elektrycznej do zetora 5211. Bo większość które tu znalazłem jest albo w takiej jakości że niewiele widać albo serwery na które były wrzucane poprostu wygasły.

Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karol210589
      Potrzebowalbym instrukcje napraw do Zatora 5211 A dokładniej część odnośnie przedniego układu kierowniczego 
      Wymieniam przeguby wszystkie w tym ustrojstwie i chce zobaczyć jak to wszystko powinno być poustawiane 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez cris10
      Witam , zabrałem sie za remont Zetorka 7011 , będę brał sie od nowa za wyciesznie kabiny , bo stara pianka jak zwał tak zwał juz w kiepskim stanie, czym najlepiej wyciszyc ? widziałem na Internecie maty bitumiczne samoprzylepne , czy to wystarczy? Czy taka mata nie wyciszy tak jak bylo do tej pory ? Mógłby ktoś coś poradzic ? Mile widziane są fotki jak to u was wygląda.
    • Przez patryk1213
      Zetor 7211 czy wymieniał ktoś siłowniki gazowe w szyberdachu, jak to zrobić trzeba zdjąć tapicerkę? I wymienić tapicerkę w dachu, na jaki klej czy też kołki?
    • Przez gamer998
      Witam wszystkich , mam problem A w zasadzie pytanie jaki prędkości mają wasze zetorki na poszczególnych biegach... Moj stoi na kołach 12.4/24 i 13.6 36  Pożczylem od wujka plugi 4x35 no i orka wychodzi mi na biegu 1 i predkosc na tym biegu to 7.5 km/h , co najgorsze ma bardzo szybki wsteczny na praktycznie Max obrotach ma 12 km/h ,bardzo ciężko jest wpychać przyczepy tylem . Czy u was też to tak wygląda czy poprostu mój jest szybki.(pochodzi z Niemiec)
    • Przez jaroo_oo
      Witam wszystkich użytkowników.
      Jestem nowy i całkiem zielony i nie potrafię znaleźć na szanownym forum instrukcji napraw do zetora 5320 i T-25. Instrukcje mam , katalogi części mam a instrukcji napraw ani widu ani słychu. Jak ktoś posiada, proszę o udostępnienie w pdf. T-25 powoli wymaga dokładnego zajęcia się nim a zetor to nowy nabytek.
      co prawda znalazłem w necie do innych Zetorów ale do 5320 nie ma. Jest jedna książka ale po czesku, a do t-25 nie znalazłem
      pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj